Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

joowod jest żałosny ....wydali bubla dla kasy a jeszcze

Dnia 21.06.2007 o 08:37, scott napisał:

ci co zapłacili zą tą grę sami będą robić patcha, które powinien dostarczyć wydawca, a joowod
dalej będzie sprzedawał tą grę i na dodatek chwalił się że jest spatchowana :) - farsa .....


To , że Gothic 3 wymaga patchy nie jest niczym dziwnym.Właściwie wszystkie nowe gry tak mają.Jednak olewatorska polityka wydawcy , to już całkiem inna historia.Szkoda , że taka ciekawa seria , poległa w konfrontacji z kolejnym procentem zysków.Zawsze byłem fanem Gothiców , jednak po ostatnim zamieszaniu wcale nie jest pewne , czy połakomię się na kolejne części.
Może Piranha Bytes wysmaży coś ciekawego baz "pomocy" JooWood i za jakiś czas ukaże się gra z gothicowym klimatem , ale innym tytułem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2007 o 09:37, KrzychW napisał:

To , że Gothic 3 wymaga patchy nie jest niczym dziwnym.Właściwie wszystkie nowe gry tak mają.Jednak
olewatorska polityka wydawcy , to już całkiem inna historia.Szkoda , że taka ciekawa seria
, poległa w konfrontacji z kolejnym procentem zysków.Zawsze byłem fanem Gothiców , jednak po
ostatnim zamieszaniu wcale nie jest pewne , czy połakomię się na kolejne części.
Może Piranha Bytes wysmaży coś ciekawego baz "pomocy" JooWood i za jakiś czas ukaże się
gra z gothicowym klimatem , ale innym tytułem?


nawet już im wybaczyłem błedy w g3 - gram w to nadal - ale podejście do klienta jest #@%$% mać śmieszne i przerzucanie odpowiedzialności patchy na fanów (rozumiem ich desperację ) jest zagraniem tragicznym i świadczy o podejściu do klienta .... przecież zarobili na tej grze nie małe pieniądze i część nich można przeznaczyć na zrobienie patcha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie łudź się. Co natrzepali kasy to ich, a nie wiem czy jakies patche tu pomoga bo silnik zrypany, zreszta jak sie piranie z jowood rozwiodły, to teraz ani jednym ani drugim nie opłaca sie zabawa z g3 - jedni i drudzy skupia sie na czym innym. akoto miał kupic g3 to kupił pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 17:20, kozak40 napisał:

Możemy liczyć na jakikolwiek oficjalny dodatek do gothica 3 ? ''-''

tak możemy.dodatek do gothica 3 wychodzi w 2008 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani będą robić łatki? To muszą być bardzo doświadczeni, ale się cieszę, że ujrzymy w końcu sensowną łatę. Może w końcu będę mógł grać bez nerwów. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, ze w tym dodatku zostanie dodana czwarta część kontynentu-wyspy Myrtany. To chyba te wyspy na południu, ale teraz już nie jestem pewien. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 18:15, Robert'cik napisał:

Mam nadzieję, ze w tym dodatku zostanie dodana czwarta część kontynentu-wyspy Myrtany. To chyba
te wyspy na południu, ale teraz już nie jestem pewien. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

tak dokladnie i wlasnie ta czesc zostanie dodana w dodatku.Zwiedzimy wuiec wyspy poludniowe, a takze poznamy jego mieszkancow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 19:26, Altair05 napisał:

> Mam nadzieję, ze w tym dodatku zostanie dodana czwarta część kontynentu-wyspy Myrtany.
To chyba
> te wyspy na południu, ale teraz już nie jestem pewien. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

tak dokladnie i wlasnie ta czesc zostanie dodana w dodatku.Zwiedzimy wuiec wyspy poludniowe,
a takze poznamy jego mieszkancow.

Nie wiem, czy to plotka, ale mają zamieszkiwać południowe wyspy leśne elfy. Ludzi oczywiście też będzie tam sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że plota na dodatek stworzona przez ekipę gram.pl, chodzi o primaaprilisowy żart.

Altair05
O dodatku jeszcze nic nie wiadomo, być może że się nie pojawi. Chyba, że PB udostępni narzędzia modelatorskie umożliwiające tworzenie modów do gry. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Nie mogę się doszukać żadnej odpowiedzi do problemu jak mój. Gdyby był a ja jednak nie znalazłem to przepraszam.
Kupiłem Vistę Premium 64bit. Po zainstalowaniu G3 (EK - oryginał) pokazuje mi, że płyty nie ma w napędzie (żąda CD). No przecież nie będę szukał i używał patch noCD :)
Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować tego:

Błąd:
Uruchamiasz grę i pojawia ci się żądanie włożenia płyty DVD pomimo że płyta już jest w napędzie

Rozwiązanie:
-Uruchom z DVD Gothica: "Support\DrvSetup.exe", to zainstaluje poprawne sterowniki których potrzebujesz.

Jeśli pojawią ci się jeszcze jakieś problemy sprawdź czy nie ma odpowiedzi tutaj:
http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?p=2506811&#post2506811

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 09:23, Evil Khan napisał:

Fani poprawili już blisko pięćdziesiąt błędów w grze Gothic 3

Źródło :
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=34526

Szkoda że nie dotyczy wersji PL :((

Może CDP pomoże ?



Właśnie miałem umieścić podobnego posta. Czy CDP wypowie się jakoś na temat tych patchy? Czy możemy liczyć na pomoc, czy musimy kombinować inaczej? Swoją drogą są to poprawki oficjalne czy nie? Z jednej strony zajmuje się tym społeczność, a z drugiej dzieje się to pod banderą JoWood, więc jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 12:43, Valkanis napisał:

Właśnie miałem umieścić podobnego posta. Czy CDP wypowie się jakoś na temat tych patchy?


Może Akashi zajrzy jeszcze kiedyś do tego tematu i rzuci trochę światła na tą sprawę. Chociaż nie było go tu od prawie 6 miesięcy więc nie wiem czy jeszcze o nas pamięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 23:13, Lord Riven napisał:

Oczywiście, że plota na dodatek stworzona przez ekipę gram.pl, chodzi o primaaprilisowy żart.

Altair05
O dodatku jeszcze nic nie wiadomo, być może że się nie pojawi. Chyba, że PB udostępni narzędzia
modelatorskie umożliwiające tworzenie modów do gry. Pożyjemy zobaczymy.

Wiem, że to żart i wątpię żeby to było prawdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jeżeli mamy czekać na CDP to trochę poczekamy, ale skoro z german wystarczy zmienić na english to ciekawe czy to zadziała z polish? Najpierw dobrze by było jednak żeby w ogóle ukazał się ten patch. A do CDP lepiej było by napisać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest końcówka pliku ge3.ini, w polskiej wersji językowej wygląda tak:
[Languages]


Voice.SupportedCount=1

Voice.Entry_0=Polish


Subtitle.SupportedCount=1

Subtitle.Entry_0=Polish

; /////////////////////////////


; Active Language (voice and subtitle)

[Language]

Text=Polish

Audio=Polish


więc gdyby podmienić wszytko ręcznie a to zostawić w spokoju, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się