Zaloguj się, aby obserwować  
karollo1a

PES 2008 - temat ogólny gry

1323 postów w tym temacie

mam pytanie czy wie ktos jak dlugo nie bedzie mozna grac na serwerach ?
kupilem gre pes 2008 zeby pograc po sieci i okazalo sie wielka lipa
mam neta 1mega i nie moge sie dostac do zadnego pokoju,czy to bedzie kiedys naprawione czy tak juz jest sta gra?

a czy wogule mozna taka gre zwrucic jak nie mozna kozystac z sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:47, Obi-wan Kenobii napisał:

> Jak symulowac fayle w PES 8 ?
Naciśnij R1+L1+L2 w odpowienim momencie.. Lecz nie zdziw się jeśli zamiast upragnionego karnego
otrzymasz kartonik ;p

Chodzi mi o klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie gierke i pada i co tu dóżo gadać gra jest świetna polecam wszystkim (szkoda ze nie diałają jesczcze (mama nadzieje ze jeszcze) serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:05, Obi-wan Kenobii napisał:

> Chodzi mi o klawiature
Heh, nie wiem jakie masz klawisze pod co podpisane xP

A jak ma ustawienia Domyślne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:14, bodzio152 napisał:

Kupiłem sobie gierke i pada i co tu dóżo gadać gra jest świetna polecam wszystkim (szkoda ze
nie diałają jesczcze (mama nadzieje ze jeszcze) serwery.

gram po sieci od 19.11.2007 w PES 2008 i nie zauważyłem zadnych problemow z logowanem i grą tylko w jednym rozegranym meczu na 17 do wczoraj miałem lagi uniemożliwiające rozgrywkę .
Może warto poszukać problemu w swich ustawieniach sieciowych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie PES08 znow zrobil postepy chocby ta nowiutka grafika,dla mnie jest piekna moze dlatego ze rozegralem 6 meczow ale tak czy siak mi sie podoba.To samo soundtracki pozadne a nie jak to bylo w poprzednich czesciach , ze bylo tralrala i koniec ;) Jedynym minusem to brak Budesligi i Polskiej naszej Ekstraklasy,ale mam nadzieje ze w nastepnej odslonie i to sie pojawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:13, przemas15 napisał:

Wie ktoś może jak w Pes się lobuję bramkarza?????

W każdym pesie jest tak samo przy domyślnym ustawieniu przycisków na klawiaturze wciskasz najpierw A
a następnie odrazu wciskasz W+strzałkę w bok w zależności w którym kierunku chcesz lobować.A gdy go przelobujesz strzelasz na A gola. I pamiętaj że musisz zrobić to w odpowiedniej chwili bo jak się spóźnisz to bramkarz nie da się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 12:14, Infes napisał:

Wedlug mnie PES08 znow zrobil postepy chocby ta nowiutka grafika,dla mnie jest piekna moze
dlatego ze rozegralem 6 meczow ale tak czy siak mi sie podoba.To samo soundtracki pozadne a
nie jak to bylo w poprzednich czesciach , ze bylo tralrala i koniec ;) Jedynym minusem to brak
Budesligi i Polskiej naszej Ekstraklasy,ale mam nadzieje ze w nastepnej odslonie i to sie pojawi


Wg mnie nowy PES to piece of crap. Czemu? Oto powody:
- zbyt łatwo strzela się gole z ostrych kątów
- bramkarze grają jak Kahn i Dudek (w najgorszych formach) razem wzięci ;p
- zbyt mało nowych licencji w porównaniu z PES6
- faworyzacja Barcy (SPOJRZEĆ NA STATSY ETO''O) o ile Messi jest ok, to Roni jest za 3xszybszy w pesie niż w realu ;p, henry za dobry ale niech będzie, ale Eto''o !!1 Mój brat mija mnie nim jak tyczki
- IMO umiejętności zawodników o wiele lepiej były odzwierciedlone w pesie 6 niż w 2008
- (za) często sędzia daje żółte kartki za faule które na to nie zasługują, a jak wychodzę sam na sam to nawet żółtej nie da :/
- niektórzy grają jak łajzy albo mają za niskie statsy (Fabregas, Raul, Smolarek ;p) a niektórzy za wysokie (ETO''O i Ronaldo w wersji brazil)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 27.11.2007 o 20:32, Smooqu napisał:

- zbyt łatwo strzela się gole z ostrych kątów(TU SIE ZGADZAM I DODAłBYM JESZCZE Z ROZNYCH I DOśRODKOWAN)
- bramkarze grają jak Kahn i Dudek (w najgorszych formach) razem wzięci(TU TEZ SIE ZGADZAM W 100% PUSZCZAJA CO 3 STRZAL)
- zbyt mało nowych licencji w porównaniu z PES6(MAłO MI SIE WłASNIE WYDAJE ZE JEST WIECEJ)
- faworyzacja Barcy (SPOJRZEĆ NA STATSY ETO''O) o ile Messi jest ok, to Roni jest za 3xszybszy
w pesie niż w realu ;p, henry za dobry ale niech będzie, ale Eto''o !!1 Mój brat mija mnie
nim jak tyczki
- IMO umiejętności zawodników o wiele lepiej były odzwierciedlone w pesie 6 niż w 2008
- (za) często sędzia daje żółte kartki za faule które na to nie zasługują, a jak wychodzę sam
na sam to nawet żółtej nie da :/ (TO U WSZYSTKICH JEDNAK TAK JEST, KAZDY FAUL TO ZółTA KARTKA ALBO CZERWONA)


to wnawiasach to moja opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:32, Smooqu napisał:

> Wedlug mnie PES08 znow zrobil postepy chocby ta nowiutka grafika,dla mnie jest piekna
moze
> dlatego ze rozegralem 6 meczow ale tak czy siak mi sie podoba.To samo soundtracki pozadne
a
> nie jak to bylo w poprzednich czesciach , ze bylo tralrala i koniec ;) Jedynym minusem
to brak
> Budesligi i Polskiej naszej Ekstraklasy,ale mam nadzieje ze w nastepnej odslonie i to
sie pojawi

Wg mnie nowy PES to piece of crap. Czemu? Oto powody:
- zbyt łatwo strzela się gole z ostrych kątów
- bramkarze grają jak Kahn i Dudek (w najgorszych formach) razem wzięci ;p
- zbyt mało nowych licencji w porównaniu z PES6
- faworyzacja Barcy (SPOJRZEĆ NA STATSY ETO''O) o ile Messi jest ok, to Roni jest za 3xszybszy
w pesie niż w realu ;p, henry za dobry ale niech będzie, ale Eto''o !!1 Mój brat mija mnie
nim jak tyczki
- IMO umiejętności zawodników o wiele lepiej były odzwierciedlone w pesie 6 niż w 2008
- (za) często sędzia daje żółte kartki za faule które na to nie zasługują, a jak wychodzę sam
na sam to nawet żółtej nie da :/
- niektórzy grają jak łajzy albo mają za niskie statsy (Fabregas, Raul, Smolarek ;p) a niektórzy
za wysokie (ETO''O i Ronaldo w wersji brazil)


Zgadzam się w prawie 100% stasty są beznadziejne! Jawne faworyzowanie barcy! (tak jestem fanem Realu) Bramkarze beznadziejni raz bronią repety z 5 m a raz puszczają sita z strzalow za pola karnego :/ Licencje akurat mi nie przeszkadzaja,ale kartki są beznadziejnie rozdawane. Z tym Ronaldo i Eto to naprawdę przegieli, są dużo lepsi od nich :/ (Fabregas, Raul, Guti)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być gołosłownym podam przykład, grałem Real vs Barca (ja Real of course ;P). W 20 min przy stanie 0:0 barca rozprowadzała piłkę między obrońcami, pojechałem Ruudym po murawie i wjechałem w bok Thurama a sędzia wyciągnął czerwień mimo że dopiero na powtórce było widać że nie trafiłem minimalnie w piłkę. A jak ja wybiegałem sam na sam (a raczej szedłem bo nie można powiedzieć że w Pesie Raul biega), to ten sam Thuram mnie popchnął z bara i przewróciłem (jak biegłem sam na sam) i sędzia nie wyciągnął nawet żółci, tylko sobie pogadał z Thuram''em. :///////// Normalnie prawie wysłałem swoje CV do NOP''u. ;/

Hala Madrid. pzdr McAbre. Sneijder, Gutek, Higuain, Pepe i Gago też są za słabi, za to Michel :P:P:P xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po części masz rację, szczególnie z tym strzelaniem z ostrych kątów. Wtedy bramkarze bronią jak małe dzieci z podwórka. Ale wszystkie wymienione przez Ciebie wady można poprawić w jedym pathu i mam nadzieję że tak niedługo będzie :)

p.s. Da sie już grać po sieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:43, Smooqu napisał:

Żeby nie być gołosłownym podam przykład, grałem Real vs Barca (ja Real of course ;P). W 20
min przy stanie 0:0 barca rozprowadzała piłkę między obrońcami, pojechałem Ruudym po murawie
i wjechałem w bok Thurama a sędzia wyciągnął czerwień mimo że dopiero na powtórce było widać
że nie trafiłem minimalnie w piłkę. A jak ja wybiegałem sam na sam (a raczej szedłem bo nie
można powiedzieć że w Pesie Raul biega), to ten sam Thuram mnie popchnął z bara i przewróciłem
(jak biegłem sam na sam) i sędzia nie wyciągnął nawet żółci, tylko sobie pogadał z Thuram''em.
:///////// Normalnie prawie wysłałem swoje CV do NOP''u. ;/

Hala Madrid. pzdr McAbre. Sneijder, Gutek, Higuain, Pepe i Gago też są za słabi, za to Michel
:P:P:P xD


Hala Madrid Pzdr :D
Ogólnie jest Real za słaby :/ ten niby bieg Raula to mnie dobił :/ No ale w 6 było z nim jeszcze gorzej...
Zauważyłem jeszcze bezznajdziejną grę obrońców, zostawiają olbrzymią lukę na środku boiska, komp tylko otrzymuje podanie i sobie biegnie sam na sam a ja nic zrobić nie mogę :/ Gram na najwyższym stopniu, chyba nie powinno tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:53, Obi-wan Kenobii napisał:

/.../
Ale zauważ ile razy podobne sytuacje zdarzają się w życiu a o to twórcom chodziło.


Strzały z ostrego kąta, wkręcanie z rożnych:
Ok, chodzi Ci o sporadyczne sytuacje, gdy bramkarz ma słabą formę, ale jak ma formę "Excellent" to sry ale ja tu czegoś nie rozumiem. Mi w PESie 6 udało się 2 razy Zizou wkręcić a w pesie 2008 to nawet G. Milito wkręciłem ;/.

Kontrowersyjne kartki:
No way, jak ktoś wychodzi sam na sam i jest faulowany to faul taktyczny i 100/100 jest czerwień. A w PESie 08 10/100 ?? Zdecydowanie za często sędzia sięga po kartoniki. Nieraz było tak że przez cały mecz miałem 5-6 fauli i 4-5 kartek w tym 2 czerwone!!!1

Faworyzacja Barcy:
To dzieje się naprawdę więc ten faul na Thuramie nie jest dziwny (Smolarek za faul na Abidalu dostał czerwoną) więc tu masz rację :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,da sie w tej czesci wrzucic z krzyzaka?? I jeszcze jedno jest jakis spobo/kod cokolwiek zeby zawodnicy tak szybko podczas "League" i innych sie meczyli?? Bo potem masakra,tak bez checi graja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować