Zaloguj się, aby obserwować  
H1ghlander

Assassin''s Creed - Temat Ogólny

2723 postów w tym temacie

Ukończyłem AC i powiem wam ze jestem bardzo zadowolony z tej gry. Wszystko dobrze pomyślane, zwłaszcza szczegóły. Dlaczego rozumiem co do mnie mówią, dlaczego mam paske życia i czemu tak a nie inaczej i wiele innych. Fabuła jest naprawdę dobra, oprawa graficzna też. Zakończenie takie nijakie, niby złe bo nic się nie dzieje a dobre bo wiadomo że będzie kontynuacja :D I takie pytanko. Gdzie znajduje się trzeci komputer ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 23:07, shinian napisał:

W sali konferencyjnej.


W sumie to go nie widziałem ale nie jestem stratny bo na sajcie Shini są wszystkie maile z tego ostatniego komputerka. Kontynuacja zapowiada się dobrze :D BTW Wspiąłem się na wszystkie punkty widokowe, pomogłem wszystkim mieszkańcom i zrobiłem wszystkie oprócz jednego zadania ze śledztwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zbierałeś wszystkie flagi?? Ja myślałem, że mam wszystkie a tu lipa brakuje mi jeszcze w Jerozolimie trzech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem ;).
Ktoś kojarzy może flagę z poniższego screena i wie, jak do niej dojść? To miejscówka w Królestwie, na drodze do Akki. Chyba z pół godziny bezskutecznie skakałem po tych wszystkich filarach i kolumnach, nie mam już pomysłów, jak się tam dostać, a nie lubię przegrywać ;). Inne flagi w tych ruinach zdobyłem, a wyglądały na trudniejsze do zgarnięcia.

20080723123640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
mam takie pytanko do ws jestem pokonałem mistrza Assassy-ów i jestem w pokoju tam wlasnie jak spojrze okiem sokolim to widze napisy i w dodatku jak podchodze do komputera tej laski to moge wejsc a do tego drugiego komputera nie moge sie zalogowac. Do pokoju moge wejsc tamtego gdzie ta laska z tym doktorem siedzi i wlasnie sie pytam was wiecie moze co trzeba dalej zrobic bo ja juz nie mam pojecia co dalej czy to jest koniec gry czy trzeba uciec z tamtond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra kończy się po spojrzeniu w trybie sokolego wzroku na ścianę w pokoju z łóżkiem. Zobaczyłeś napisy, a gra teoretycznie się skończyła, bo możesz - opcjonalne - rozglądać się po pomieszczeniach i czytać e-maile, czyli rozgryzać fabułę gry. ;-) Jeśli nie chcesz, nie martw się, możesz z dumą stwierdzić, że ukończyłeś AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 12:36, damianvs napisał:

Czołem ;).
Ktoś kojarzy może flagę z poniższego screena i wie, jak do niej dojść? To miejscówka
w Królestwie, na drodze do Akki. Chyba z pół godziny bezskutecznie skakałem po tych wszystkich
filarach i kolumnach, nie mam już pomysłów, jak się tam dostać, a nie lubię przegrywać
;). Inne flagi w tych ruinach zdobyłem, a wyglądały na trudniejsze do zgarnięcia.



Spróbuj może tak. Po kolei skakać na coraz wyższe filary, aż do flagi. Nie jestem pewien, tak mi się tylko wydaje. Ja jej nie zbierałem.

20080723142014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo widze, że chodzi o słynna koszmarną flage :D Stoisz w dobrym miejscu, żeby ją zebrać. Masz tylko za niski level. Zeby ja zdobyć musisz mieć "ledge grab" (na padzie od x360 to B). Wtedy wybijasz się z tej krawędzi na której stoisz i gdy bedziesz już spadał koło tego filara wciskasz B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, po ukończeniu całej gry gdy lucy i "pan profesor" wychodzą i mamy odblokowaną zdolność orli wzrok w przyszłości widzimy dzine krztałty (np. Pentagram) no w każdym razie gdy już dostaniemy sie do sali konferencyjnej i tam wszytko przeczytamy i będziemy mieli wszystkie kody to co tam dalej robić lazić bezczynnie po labolatorium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko czy Assasin''s Creed pójdzie na moim kompie
Procek - Intel Celeron 2,4 GHz
Pamięć Ram - 1024 MB
Karta Graficzna - Ge Force FX 5200 - 128 MB

czy pójdzie , ale będzie sie ostro mulił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:54, Kichu93 napisał:

Mam takie pytanko czy Assasin''s Creed pójdzie na moim kompie
Procek - Intel Celeron 2,4 GHz
Pamięć Ram - 1024 MB
Karta Graficzna - Ge Force FX 5200 - 128 MB

Nie, nie , nie i po stokroć NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:58, Kichu93 napisał:

> Nie, nie , nie i po stokroć NIE
szkoda ;(

Minimalne:
Procesor: Pentium 4 2,6 GHz Pamięć: 1024 MB Grafika: Zgodna z DirectX 9.0c 256 MB
Z tego co pamiętam Geforce 5200 FX obsługuje DirectX 9.0b i ma tylko 128mb Vram na szynie 64bit co mógłbym porównać do zatankowania paliwa do promów kosmicznych do baku malucha, Twój celeron to namiastka pentiuma tak więc nawet na przycinanie nie masz co liczyć bo bedzie to poprostu albo natychmiastowa zwiecha po uruchomieniu, albo wieczne(trwające baaaaardzo długo) wczytywanie a potem slideshow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwe, nawet bardzo. Musisz mieć umiejętność łapanie za krawędź i skoczyć z tego miejsca, z którego masz na screenie. Gdy będziesz spadać przyciśnij przycisk shift i złapiesz się za krawędź, a potem wejdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 14:49, Taschon napisał:

Mam pytanie. Czy zbieranie wszystkich flag (dla poszczególnych lokacji jak i w całej
grze) daje coś prócz satysfakcji?


Na 360tce daje Achievementa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować