Zaloguj się, aby obserwować  
Kuba_Kmiecik

Postal 2

83 postów w tym temacie

postal - śmiać mi sie chce, niby fajna gra (można kogoś dosłownie olać) ale fabua troche cienka, w sumie jakotakiej fabuy niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 11:32, liwuniek14 napisał:

Popieram. Za duzo w tym dali głupawych elementów jak np. strzelanie poprzez załozenie kota
na lufe obrzyna. Ponadto nie podoba mi sie fabuła tej gry. To całe załatawianie sprawunków
jest strasznie nudne.. No i zakonczenie nie najciekawsze.

liwuniek14 pragnę zauwazyc ze w tej grze nie ma obrzyna jest na modzie AWP ale w standardowym postal 2 takiej broni niema ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:07, davidi napisał:

liwuniek14 pragnę zauwazyc ze w tej grze nie ma obrzyna jest na modzie AWP ale w standardowym
postal 2 takiej broni niema ;-)

Ke? Nie ma obrzyna? Mówimy o tej samej grze? Przecież obrzyn to jedna z podstawowych broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:29, Graszczur napisał:

> liwuniek14 pragnę zauwazyc ze w tej grze nie ma obrzyna jest na modzie AWP ale w standardowym

> postal 2 takiej broni niema ;-)
Ke? Nie ma obrzyna? Mówimy o tej samej grze? Przecież obrzyn to jedna z podstawowych broni

Tam jest Shotgun podobny do SPAS-12 ale to nie jest obrzyn i niewiem dlaczego ten shodgun co jest w postalu 2, w polskiej wersji nazywa sie obrzyn. Obrzyn t krótka dwururka "Swen of Shotgun" sie nazywa czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 23:59, PtaQ15 napisał:

Postal II mnie trochę irytuje kot jako tłumik do broni....


Bo widzisz ta gra już taka jest... Luźna i tyle, więc kot jako tłumik nie powinien nikogo dziwić. Wszak są jeszcze inne ciekawostki do zobaczenia... Na przykład taliby z M16 w kościele :D Lub odrąbanie głowy (dosłownie) szpadlem. Reasumując, jak ci się nie podoba to nie graj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 23:46, davidi napisał:

Tam jest Shotgun podobny do SPAS-12 ale to nie jest obrzyn i niewiem dlaczego ten shodgun co
jest w postalu 2, w polskiej wersji nazywa sie obrzyn. Obrzyn t krótka dwururka "Swen of Shotgun"
sie nazywa czy jakos tak

Aha. Cóż, kierowałem się (mimo wszystko świetną) polską wersją.
Chodziło ci o Sawed-off shotgun? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi davidi!

Twoja ignorancja jest wprost niewybaczalna. Po pierwsze obrzyn to nazwa potoczna uzywana nie tylko do jednego rodzaju broni.
Po drugie i najwazniejsze: Odpowiedziałeś na mojego posta sprzed ponad roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę jeszcze kupić tą grę? Często po męczącym dniu mam ochotę rozładować emocje, a swoją starą wersję z Play''a gdzieś zgubiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 19:12, Szperacz Robson napisał:

Gdzie mogę jeszcze kupić tą grę? Często po męczącym dniu mam ochotę rozładować emocje, a swoją
starą wersję z Play''a gdzieś zgubiłem :/


Szukajcie a znajdziecie -> allegro.pl

Nigdzie więcej chyba nie kupisz chyba że jakąś używkę z ogłoszeń na jakiejś stronce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:29, Graszczur napisał:

> liwuniek14 pragnę zauwazyc ze w tej grze nie ma obrzyna jest na modzie AWP ale w standardowym

> postal 2 takiej broni niema ;-)
Ke? Nie ma obrzyna? Mówimy o tej samej grze?


Shooterom bez obrzynów mówimy NIE!
Na serio to Postal jest chory. Może i to to odstresowuje ale dla mnie "olanie" przechodnia, uwalenie mu głowy szpadlem i podziwianie jego wymiocin to rozrywka nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 19:34, ego5000 napisał:

Shooterom bez obrzynów mówimy NIE!
Na serio to Postal jest chory. Może i to to odstresowuje ale dla mnie "olanie" przechodnia,
uwalenie mu głowy szpadlem i podziwianie jego wymiocin to rozrywka nie dla mnie...

Bo jesteś kolejnym, który myśli, że zabijanie i sikanie to jedyne, co może zaoferować Postal 2. A czemu nie potrafisz docenić jajcarskiej i niepoprawnej politycznie fabuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować