Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2007 o 20:18, Bartek 93 napisał:

to tak: jeśli chcesz by tło było takie jak pod spodem i sie nie ruszało musisz wejść w "malarza"
wziąść tło strony głównej i odznaczyć opcje "rysunek" i opcje "kolor"

Wielkie dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem: Jak zrobić aby tło zajmowało całą stronę i poruszało się kiedy zjeżdża się na dół? Próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no troszkę się u mnie zmieniło, bo siepu słusznie zauważył że nie było zbyt czytelnie,teraz jest skromnie ale czytelnie, i tak bedę jeszcze coś zmieniać a narazie zapraszam fanów dobrego rocka i dobrej mangi bo jest nowy filmik :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:35, Bartek 93 napisał:

Gościu!!!!!! czytaj co piszą poprzednicy!!!!!!!!!
sam przed chwilą odpowiedziałem!!!!


Zrobiłem to! I jakoś nadal mam pokazane dwa tła - jedno pod drugim! Właśnie o to mi chodzi, co ja źle zrobiłem? Odznaczyłem tło i kolor w Nagłówku i części głównej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:15, Bartek 93 napisał:

> Pomóżcie mi, robie sobie gramsajta o Zagubionych ale ciągle mi nie wychodzi :( Nie moge
znaleść
> zdjęcia odpowiedniego rozmiarem do tam podanych. Nie znam się wogóle na tym ale chciałbym
mieć
> fajne tło. Czy mógłby mi ktoś pomóc ?
spoko wyślij ten obrazek który ma nieodpowiedni rozmiar mi na gg lub e-mail a ja już go przerobie

A jak można zmienić rozdzielczość obrazka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pytanie i liczę, że ktoś mi pomoże!! Jak można zrobić przeźroczysty nagłówek i tło głównej części. Bardzo by mi się to przydało, bo bez tego teksty na moim stronboldzie są niewyraźnei małoczytelne. Zresztą sami możecie zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 20:36, freja napisał:

no troszkę się u mnie zmieniło, bo siepu słusznie zauważył że nie było zbyt czytelnie,teraz
jest skromnie ale czytelnie, i tak bedę jeszcze coś zmieniać a narazie zapraszam fanów dobrego
rocka i dobrej mangi bo jest nowy filmik :D:D

rzeczywiscie jest estetycznie, podoba mi sie. przydalby sie tez jakis obrazek w naglowku, byloby ciekawiej:) no i ta czerwien belek zmien na pasujaca do gramowej(tej na samej gorze strony). kod tego koloru to #B82A2A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:00, Matiz666 napisał:

Jak pytanie i liczę, że ktoś mi pomoże!! Jak można zrobić przeźroczysty nagłówek i tło głównej
części. Bardzo by mi się to przydało, bo bez tego teksty na moim stronboldzie są niewyraźnei
małoczytelne. Zresztą sami możecie zobaczyć.

hmm.. nie wiem... też mnie to interesi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:00, Matiz666 napisał:

Jak pytanie i liczę, że ktoś mi pomoże!! Jak można zrobić przeźroczysty nagłówek i tło głównej
części. Bardzo by mi się to przydało, bo bez tego teksty na moim stronboldzie są niewyraźnei
małoczytelne. Zresztą sami możecie zobaczyć.


Chodzi ci o całkowitą przezroczystość? (tak, żeby nie było niczego? :)) Wystarczy, że odznaczysz w tle kolor i obrazek, wtedy w ogóle nie będzie tła.
Jeśli chodzi ci o taki efekt jak u mnie, to sprawa jest bardziej skomplikowana i bez bardziej zaawansowanego programu sobie nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do komentowania i oceny mojego gramsajta. Przez dłuższy czas nie był zbyt czytelny (przez tło), ale jakoś sobie z tym poradziłem. Tylko nie wiem, czy nie powinienem zrobić ciemniejszego tła głównej części...

Ostatnio zamieściłem bardzo fajną piosenkę kabaretową (staaarą) i najlepszy AMV jaki widziałem (albo chociaż jeden z lepszych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2007 o 21:05, rob006 napisał:

Chodzi ci o całkowitą przezroczystość? (tak, żeby nie było niczego? :)) Wystarczy, że odznaczysz
w tle kolor i obrazek, wtedy w ogóle nie będzie tła.
Jeśli chodzi ci o taki efekt jak u mnie, to sprawa jest bardziej skomplikowana i bez bardziej
zaawansowanego programu sobie nie poradzisz.

tak chodzi o "pół przezroczystość:)" jakbyś tak napisał pod czym to zrobić i jak byłbym wdzięczny
a i jeszcze jedno ni potraktuj mnie jak lamera bo znam sie troche na tym ale jakoś tego nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować