Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2007 o 14:41, michu96 napisał:

A co mam wpisać w miejsce :
Game Title (required):

tytul gry - po wpisaniu powinienes dostac juz jakies wyniki

Dnia 11.01.2007 o 14:41, michu96 napisał:

Publisher:

wydawca - tylko do uscislenia, jak dobrze wpiszesz tytul dostaniesz tylko kilka wynikow i juz sam wybierzesz wlasciwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh moim zdaniem Wii zwyciezy w koncu tylko gdyby wydali ulepszona(silniejsza) wersje to by nic nie powstrzymalo zwycieskiego marszu Wii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:20, 4YoU napisał:

Jeśli to okaże się prawdą: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=30839 , to już raczej nic i
nikt nie uratuje PS3 przed porażką w wojnie next genów. Może przynajmniej się czegoś nauczą.


Aaa... jacie jak capcorn będzie wydawało gry wyłącznie na x360 to ja kupuje właśnie tą konsolke i wiele innych graczy ! :-|
A tak nawiasem ile teraz stoi x360 ??

Xantes>> To oczywiście czas pokaże :))

PS.Jeszcze nie wspomnieli , że może się nie ukazać tytuł "DMC4" na ps3 :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:20, 4YoU napisał:

Jeśli to okaże się prawdą: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=30839 , to już raczej nic i
nikt nie uratuje PS3 przed porażką w wojnie next genów. Może przynajmniej się czegoś nauczą.

hehe, raczej bym w to nie wierzył. ta plotka ma już 3 lata i jakoś nie chce mi się wierzyć, że nagle miałaby stać się rzeczywistością. tak czy inaczej - ms dementuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:22, Xantes napisał:

heh moim zdaniem Wii zwyciezy w koncu tylko gdyby wydali ulepszona(silniejsza) wersje to by
nic nie powstrzymalo zwycieskiego marszu Wii!


gdyby wydali silniejsza wersje wii, z obsluga hd i zblizona moca do x360, to znajac podejscie nintendo do sprzedazy sprzetu z zyskiem, musialbys wybulic na dzien dobry wiecej niz za ps3. i zapewniam ze sprzedaloby sie to najgorzej.

nintendo dobrze wiedzialo ze wyzsza cena nie przejdzie. to nie jest urzadzenie skierowane na podbicie hardcore gamerow tylko glownie casual gamerow i przede wszystkim zwyklych niezainteresowanych grami osob (ktorych sa dziesiatki razy wiecej od hi-end-pc/360/ps3 maniakow). dla takich osob rozdzialki hd i grafika jest w crysis sa zbedne, do poki beda mogli swoim wiimotem siekac marchewki na ekranie i miziac wirtualnego pieska. na slabym graficznie DSie mogli to i na wii beda mogli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 15:30, master matrox napisał:

PS3 jest najmocniejsza wśród next-genów...


najmocniejsza w jaki sposob? bo tak powiedzialo sony w swojej broszurce z liczba flopsow? czy ty jako developer to zbadales i udowodniles?

jakos tworcy gier nie sa w stanie wykazac przewagi ps3 nad 360 ani vice versa. ponadto teoretyczna moc ma sie nijak do praktyki, jesli jej pelne wykorzystanie jest trudne lub niemozliwe. a wiec jak swiat swiatem, o wszystkim zdecyduje najbardziej wiarygodna praktyka - gry i ich grafika. a poki co ps3 nie ma czym sie tu pochwalic. jak pojawia sie na sp3 mega hity ktore swoja super grafika beda rozpuszczac mozgi fanom 360tki to wtedy mozesz swoja teze podeprzec. do tego czasu powtarzasz tylko marketingowe haselka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 15:36, Ciastuś napisał:

>
nintendo dobrze wiedzialo ze wyzsza cena nie przejdzie. to nie jest urzadzenie skierowane na
podbicie hardcore gamerow tylko glownie casual gamerow i przede wszystkim zwyklych niezainteresowanych
grami osob (ktorych sa dziesiatki razy wiecej od hi-end-pc/360/ps3 maniakow). dla takich osob
rozdzialki hd i grafika jest w crysis sa zbedne, do poki beda mogli swoim wiimotem siekac marchewki
na ekranie i miziac wirtualnego pieska. na slabym graficznie DSie mogli to i na wii beda mogli
:)

no wiem ja mam Wii z wii play i wii sports i po prostu tak zajebiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 22:06, Xantes napisał:

no wiem ja mam Wii z wii play i wii sports i po prostu tak zaj*biscie!


Czemu góry tak uważasz. Grałeś w inne konsole? Ja mam Xboxa360 i nie mówię jaki on świetny, ponieważ w inne konsole nie grałem (wielką chęcią zagrałbym). I na tym polega Twój błąd oceniasz wszystko z góry. Ja osobiście do Wii nic nie mam (nawet myślę nad kupnem tej konsoli). Jeżeli grałeś na Xboxie360 czy PS3 i uważasz, że na Wii grało ci się najlepiej to przepraszam. Jednak jeżeli grałeś nawet dwie z trzech konsol to weź moje rady do serca.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 14:16, Kurammi napisał:

> no wiem ja mam Wii z wii play i wii sports i po prostu tak zaj*biscie!

Czemu góry tak uważasz. Grałeś w inne konsole? Ja mam Xboxa360 i nie mówię jaki on świetny,
ponieważ w inne konsole nie grałem (wielką chęcią zagrałbym). I na tym polega Twój błąd oceniasz
wszystko z góry. Ja osobiście do Wii nic nie mam (nawet myślę nad kupnem tej konsoli). Jeżeli
grałeś na Xboxie360 czy PS3 i uważasz, że na Wii grało ci się najlepiej to przepraszam. Jednak
jeżeli grałeś nawet dwie z trzech konsol to weź moje rady do serca.

Pozdrawiam


w MM w niemczech gralem XBOX360 a ps3 u kolegi w berlinie i mi sie wii najbardziej podobalo=cenowo i grywalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 14:16, Kurammi napisał:

Czemu góry tak uważasz. Grałeś w inne konsole? Ja mam Xboxa360 i nie mówię jaki on świetny,
ponieważ w inne konsole nie grałem (...)


Beep źle:P Problem byłby gdyby pisał, że Wii jest najlepsze z wszystkich konsol. On nie porównywał platform do siebie:P Mógł więc zgodnie z sumieniem napisać tak jak to zrobił. Nie wiem dlaczego się tego czepiasz. Ja mam x360 i mogę spokojnie napisać, że jest świetny. Pomijając awaryjność. Uczciwi gracze jednak i tak na tym zbytnio nie cierpią. Serwis Microsoftu jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na posty Xantes''a widać, iż on faworyzuje Wii. Napisałem poprzednim poście: Jeżeli grałeś na Xboxie360 czy PS3 i uważasz, że na Wii grało ci się najlepiej to przepraszam. Potwierdził, że grał na wszystkich konsolach. Jego słowa, że ma kumpla w Berlinie mogą się wydać się niewiarygodne, ale ja mu wierze. I nie będę posty w stylu: Skąd Twój kumpel ma PS3, jakiś dziwny zbieg okoliczności. Czy. Gdzie Twój kolega kupił PS3, przecież Europie go jeszcze nie ma. Ja mu po prostu wierze i przepraszam co napisał w poprzednim. Jego "ulubioną" konsolą jest Wii i szanuje jego wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 15:03, Kurammi napisał:

Dodać jeszcze grę twórców Painkillera - People Can Fly. O ile mam dobre informacje oni również
tworzą grę na Xboxa360.


Oni tworzą właśnie port Painkillera na pierwszego xboxa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 15:03, Kurammi napisał:

Dodać jeszcze grę twórców Painkillera - People Can Fly. O ile mam dobre informacje oni również
tworzą grę na Xboxa360.

Masz dobre informacje :). Mniam, już nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się