• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
QbasX

Xbox360 ---- Jak podłączyć sie do Liva?? czyli temat dla cierpliwych ....

Pytanie

Mam przeokropny problem kupiłem sobie X''a z gearsikami i nie mam jak pośmigać w nie na Livie a jest to przeciez Live to 2 strona X''a
Pytanie mam takie :
Jak Xboxa360 podłączyć do neta (nie włączając przy tym kompa-- po to jest X zeby komp odpoczywał)
Jest jedno ALE ... nie jestem wtajemniczony w sprawy kabelkow takich i innych, najlepiej zeby ktos/ktokolwiek :P napisał mi co i jak po kolei i co jest do tego potrzebne (najlepiej z stronami gdzie niezbędny sprzęt mozna nabyć ....)
Z góry dziękuje cierpliwym.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

No niby nie ale mozna podać zagraniczny adres (kod pocztowy reszta chyba nie ważna) i mozna tak grać a w polsce Live ma być w marcu niby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A do liva trzeba mieć stałe łącze? Zawsze mnie to interesowało jak ten Live działa ale zawsze byłem zaleiwy aby to sprawdzić. :(

A tak przy okazji, sprawdzałeś może na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bez włączania kompa wystarczy neta do routera podłączyć , a z kompem jako lan to z kablem jaki dają nie odpalisz , do tego trze miec kabel LAN skrosowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czyli jak mam neo 512 to jak mam to wykombinować zeby było miodzio bo juz dalej nie mogeeee !! a i jeszcze jedno jak mam neo to nie moge chyba działać bez włączonego kompa a pztym to nie wiem co jaki router ew. jaki modem z routerem (przydał by sie link) i czy płace cos jak mam taki modem z touterem i czy działa domowy (ze mozna dzwonic .... wiem wiem totalnie sie nie znam .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ew mozna kabel z netem od kompa przepiac do konsoli skoro komp stoi wylaczony ;) A serio to pojdz do sklepu, powedz, ze chcesz router do NEO to ci dadza i tyle. Kompa podlaczysz do rutera, neta do rutera, a xboxa tez do rutera tym kablem z zestawu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siema!
Chciałem Was zapytać jak jak grać na dwóch przez internet. Mam 2 pady i teraz np próbuję grać w Saints Row, więc wchodzę tam Xbox Live i robie Create Private Party i jak już się włączy to nie ma podzielonego ekranu ani napisane Polmonell(1) czy tam 2 w tym nawiasie. Zalogowałem się też tym drugim padem na jakiś profil i nic. Trzeba tego drugiego pada zarejestrować do Xbox Live czy co? Please Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować