• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Czuje się oszukana.Na stronie gram.pl było obiecane że prawie równo z grą wyjdzie patch a tu nic.NWN dla mnie to tylko multi i gra na serwach rpg.Mam edycje kolekcjonerską NWN2 i co z tego leży sobie aż wreszcie Polska dołączy do reszty świata i będziemy mieć odpowiedni patch ( by wejść na serwy).Wychodzi na to że lepiej kupować angielskie wersje co teraz do trudności nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2007 o 10:13, Razak napisał:

Takie opuźnienie dwu miesięczne.....
nie doczekamy się ...
na ten czas polecam grę GuildWars albo WoW ;)


Hehe, w WoW''a to ja gram od polskiej premiery w maju 2005:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Doszedłem do tej samej konkluzji. Niektórzy twórcy gier nie robią sobie kpin z klientów, ale są tacy, dla których nie jest to problemem. Wprawdzie żeby grać swobodnie w NWN2 trzeba znać przynajmniej średnio język angielski, ale sądzę, że szybciej się człowiek nauczy języka niż doczeka patch''a ;P Smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiatmmam prosbe !!
kto mi pomoze przejsc jedna misje w wowie ?? Jestem krasnoludem a ta misj jest do zrobinia w loch modam!! prosze o pilny kontakt na gg4075547 DZIEKUJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2007 o 15:04, Kaszi napisał:

prosze, podaj mi ktos linka do patcha 1.03 pl oczywiscie :P



Pod poniższym linkiem znajduje się nasz patch 1.03 PL do gry, wszystkich tych którzy będą go instalować proponuję by zapoznali się z wypowiedzią w poście:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15770&pid=1291

POPRAWKA NIE JEST OFICJALNA i mogą występować z nią problemy tak więc proponuję utworzyć kopię bezpieczeństwa swoich save''ów przed instalacją. Istnieje także możliwość konieczności reinstalacji gry przed instalacją poprawki oficjalnej 1.04 PL

ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/patch/neverwinter_nights_2_pl_patch_102_103_beta.zip


Tak napisał Akashi :)

było na 72 stronie pisze tą strone 3 raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z wyświetlaniem grafiki zbroi płytowych (dokładniej napierśnika). Wygląd napierśnika (tył zbroi jest taki sam jak był) zmienił się po zainstalowaniu patcha 1.04, teraz jest chropowaty i ma beznadziejny kolor (strasznie mnie to denerwuje wygląda jak zardzewiały staroć), jeżeli postać jest w cieniu to wygląda on normalnie (tzn. tak jak w 1.02). Co zrobić aby to zmienić. Gram na max detalach i zmiana w opcjach nic nie pomaga.

20070219191802

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2007 o 19:19, Ragash napisał:

Mam problem z wyświetlaniem grafiki zbroi płytowych (dokładniej napierśnika). Wygląd napierśnika
(tył zbroi jest taki sam jak był) zmienił się po zainstalowaniu patcha 1.04, teraz jest chropowaty
i ma beznadziejny kolor (strasznie mnie to denerwuje wygląda jak zardzewiały staroć), jeżeli
postać jest w cieniu to wygląda on normalnie (tzn. tak jak w 1.02). Co zrobić aby to zmienić.
Gram na max detalach i zmiana w opcjach nic nie pomaga.



ekhm... to ci przeszkadza....
jak tak to zainstaluj patcha 1.03 a jak dalej martwisz się takim szczegółem to poczekaj na oficjala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ciekawe kiedy cdp wypuści ten oficjalny patch, mam nadzieje, ze nie będę musiał czekać na dodatek do nwn2 żeby sobie pograć, bo jak na razie to gra sobie czeka na łatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam prośbe zapomnijmy o tym patchu,bo qrde to nie ma sensu powinno to być już traktowane jako SPAM
Trudno obsydianowi się nie śpieszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.02.2007 o 21:49, Luicen LaCroix napisał:

> ciekawe kiedy cdp wypuści ten oficjalny patch, mam nadzieje, ze nie będę musiał czekać
na dodatek
> do nwn2 żeby sobie pograć, bo jak na razie to gra sobie czeka na łatke

Patch już podobno jest
http://neverwinter2.gram.pl/


tjaa zeby tylko jeszcze chciał sie zainstalować...

czy ktoś ma tu jeszcze problemy ze ściąganiem patchy z serwera gram.pl czy to tylko ja tak mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy wie ktoś czy te OFICJALNE 1.04.870 różni się czmyś od tego nieoficjalnego?? Bo grę wywaliłem z zamiarem powrócenia do niej jak się sprawa troszkę poprawi z bugami, ale jak nadal ta wersja poprawia tak ważne sprawy jak cieniowanie traw czy jakieś pierdółki w toolsecie zamiast zająć się tym co naprawdę potrzebne to chyba jeszcze podziękuję na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Instalowywalem NWN2 ale wylonczyl sie prąd podczas instalacji i usnolem gre recznie, i teraz daje na ikonke na plyucie i pisze: Error Lunch game o co chodzi?!?! Bo chce przeinstalowac i zaionstalowac tego patcha nowego help! i jak usunac dokladnie stare skaladniki zeby normalnie zainstalowac na nowo bo te glowne pousuwalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2007 o 16:09, keyrome napisał:

Instalowywalem NWN2 ale wylonczyl sie prąd podczas instalacji i usnolem gre recznie, i teraz
daje na ikonke na plyucie i pisze: Error Lunch game o co chodzi?!?!

Masz uszkodzoną grę, a program autorun z płyty próbuje sprawdzić/uruchomić tę uszkodzoną wersję gry.
Zamiast klikać na płycie należy najpierw usunąc grę z dodaj/usuń programy, dodatkowo usunąć folder z pozostałościami zainstalowanej gry.

Dopiero wtedy na płycie DVD kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać z menu albo Otwórz(Open), albo Eksploruj (Explore). Otworzy się główny folder na płycie z którego należy uruchomić program setup.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.02.2007 o 21:43, Olamagato napisał:

> Instalowywalem NWN2 ale wylonczyl sie prąd podczas instalacji i usnolem gre recznie, i
teraz
> daje na ikonke na plyucie i pisze: Error Lunch game o co chodzi?!?!
Masz uszkodzoną grę, a program autorun z płyty próbuje sprawdzić/uruchomić tę uszkodzoną wersję
gry.
Zamiast klikać na płycie należy najpierw usunąc grę z dodaj/usuń programy, dodatkowo usunąć
folder z pozostałościami zainstalowanej gry.

Dopiero wtedy na płycie DVD kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać z menu albo Otwórz(Open),
albo Eksploruj (Explore). Otworzy się główny folder na płycie z którego należy uruchomić
program setup.exe


Zrobilem wszystko! moze ja przeinstaluje po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sciagnalem jakims cudem tego patcha... i wychodzi na to ze nie mam ostatniej aktualizacj akualizatora?! I nie moge jej sciagnac-.- wkurza mnie juz ten nwn... bylby ktos tak mily i wzucil na rapida aktualizatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.02.2007 o 16:49, RedSqll napisał:

Sciagnalem jakims cudem tego patcha... i wychodzi na to ze nie mam ostatniej aktualizacj akualizatora?!
I nie moge jej sciagnac-.- wkurza mnie juz ten nwn... bylby ktos tak mily i wzucil na rapida
aktualizatora?

ftp://ftp2.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_2/inne/neverwinter_nights_2_pl_updater_105.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.02.2007 o 14:24, keyrome napisał:

Zrobilem wszystko! moze ja przeinstaluje po prostu?

Przecież właśnie Ci o tym napisałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się