Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Dodatek do Titan Quest - Immortal Throne

30 postów w tym temacie

Plotki odnośnie powstania dodatku do Titan Quest zostały potwierdzone przez studio Iron Lore, które pracuje właśnie nad dodatkiem o nazwie - Immortal Throne! Gra ma się pojawić w pierwszym kwartale 2007 roku.

Kilka słów o grze...
Rozszerzenie przyniesie jeden akt (zbliżony wilekościowo do Grecji), zawierający 30 questów i rozgrywający się w królestwie umarłych - Hadesie. Pojawi się 20 nowych rodzajów potworów. Poziom doświadczenia bohatera zostanie podniesiony do 75. Dodana zostanie również kolejna scieżka rozwoju kierowanej postaci, z całkiem świeżymi umiejętnościami. Jeszcze jedna zmiana to możliwość tworzenia własnego oręża i artefaktów, a po za tym będą setki nowych przedmiotów (głównie broni i zbroi) wymyślonych przez twórców...

Wydaje mi się, że trochę przybliżyłem Wam nową produkcję THQ.
Na dole znajdziecie jeszcze parę screenów odnośnie gry...

Zapraszam do wspólnej dyskusji na temat gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku, że jest to pierwszy z powstałych tematów na forum, pozwolę sobie właśnie w nim napisać nowe informacje odnoście dodatku to Titan Quest.

Dodatek Wrota Hadesu, bo taki tytuł nosi właśnie ta gra, będzie oferował możliwością skorzystania z aż ośmiu nowych klas wojowników. Tym razem autorzy obiecują, że zwiedimy całą Helladę, ale też część Hadesu, o którym mowa w tytule. Do gry zostaną wprowadzone, aż 20 nowych bestii, z którymi przyjdzie nam walczyć. Poza tym będzie 250 rodzajów broni, pancerzy, artefaktów, które dodatkowo będzie możnausprawniać i oczywiście sprzedawać. Zmianie ulegnie też poziom doświadczenia bohatera.
Dodatek będzie hulał na silniku podstawki i zapewni blisko 20 godzin przygód i walk...

Data premiery w Polsce - marzec 2007
Cena - 59.90 zł

To narazie tyle. Jak będę wiedział coś więcej to napiszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh...mam nadzieje że w dodatku bedzie trochę więcej filmików i cut scenek, bo w podstawce byla porażka...tylko klimatyczny filmik wprowadzający...i to wszystko. Gdzie te filmiki na miare Diablo2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie musi byc żadna nowość byle, żeby ta choler*** gra się nie wyłączała !!!!!!
Bo podstawowa wersja tej gry była okropna, pod względem wysypywania się !

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to takie nieco zabugowane i niedokończone Diablo 3 daje rozrywkę ale szybko wychodzą jej wady
ja mimo wszystko dobrze się bawiłem czekam na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam promblem ... Kupiłem sobie w tamtym roku w Ameryce podstawke i chce kupić dodatek, ale nie wiem czy jak kupię polską wersje to czy mi zadziała ... Prosze o pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:
1. Czy rozpoczynając grę w Immortal Throne całkowicie nową postacią, muszę przejść raz jeszcze "podstawkę" ze wszystkimi quetsami, spotykać te same postacie itp.A jeśli tak, to czy w stosunku do podstawki te questy pozostają takie same, czy też nastąpiły w nich jakieś zmiany (doszły nowe, niektóre wyleciały w stosunku do I cześci)
2. Jeśli tak to czy można powiedzieć iż płyta z podstawki jest zaraz po instalacji już niepotrzebna i można ja schować głęboko do szuflady (no bo do napędu bedziemy wykorzystywać tylko nową płytkę IT)?
3. I na koniec podsumowanie. Zakładam że zaczynam z nową postacią. Czy lepiej rozegrać podstawkę i potem przenieść postać do Immrotal Throne, czy też lepiej od razu tworzyc nową postać w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje pytania są troszkę bezsensu... bo niby skąd mamy wiedzieć co będzie trzeba zrobić, jak tej gry jeszcze w rękach nie trzymaliśmy. Po premierze wszystko się okaże... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 20:46, kuko7 napisał:

Twoje pytania są troszkę bezsensu... bo niby skąd mamy wiedzieć co będzie trzeba zrobić, jak
tej gry jeszcze w rękach nie trzymaliśmy. Po premierze wszystko się okaże... ;)


O czym Ty piszesz? Zakupiłem oryginalny dodatek 16-03-2007 w Empiku w Częstochowie a mój post jest z 20-03-2007. Dodatek i podstawkę zarejestrowałem chyba 18 lub 19-03-2007. To kiedy jest wg. Ciebie premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugiego posta, ale napiszę pewien fragment, który znalazł się w CDP Insider... To dla tych którzy, chcą się jeszcze o tej grze czegoś dowiedzieć, bądź nie wiedzą czy ją kupić...

Titan Quest: Immortal Throne, to pierwszy oficjalny dodatek do rewelacyjnego hack & slash''a Titan Quest, który ukazał się w Polsce w sierpniu zeszłego roku. Tak jak wspomnieliśmy na początku, tym razem przyjdzie nam zejść do otchłani Hadesu, aby zmierzyć się z potężną armią nieumarłych. Titan Quest: Immortal Throne to dodatek przeznaczony głównie dla osób, które ukończyły podstawkę. To właśnie oni skorzystają najwięcej na elementach jakie wnosi rozszerzenie.
Pierwszym i jednym z ważniejszych usprawnień jest zwiększenie limitu doświadczenia do 75 poziomu. Dzięki temu możemy jeszcze bardziej podkręcić naszego herosa, aby bez żadnych kompleksów mógł stawić czoła nowym niebezpieczeństwom. A tych zagrożeń będzie trochę.Twórcy przygotowali ponad dwadzieścia zupełnie nowych potworów. Szczęśliwie, wyposażyli nas także w całkiem bogaty arsenał nowych broni, zbroi i artefaktów. Asortyment powiększył się o kolejne 250 przedmiotów. Fajnie, pomyśli wielu, ale jak tu taką ilość towaru przenośić? Otóż z pomocą nadjadą nam karawany, gdzie możemy składować niepotrzebne nam w tym momencie przedmioty. Będzie to o tyle przydatne, że w trakcie zabawy sami możemy tworzyć potężne artefakty. Jest to jednak proces kosztowny i czasochłonny, wymagający zgromadzenia odpowiedniej liczby składników. Dzięki karawanom nie musimy tego wszsytkiego taszczyć na plecach.

...Dodatek oferuje nam 10 nowych poziomów gry podzielonych na 30 misji. Przekłada się to przynajmniej na kilkanaście godzin świetnej zabawy w trybie dla pojedynczego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zainstalowałem Titan Quest i dodatek Immortal Throne. Następnie zaktualizowałem grę do najnowszej wersji (1.30) i uruchomiłem dodatek (podstawkę ukończyłem wcześniej). Import postaci przeszedł bezbłędnie, więc z wielką niecierpliwością czekałem aż dogra się pierwszy poziom dodatku. Otwieram plecak, by sprawdzić czy wszystko jest na miejscu (import jest całkowity - łącznie z zawartością woreczków) i widzę, że ilość złota i ilość doświadczenia non-stop mi spada i rośnie. Nie oznacza to, że raz jestem bogatszy, raz biedniejszy czy raz mądrzejszy, raz głupszy - gra rozpoznaje stałą ilość, ale te zmieniające się cyferki mnie trochę denerwują :) Czy można temu jakoś zapobiec? Rozumiem, że zawsze można spróbować odinstalować grę, ale zanim dojdę do tego, chciałbym wiedzieć czy mogę zrobić coś jeszcze :) Z góry dzięki za odpowiedź.

Doczytałem na gram.pl, że na procesorach AMD Athlon 64 X2 Dual Core zdarzają się zwolnienia/przyspieszenia (samoczynne) gry. Czy problem dotyczy także procesorów typu AMD Turion 64? Mam właśnie taki problem i nie wiem czy można coś z tym zrobić :) Jeżeli jest jakaś możliwość - tak jak wspomniany AMD Athlon 64 X2 Dual Core Driver - bardzo proszę o wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem troche inny problem ale tez z doswiadczeniem i ze zlotem - otoz gra nie wyswietlala mi ostatnich 3 cyfr wyzej wymienionych. Problem znikl po modernizacji kompa (r9800pro -> x1950pro) i formacie systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:52, Garett napisał:

Ja mialem troche inny problem ale tez z doswiadczeniem i ze zlotem - otoz gra nie wyswietlala
mi ostatnich 3 cyfr wyzej wymienionych. Problem znikl po modernizacji kompa (r9800pro ->
x1950pro) i formacie systemu.


hmmm system jest swiezutki - ma nieco ponad 24h :) modernizacja - hmmm owszem ale nie bede wydawal kasy po to by buga naprawic ;) dzieki za odpowiedz - jeszcze poszperam na forach THQ w USA i UK - moze tam cos bedzie, wtedy tez dam znac tutaj...

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zwalnianie/przyspieszanie ma także jeszcze jeden powód: przepełniony cache gry. Powodem jest częstsze teleportowanie się z miejsca na miejsce, a sama gra zaczyna zwalniać. Rozwiązania, podane na oficjalnym forum, są dwa:

1) Nie teleportować się często ;)
2) Wyłączenie akceleracji dźwięku na karcie muzycznej

Dodatkowo na forum http://vnboards.ign.com/titan_quest_tech_support/b23097/p1 podano także kilka innych rozwiązań:

1) Zmniejszyć rozdzielczość i detale na low - wiadomo
2) "Zabić" kilka aplikacji działających w tle
3) Zwiększyć priorytet gry w Menadżerze Zadań
4) Poprawić ustawienia karty dźwiękowej

Na koniec kilka postów ze wskazówkami:
http://vnboards.ign.com/titan_quest_tech_support/b23097/102900532/p1/?2
http://vnboards.ign.com/titan_quest_tech_support/b23097/102702661/p1/?13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować