Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Just Cause - Temat ogólny

294 postów w tym temacie

Wlasnie skonczylem grac. Gra naprawde na duzo bajerow. Typu wyskok na spadochronie ze smiglowca i wyladowanie na dachu bryki i wyrzucenie kierowcy. A grafika naprawde jest bardzo ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to skończyłeś grać?? W pełną wersję?? Chyba, że masz demo... Bo Just Cause trafił na moją listę oczekiwanych gier ;) Aha, czy będzie swoboda, że można sobie spokojnie chodzić i się bawić jak w San Andreas przed misjami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma otwarty charakter - zrzucaja cie na wyspe, a ty robisz co chcesz i gdzie chcesz :)Pochwale sie - grałem w pełną wersje podczas tegorocznych Games Convention - szykuje sie nie lada hicior :) GTA ma powaaaażną konkurenje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDA mieli mega recenzje o niej zapowiada się obiecująco tylko będzi mniej podobne do gta bo tam ma być podobno dużo roślinności a mało jezdni wyjątek w miastach ale podobno też mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

godny rywal gta san andreas

ale jak wyjdzie gta 4 w

chyba w polowie 2008

to niestety nieliczni beda jeszcze pamietac o just cause

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:15, Zauri napisał:

godny rywal gta san andreas

ale jak wyjdzie gta 4 w

chyba w polowie 2008

to niestety nieliczni beda jeszcze pamietac o just cause


gta 4 już wyszło nazywa się GTA:Vice City

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:17, Maxtreme napisał:

gta 4 już wyszło nazywa się GTA:Vice City


chodzi mi o to ktore rockstar games firmuje nazwa gta4 wiem ze to juz bedzie 9 z kolei ale pierwsze ktore bedzie mialo w nazwie numer 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 17:17, Maxtreme napisał:

gta 4 już wyszło nazywa się GTA:Vice City


Mylisz się. GTA Vice City to jest trójeczka. Tak samo jak San Andreas. Teraz dopiero ma wyjść GTA 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.GTA 1
2.GTA 2
3.GTA 3
4.GTA:Vice City-nowa gra a nie dodatek do 3ki dodatek do 3ki to GTA:Liberty City.Czyli GTA:VC klasyfikuje się do 3ej odsłony cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że VC nie jast dodatkiem do 3, ale dokładna nazwa to Grand Theft Auto III: Vice City. Poza tym nie pisali by w zapowiedziach, że będzie 4, a nie np. 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Just Cause, już na dniach, niestety, Cenega wydaje, spolszczenie oczywiscie bedzie fatalne, jak to Cenega nas zaskakuje, chociaż Oblivion jest fajnie zrobiony, ale nie idealnie... Just Cause już zdetronizował San Andreas jak dla mnie, świat ma 1000 km kwadratowych, możesz robić co chcesz, tylko mało miast, i są małe, a wogóle to samochody to czołgi, są cholernie wytrzymałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ściągłem demko gry. Jestem pod wrażeniem :) Taka grafa, a takie małe wymagania. Nie mogę doczekać sie premiery. Chyba GTA ma kłopoty :))

Tak wygląda grafa na moim kompie (P4 2GHz, 512 ram, Radeon 9600Pro). Nie chaczyło się, ale małe problemy z animacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować