Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2007 o 00:29, bojanzaw napisał:

> Moja Wina? :P Ja byłem gźiećny :P Zreszta... tak to moja Wina :P Buehehehe!

Złoooo :P A żeby nie offtopować - można już kupić w Polsce czarne Wii?


Nigdzie nie dostaniesz innego koloru niż biały, nawet na Florydzie :P Ale ponoć pracują nad innymi wersjami kolorystycznymi wiec spoko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 00:31, ak.47 napisał:

Taa z kumplem, moi kumple, delikatnie mówiąc, leją na koszykówkę:P.


Skąd ja to znam :/

Dnia 26.08.2007 o 00:31, ak.47 napisał:

Właśnie brakuje mi dobrej > gry o NBA, a o ulicznej to w ogóle nie mówię, na PC. Rozumiem, że Steve Nash jest w tej grze,
i można nim wykonać niesamowite no-looking passy, nie?


A nawet nie wiem, czy jest :P Ja ciągle ciorałem teamem All-Stars :P

Dnia 26.08.2007 o 00:31, ak.47 napisał:

A co do FPSów - zacznę od CoDa chyba,
kolega też od niego zaczynał FPSy na konsoli i przeszedł trójkę szybciutko (miał niesamowitą
satysfakcję z wybijania szkopów Polakami:D).


Nom :) Ostatnia misja w polskiej kampanii to rzeźnia! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 00:35, Piotr13PL napisał:

Nigdzie nie dostaniesz innego koloru niż biały, nawet na Florydzie :P Ale ponoć pracują nad
innymi wersjami kolorystycznymi wiec spoko. :)


Aha :/ Widziałem na Allegro czarną obudowę O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 00:55, bojanzaw napisał:

Skąd ja to znam :/

Tak to jest, jak się zamykają w jednej dyscyplinie (czyt. piłka nożna). Ja piłki nożnej fanem jestem przeogromnym, ale interesuję się sportem ogólnie.

Dnia 26.08.2007 o 00:55, bojanzaw napisał:

A nawet nie wiem, czy jest :P Ja ciągle ciorałem teamem All-Stars :P

Uuu, ładnie to tak, brać najlepszych i katować cieniasów?:D Ja sobie dobiorę jakiś składzik, np. Nash, Kobe, Garnett. Taak, to będzie moja trójka:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 21:18, Dincooo napisał:

4. Co daje wyjście HDMI?

Zdaje się, że pozwala przesyłać sygnał cyfrowy w wysokich rozdzielczościach (cyfrowy interface jak DVI)(choć wyczytłem, że teraz podobno starsze też ma wspierać O-o). Natomiast component, coaxiale czy VGA to interfejsy analogowe. Ogólnie można powiedzieć, że interfejsy cyfrowe lepiej sprawdzają się w przypadku cyfrowych odbiorników: plazmy/LCD, natomiast analogowe w przypadku CRT/telewizorów kineskopowych.
Wygląda na to, że docelowo HDMI ma wspierać standardy i analogowe, i cyfrowe, czyli do HDMI będzie można podłączyć wszystko (o ile drugie urządzenie będzie to wspierać).

Dnia 25.08.2007 o 21:18, Dincooo napisał:

5. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego gry na konsole są droższe w Polsce niż za granicą (w przeliczeniu)?

Bo to są gry kupowane za granicą, przywożone w małych ilościach i do tego obłożone wysoką marżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 21:18, Dincooo napisał:

zakładam, że będzie lepsza po zobaczeniu porównania grafiki z Call of Duty
4, gdzie PLAYSTATION 3 wyszło IMHO sporo lepiej)?


screeny z cod4 wygladaly lepiej dlatego ze pochodzily z dalszego (pozniejszego) etapu produkcji niz screeny z wersji x360. konkretnie, w wersji na x360 nie bylo jeszcze dopracowane oswietlenie. infinity ward potwierdzilo ze obie wersje beda wygladaly IDENTYCZNIE, obie beda mialy identyczne tekstury i geometrie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 09:23, Bluray napisał:

U mnie w Media Markt w Opolu PS3 po 1999zł schodzi (wersja z 60GB).

u nas nie ma innych pojemnosci dyskow, a to bylo samo PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 09:19, Ciastuś napisał:

screeny z cod4 wygladaly lepiej dlatego ze pochodzily z dalszego (pozniejszego) etapu produkcji
niz screeny z wersji x360

Dzięki za te informację, przynajmniej o jeden powód do wojny fanboyów mniej ;-)
CoD 4 w ogóle zapowiada się interesująco - gameplay z iksa wyglądał całkiem całkiem. (gdzieś na gry.wp.pl był).
Nie wiesz może, jak będzie miała się sprawa z PC? Będzie wyglądała ta wersja lepiej niż na konsolach, czy identycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 10:20, WorldWar3PL napisał:

> screeny z cod4 wygladaly lepiej dlatego ze pochodzily z dalszego (pozniejszego) etapu
produkcji
> niz screeny z wersji x360
Dzięki za te informację, przynajmniej o jeden powód do wojny fanboyów mniej ;-)
CoD 4 w ogóle zapowiada się interesująco - gameplay z iksa wyglądał całkiem całkiem. (gdzieś
na gry.wp.pl był).
Nie wiesz może, jak będzie miała się sprawa z PC? Będzie wyglądała ta wersja lepiej niż na
konsolach, czy identycznie?


Wersja PC zawsze będzie lepsza. Więcej możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 01:38, ak.47 napisał:

Uuu, ładnie to tak, brać najlepszych i katować cieniasów?:D Ja sobie dobiorę jakiś składzik,
np. Nash, Kobe, Garnett. Taak, to będzie moja trójka:D.


Zobaczysz jak swojego wytrenujesz w karierze. Masterskill dasz mu do shooting i masz gwarantowany kosz z połowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 12:31, bojanzaw napisał:

Zobaczysz jak swojego wytrenujesz w karierze. Masterskill dasz mu do shooting i masz gwarantowany
kosz z połowy :D

Taa, wolę mu passing dać:P. Jak gram w kosza to punkty schodzą na drugi plan, bo wolę podać zza pleców ze wzrokiem gdzieś indziej, niż rzucić za trzy i nie trafić;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 12:38, ak.47 napisał:

> Zobaczysz jak swojego wytrenujesz w karierze. Masterskill dasz mu do shooting i masz gwarantowany

> kosz z połowy :D
Taa, wolę mu passing dać:P. Jak gram w kosza to punkty schodzą na drugi plan, bo wolę podać
zza pleców ze wzrokiem gdzieś indziej, niż rzucić za trzy i nie trafić;D.


Tylko, że ta umiejętność się przydaje. Jak grasz karierę, to masz czasami mecze, gdzie tylko rzucanie, bez wsadów. Wierz mi, że ciężko jest trafić bez masterskilla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 21:18, Dincooo napisał:

5. Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego gry na konsole są droższe w Polsce niż za granicą (w przeliczeniu)?


Eee odpowiadam dopiero teraz, bo wróciłem z Węgier, ale coś ci się chyba pomyliło... Gry na konsole za granicą wcale nie są droższe... Przynajmniej jeśli chodzi o konsole nowej generacji (Węgry jeśli chodzi o PS2 = porównywalnie do nas) - na Słowacji ceny gier na next-geny takie same, Węgry to samo, Włochy nawet troszkę drożej... Gry na konsole wcale nie są drogie. Polacy wytworzyli sobie taki obraz, bo mają tanie gry na PC, a tak na prawdę to te ceny są przystosowane do zarobków naszych, a gier na konsole (next-geny) są wszędzie takie same (albo bardzo porównywalne)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 00:07, ak.47 napisał:

To ja mam jeszcze pytanie do posiadaczy( =fanbojów ;)) XBoxa 360. Jak się na tym gra w FPS-y?
Tzn. czy łatwo mi będzie się przestawić z myszki na gałki? Próbowałem na PS2 i było cieeeeniutko.
I jeszcze jedno (dwa) - grał ktoś w NBA Street Homecourt i Madden NFL 07? Jestem fanem tych
dyscyplin (NFL? Wbrew pozorom łatwo ogarnąć zasady) i oczekuję dobrych gier z nimi w roli głównej.
O PES-a się nie pytam, bo w niego będę grał na PC, żeby przez sieć za darmo pograć:P.


dla mnie przy przesiadce na pada, przez pierwsze chwile było dziwnie... ale tak po godzince już na maksa się przestawiłem. teraz, po roku od kupna x360 jak gram na kompie myszką to jakoś tak nie wygodnie mi się wydaje i nienaturalnie :D :D
do gał niektórym w pierwszej chwili może być cięzko się przyzwyczaić, ale spusty, to jest po prostu poezja :)

co do nba homecourt, to miej na uwadze fakt, że to jest totalnie nieralna gra :) nie ma ona nic wspólnego z realizmem, ale jest niezwykle widowiskowa i dynamiczna. jak zobaczysz podwójne wsady to zczaisz momentalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 15:17, penny napisał:

co do nba homecourt, to miej na uwadze fakt, że to jest totalnie nieralna gra :) nie ma ona
nic wspólnego z realizmem, ale jest niezwykle widowiskowa i dynamiczna. jak zobaczysz podwójne
wsady to zczaisz momentalnie ;)


Żadna gra od EA Big nie ma nic wspólnego z realizmem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 15:17, penny napisał:

dla mnie przy przesiadce na pada, przez pierwsze chwile było dziwnie... ale tak po godzince
już na maksa się przestawiłem. teraz, po roku od kupna x360 jak gram na kompie myszką to jakoś
tak nie wygodnie mi się wydaje i nienaturalnie :D :D
do gał niektórym w pierwszej chwili może być cięzko się przyzwyczaić, ale spusty, to jest po
prostu poezja :)

Mi też będzie dziwnie, oj będzie. Ale z myszki nie "wyrosnę", nie ma mowy ;).

Dnia 26.08.2007 o 15:17, penny napisał:

co do nba homecourt, to miej na uwadze fakt, że to jest totalnie nieralna gra :) nie ma ona
nic wspólnego z realizmem, ale jest niezwykle widowiskowa i dynamiczna. jak zobaczysz podwójne
wsady to zczaisz momentalnie ;)

Zdążyłem to zauważyć na screenach z Iversonem lecącym dwa metry nad koszem. Naprawdę to on ledwo do kosza doskakuje, jeśli w ogóle ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pytałem się jaka różnica będzie w przyszłości pomiędzy PS3 a X360. Dowiedziałem się, że w grach na PLAYSTATION 3 będą sporo ładniejsze tekstury. Ale jak będzie wyglądała sytuacja z modelami, możliwością tworzenia dużego, otwartego terenu itp.? Bo IMHO tekstury w chwili obecnej stoją na wystarczająco wysokim poziomie - byleby piksele nie raziły w oczy.

Co do cen na konsole, jakoby w Polsce były bardzo podobne do Węgier itp. Pewnie to prawda, ale chodzi mi o porównanie do rynku amerykańskiego, gdzie gra na X''a kosztuje około 50$, co daje na złotówki mniej niż 150. Jednak w Europie niestety 1€ ~ 1$ to gra warta jest około 50€, daje to i tak mniej niż 200 zł. Jednak rozumiem, dochodzi do tego marża itp itd, więc ceny nowych gier muszą być nieco wyższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się