Zaloguj się, aby obserwować  
Milteen

GOTHIC

16146 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2007 o 18:33, kamiln napisał:

Drogi Lefolasie posuń się trochę i zrób miejsce dla starego czarodzieja chcącego trochę sobie
z fajki popykac ;) Zabawa rzeczywiście była by przednia.

Po pierwsze nie Lefollasie tylko Legolasie:) Po drugie drogi Gandalfie widze że jednak skleroza nie boli:D Co wzioskuje bo jak że dobrej twej formie.Masz racje zabawa była by naprawdę super,ale jeszcze sobie troszkę poczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:36, tykus napisał:

Heh, pewne pytanie mam: kto z was jaką ma prędkość, w razie czego serwa utworzy, mój jest za
wolny i chyba nie podoła ;)

Jeżeli powiem, że komp ma lata bez żadnej modyfikacji a abonamęt w upc najtańszy to chyba wszystko będzie jasne prawda ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:36, tykus napisał:

Heh, pewne pytanie mam: kto z was jaką ma prędkość, w razie czego serwa utworzy, mój jest za
wolny i chyba nie podoła ;)

Jeżeli powiem, że komp ma 3 lata bez żadnej modyfikacji a abonamęt w upc najtańszy to chyba wszystko będzie jasne prawda ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2007 o 18:34, tykus napisał:

To ja zaraz sprawdzam, czy płytki od Gothica I nadają się jeszcze do używania ;) Pożyczyłem
koledze i to był mój błąd :/ Ale chyba działają, rys żadnych nie ma, ale pudełko zniszczone
:/

No własnie,ja mam już zasadę gry które kosztowały ponad 50zł nie pożyczam-no chyba ze pójdę z gierką do kolegi i zainstaluje mu pokazać żeby kupił,albo jak chodzi bez płytki to wracam do domu z grą.Bo też mi pare razy porysowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:39, boduczek napisał:

Masz racje zabawa była by naprawdę super,ale
jeszcze sobie troszkę poczekamy...


No nie wiem, premiera w lutym :P Pewnie początki będą kiepskie, ale cóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:36, tykus napisał:

Heh, pewne pytanie mam: kto z was jaką ma prędkość, w razie czego serwa utworzy, mój jest za
wolny i chyba nie podoła ;)

No ja mam 1024 Kb.Ale zmieniam na 512 Kb bo 110 zł płacić nie będę(a zwłaszcza że taka sama prędkośc jest teraz o połowę tańsza...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2007 o 18:41, tykus napisał:

No nie wiem, premiera w lutym :P Pewnie początki będą kiepskie, ale cóż ;)

No ale z czegoś trzeba być rad:) Zresztą pożyjemy-zobaczymy:)
PS. Proponuje powoli kończyć nasz offtop,bo jak wpadnie tu moderator to będzie gorąco...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:42, boduczek napisał:

No ja mam 1024 Kb.Ale zmieniam na 512 Kb bo 110 zł płacić nie będę(a zwłaszcza że taka sama
prędkośc jest teraz o połowę tańsza...)


Witaj nasz przewodniczący ;) Czekamy na premierę, sptrawy będziemy wszystkie na gg omawiać lub z innymi kolesiami na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2007 o 18:44, tykus napisał:

Witaj nasz przewodniczący ;) Czekamy na premierę, sptrawy będziemy wszystkie na gg omawiać
lub z innymi kolesiami na forum ;)

Witam,was moi pachołkowie(bez urazy:P ) czas zacząć przygotowania do owej uroczystości:) Prosze bardzo możemy pogadać o tym na gg,ale byle nie teraz bo chyba za chwilę kończe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:44, boduczek napisał:

PS. Proponuje powoli kończyć nasz offtop,bo jak wpadnie tu moderator to będzie gorąco...:D


Czy to offtop??? Do końca pewien nie jestem, bo omawiamy jeden z dodatków do Gothica ;)
Aha, jak ktoś zna niemiecki to prosiłbym o napisanie maila na adres webmaster@hagelnacht.de z zapytaniem, jakie przewidują tryby gry, przyszłość projektu i czy możemy liczyć na fabułę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2007 o 18:48, tykus napisał:

Czy to offtop??? Do końca pewien nie jestem, bo omawiamy jeden z dodatków do Gothica ;)

Ja też,ale lepiej dmuchać na zimne niż potem tego żałować:)

Dnia 05.02.2007 o 18:48, tykus napisał:

Aha, jak ktoś zna niemiecki to prosiłbym o napisanie maila na adres webmaster@hagelnacht.de
z zapytaniem, jakie przewidują tryby gry, przyszłość projektu i czy możemy liczyć na fabułę
;)

Tego akurat ja nie zrobię bo niemieckiego nie znam,ale może ktoś inny zechce nam pomóż:) Czekamy na was!!JEDNOCZCIE SIĘ FANI GOTHICA!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:58, Grein Djimal napisał:

Można mówić co się chce, ale Gothic 1 jest najwspanialszą grą w swoim rodzaju

Aha czyli robią taką modyfikację jak do obliviiona... Z chęcią pogram w gothicka przez net napiszcie tylko kiedy i gdzie jak coś to macie w opisie moje gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:58, Grein Djimal napisał:

Można mówić co się chce, ale Gothic 1 jest najwspanialszą grą w swoim rodzaju

Nie wpadłeś na nic nowego :P
Może byś bardziej opisał co w grze Ci się najbardziej podoba, co ma czego innym grierkom brak itd. :) Troche inwencji twórczej proszę. To, że Gothic jest wybitny wszyscy juz dawno wiedzą, hehe ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 20:02, szerszeń45 napisał:

> Można mówić co się chce, ale Gothic 1 jest najwspanialszą grą w swoim rodzaju
Nie wpadłeś na nic nowego :P
Może byś bardziej opisał co w grze Ci się najbardziej podoba, co ma czego innym grierkom brak
itd. :) Troche inwencji twórczej proszę. To, że Gothic jest wybitny wszyscy juz dawno wiedzą,
hehe ;>


Po prostu był to mój pierwszy post i sprawdzałem czy dotrze, bo miałem malutkie problemy wcześniej. Dzięki za zwrócenie uwagi, postaram się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z jakimśtam zainteresowaniem Gothic Multiplayer Project chciałbym was poinformować, że już swego czasu miał istnieć multiplayer do Gothic 1, jednak zespół Piranha Bytes zrezygnował z tego. Zamieszczam cytat z postu, który znalazłem szperając ;)

Każdy zapoznany, ze wstępnymi zapowiedziami gry Gothic (pre alpha) zapewne pamiętają koncepcję trybu multiplayer, który we wstępnej wersji gry był obecny. Ów tryb został niestety usunięty, a jedyny tryb rozgrywki jaki oferuje nam gra to single. Usunięcie tego atrakcyjnego dodatku uzasadnia gamedesigner z Piranha Bytes - Mike Hoge.
(jest to fragment wywiadu)


Co było podstawą, do wydania decyzji o zdjęciu trybu multi?


Mike Hoge: Spore problemy z zadaniami i game designem. Miałem koncepcję, aby tryb multi został wzbogacony o różnorakie zadania powierzane nam przez systemowych NPC. Pojawiło się zbyt dużo problemów, przy wdrażaniu misji. Aby wszystko trzymało się kupy a misje były w miarę spójne i rozbudowane, niezbędna jest wzajemna integracja. Niestety to jest nie możliwe ze względu wielkiej nieliniowości i swobody.

Należy również wziąść pod uwagę, to iż w takowej rozgrywce udział bierze wielu graczy (niekiedy kilkanaście osób). Aktywność tylu graczy, często sprawiałaby że zadania były by nie możliwe do wykonania. Mowa oczywiście o bardziej skomplikowanych questach, które polegają na zwerbowaniu kilku NPC''ów bądź dostarczeniu/odnalezieniu odpowiedniego pakunku, który tym samym jest przedmiotem unikalnym. Z zadaniami typu "przynieś grzyby, rośliny itd" nie ma najmniejszego problemu, gdyż można zastosować ogólno dostępność oraz częsty respavn.

No i jesdzcze jedna sprawa, czy raczej prośba i apel do forumowiczów zarazem: prosiłbym kogoś, kto zna niemiecki o napisanie maila na adres webmaster@hagelnacht.de z zapytaniem, jakie przewidują tryby gry, przyszłość projektu i czy możemy liczyć na fabułę ;)

Jakiekolwiek pytrania odnośnie projektu piszcie tutaj lub do mnie na gg, postaram się odpowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu napisz mi po Polsku treść komunikatu, a Ci go przetłumaczę. Może nie dziś (kończę powoli siedzenie na kompie, bo muszę się brać za naukę na pracę klasową z polaka na jutro, argh :/ ), ale jutro jak usiądę to Ci przetłumaczę, a ty sobie już wyślesz. No chyba, że mnie ktoś wcześniej ubiegnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 21:06, szerszeń45 napisał:

Nie ma problemu napisz mi po Polsku treść komunikatu, a Ci go przetłumaczę. Może nie dziś (kończę
powoli siedzenie na kompie, bo muszę się brać za naukę na pracę klasową z polaka na jutro,
argh :/ ), ale jutro jak usiądę to Ci przetłumaczę, a ty sobie już wyślesz. No chyba, że mnie
ktoś wcześniej ubiegnie :P


Tylko nie wiem, jak do końca miałoby to brzmieć, do wydawców nigdy maili nie pisałem, co najwyżej kontakt telefoniczny. Ale jakbyś się postarał, to możesz sam treść ułożyć, chyba że też nie czujesz się na siłach, no to wtedy spróbuję coś naskrobać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, naskrobałem coś ;) Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania dotyczące projektu, piszcie na forum, w komentach na moim sajcie (za chwileczkę będzie odpowiedni temat), na tykus160@gmail.com lub na gg. Myślę, że kolejne pytania będziemy zbierać do północy, a jutro ktoś (czyt. szerszeń45) :P weźmie się za tłumaczenie na niemiecki. Aha, szerszeń, jeśli nie poradzisz sobie sam, to szukamy kogoś jeszcze :)

Witam ekipę AEon''s X ;)

Przeglądając różne strony dotyczące Gothica natrafiłem na news o waszym Gothic Multiplayer Project. Wspominając o tym na forum dyskusyjnym gram.pl rozpoczęła się długa i ciekawa dyskusja dotycząca Waszego projektu. Nie ukrywam, że graczy z Polski zafascynował ten projekt, lecz nawet czytając FAQ projektu nie dostaliśmy odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań.

• Jakie przewidywane są tryby gry i, jeśli czymś różnią się od istniejących już to na czym miałyby polegać???
• Czy możemy liczyć na jakąś fabułę???
• Czy narzucona będzie postać Bezimiennego, czy też można określić wygląd własnej postaci wg pewnych ustalonych wzorców???
• Na filmie już przy trzech osobach widoczne są lagi. Czy zostało to już naprawione???
• Premiera ustalona jest na luty. Można określić dokładniejszą datę???
• No i najważniejsze – jaka będzie przyszłość tego projektu? Czy jeśli się przyjmie (lub nie) początkowo, to jakie błędy będą naprawiane w pierwszej kolejności???

Liczę na szybką odpowiedź :)

Pozdrawiam
Tykus i fani Gothica z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 14:53, tykus napisał:

Myślę, że kolejne pytania będziemy zbierać do północy, a jutro ktoś (czyt. szerszeń45)
:P weźmie się za tłumaczenie na niemiecki. Aha, szerszeń, jeśli nie poradzisz sobie sam, to
szukamy kogoś jeszcze :)

Raczej sobię poradzę :) Ale skoro jutro to jutro :P (dziś i tak mam sporo na głowie, cholerna buda :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować