roctez

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  907
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O roctez

 • Ranga
  Przodownik
 1. roctez

  Muzyka klasyczna

  Vivaldi - Le quattro Staggioni czyli Cztery Pory Roku Vivaldiego. Chyba najsłynniejsze koncerty tego kompozytora. Poza nimi możesz posłuchać utworów skomponowanych przez Vivaldiego na YT, większość została skomponowana na instrumenty smyczkowe. Jak na razie nie dużo interesowałem się muzyką poważną, ale chyba wątek zmobilizuje mnie do dalszych starań.
 2. roctez

  Kozacy II - problem ze stabilnością gry

  Hej, mam Kozakow 2 z CD Action, a wraz z nimi problem. Zarejestrowalem sie na stronie producenta i dostałem klucz abym mógł grać na sieci ale gdy klikam na grę internetową gra się zawiesza, a formularz który powinien się wyświetlić w ogóle się nie pojawia. Wymagania gry komp spełnia (kilku krotnie), próbowałem pod Win XP i Vistą. Bez pozytywnego skutku. Miał ktoś takie problemy i czy być może udało się komuś to rozwiązać?
 3. roctez

  Prince of Persia 3: The Two Thrones

  Czy wszystkie 3 ostatnie części PoP wydane na XBoxa dadzą się uruchomić bez problemu na XBox 360?
 4. Nie ma się co dziwić gościowi. Jakby ktokolwiek inny tak dobrze poznał tyle gier FPS 1vs.1 to też by był znudzony powtarzaniem ciągle tego samego tylko w innej oprawie.
 5. roctez

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Czy warto jest wykupować dodatkową 2-wu letnią gwarancję za około $50? Zakładając, że mieszkam w kraju w którym można z takiej gwarancji korzystać bez obaw. Słyszałem, że w niektórych XBox''ach 360 lubi się coś zepsuć od czasu do czasu. Czy to prawda? I nie chodzi mi o zawieszenie się konsoli na parę godzin grania, ale o poważniejsze usterki nie pozwalające kontynuować zabawy.
 6. roctez

  Age of Conan: Hyborian Adventures

  To jest "Wyślin News" a nie dodaj newsa. Jak klikniesz na link to jest wyraźnie napisane u góry, że news zostanie sprawdzony przez admina i dopiero później jeżeli okaże się dobry/interesujący/warty publikacji zostanie zaprezentowany szerszemu gronu. Nie martw się, jeżeli coś wysłałeś to na 100% to już administrator przeczytał. Również możesz wrzucić to na forum. Tam też zaglądamy. :) Czy zauważyliście, że gra pomimo tego, że weszła w fazę gold to nie ukazał się żaden news o tym na gram.pl ani na GOL? Pochwalę się, że napisałem o tym w swoim newsie. ;)
 7. Zapowiedź zapowiedzi? Niech jeszcze zrobią trailer trailera. :)
 8. Jeszcze będą święta Bożego Narodzenia w drugiej połowie roku, więc niech się nie martwią o sprzedaż. :)
 9. roctez

  Age of Conan: Hyborian Adventures

  Bo oni nie musieli stawić kilku/dziesięciu naprawdę mocnych serwerów i utrzymywać rozbudowanego, żyjącego świata. Koszta obu gier różnią się diametralnie. A takie przeliczenie jest gdyż dolar się waha o wiele bardziej niż euro i np. po wyborach w USA może się cena zmienić. Zmienianie ceny abonamentu po wydaniu gry miejsca mieć nie może bo było by to zbyt skomplikowane. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat gry, zapraszam na polską stronę o AoC. Link na moim sajcie w www. ostatnio doszło parę tekstów o klasach.
 10. roctez

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Czy zna ktoś może nazwę zespołu i piosenki z tego filmiku http://pl.youtube.com/watch?v=CthsoNdHVqA ?
 11. roctez

  Curtiss w obronie białego człowieka

  Cenzura w grach, filmach, książkach czy gazetach nieco denerwuje jeżeli dotyczy takich aspektów jak "golizna", brutalność i wulgarny język (vide wyrażenia czarnuch zamiast czarny). Ale należy też spojrzeć na sprawę z innej strony. Jeżeli pozwoli się na rozprowadzanie treści w których nie koniecznie na pierwszy rzut oka jest zawarte wzywanie do rasizmu, antysemityzmu, czy innego rodzaju dyskryminacji ale używa się takiego języka, będzie to wtedy wzbudzało negatywne myślenie w stosunku do wybranej grupy ludzi. Ale można również uczyć takiego języka jako przykład jak nie powinno się wyrażać/traktować innych. Autor dość ironicznie napisał o "pewnym kraju" w którym forsuje się myślenie ludzi prawem. Tak się składa, że czasem na początku trzeba przeforsować to myślenie aby następne pokolenia żyły bez myśli "jestem miły w stosunku do azjat bo mi kazali". A kobiety w pracy się zapytacie? Jasne, że na byle jakie stanowiska się obsadza osoby z przymusu bo wiadomo wtedy, że można taką osobę szybko zamienić inną, jeżeli ta się nie sprawdza. No i czasem trzeba przeforsować to myślenie bo nie zawsze ta blondynka musi być głupia jak w kawałach. To są tylko stereotypy. A wszystkim przyklaskującym sprzeciwowi zatrudniania mniejszości proponuję przeczytanie jednego artykułu w Przekrój z przed kilku miesięcy "Rasizm ludzka rzecz". Trzeba umieć siebie samego kształtować i nie oddawać kontroli nad swoim myśleniem instynktom czy przeczuciom.
 12. roctez

  Age of Conan: Hyborian Adventures

  Więc życzę powodzenia w tworzeniu kolektywu i poszukiwaniu chętnych. ;] Jeżeli zmienisz zdanie zawsze możesz się z nami skontaktować przez stronę lub mojego gramsajta.
 13. roctez

  Age of Conan: Hyborian Adventures

  Projekt strony już istnieje od kilku miesięcy i jest w całkiem zaawansowanym stanie. Strona zawiera już całkiem sporo tekstów i ma kilkudziesięciu zarejestrowanych użytkowników wypowiadających się na forum. Ale gra nie jest w Polsce najpopularniejsza, może zmieni się to po premierze gry. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam na http://miasa.dtiltas.lt/news.php i na mojego gramsajta (trochę zaniedbanego przez brak czasu). Jak na razie projekt jest największym w Polsce i wydaje mi się, że współpraca wyszła by na dobre wszystkim, a przede wszystkim popularności gry u nas w kraju. Jak wiadomo rozdrabnianie sie nie jest najlepsze.
 14. roctez

  Age of Conan: Hyborian Adventures

  Czy może ktoś bierze udział w PvP Weekend i wie czy jest możliwość ściągnięcia klienta z http albo z rs? Torrent tak się wlecze, że raczej się gry nie doczekam przed końcem testów..
 15. Znajdą sobie inną rozrywkę. Sam opuszczam ze szkoły ile się da bo jest zwyczajnie nudna. Jakby były jeszcze tylko same przedmioty które mnie interesują (matematyka, fizyka, chemia, informatyka) to jeszcze można by siedzieć. Ale nigdy nie wagarowałem aby sobie zagrać w sklepie. Omg, ja nigdy w sklepie z tych konsol pokazowych nawet nie grałem!