Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2007 o 09:01, bukuć napisał:

ktoś napisał że żeby dodać wideo trzeba kliknąć na ikonke z paskiem. dodałem wideo publikowałem
wpis, wpis jest ale wideo nie ma! możecie mi pomóc?!???!!!!!?!

Ja miałem tak samo, ponieważ wkleiłem URL filmiku z MySpace, to musi być prez YouTube lub Google Video

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiające.
...dla czego "poprawiłeś" link skoro każdy* wie, że ma go pod avatarem?
Nie chcąc pisać dwóch zaproszeń na mojego gramsajta na jednej stronie, zrobię to teraz:)
Dostosowałem kolorystyk do oczu osoby oglądającej, powinna pokazać się ankieta wchodząc na mojego...
<---
*jeśli ktoś nie "wie" to i tak nie wejdzie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie, ale za dużo nie pozmieniałem... po prostu ostatnio mało osób go odwiedza tym bardziej was zachęcam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 15:10, Goxenul napisał:

Jak się podoba layout mojego gramsajta?

Fajny, a co powiesz/powiecie na mój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 15:10, Goxenul napisał:

Jak się podoba layout mojego gramsajta?

Proponuje dodać jakieś tło i zmienić tło nagłówka bo przez obecne nie widać napisów... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany to dodałem nowy wpis
"Moja muzyka jest przeciwko systemowi , który nakazuje jak żyć i umierać" czyli moje własne odczucia nt. człowieka legendy - Boba Marleya, chyba troche chaotyczny wpis, ale troche taki miał być, napisany za 1 zamachem pod wplywem ogolnych odczuc i emocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 15:51, Prince07 napisał:

A ja wkońcu uporządkowałem mojego gamesajta...
Myśle, że teraz wygląda całkiem fajnie, a zresztą co ja będę dużo gadał zobaczcie sami:
http://ja.gram.pl/Prince07

Pozdrawiam i zapraszam :)



Nie gamesajta tylko gramsajta :P
I popraw belkę tą długą, to sklejenie brzydko wygląda, do tego sprawdź sobie teksty, bo masz błędy w pisowni, no i może pogrub tekst w blogu, może lepiej się czytać będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym trafem mój blog dochodzi do top 100 :)
Nigdy nie uwierzyłbym że to może się stać.
Trochę mi brakuję więc zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubisz trochę się pośmiać? Oglądać fajne filmiki, czytać amatorskie komiksy?
To wejdź! http://ja.gram.pl/ser%20ple%9Cniowy ew. http://ja.gram.pl/ser%20ple%B6niowy
Co tydzien, w każdy piątek znajdziesz tam nową porcje humoru w postaci żartów, filmików i obrazków, zaś co 3 tygodnie - kolejna część autorskiego komiksu mojego autorstwa!!!

Zaś dziś - w dzień tłuściochów i łasuchów - znajdziecie na mym gramsajcie specjalny, lustoczwartkowy wpis. Zachęcam do zajrzenia i obejrzenia. Zachęcam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...zapraszam do mnie na debate o...na temat pewnych gimnazjalnych (i nie tylko) wybrykow...
wiekszosc piszacych...a przynajmniej duzo osob jest w gimnazjum wiec zapraszam.
zapraszam wszystkich oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal trwa konkurs.Jeśli ktoś by chciał wziąć w nim udział to zapraszam.Są u mnie również dwa artykuły o Robin Hoodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich na mojego gramsajta. Link jest pod avatarem, jakby ktoś nie wiedział.
Na moim GS zamieszczam na razie głównie felietony na różne tematy. Z czasem będę się rozwijał. Oczywiście najlepszą zachętą do pisania są odwiedziny i komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia dlaczego mało osób zagląda na mojego gramsajta. Z jednej strony nie chce spamować jednak reklamuje się w miarę codziennie jednak wciąż liczba odwiedzin nie jest jakaś wygórowana. Może to wina materiałów? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 20:43, patrYX93 napisał:

Nie mam pojęcia dlaczego mało osób zagląda na mojego gramsajta. Z jednej strony nie chce spamować
jednak reklamuje się w miarę codziennie jednak wciąż liczba odwiedzin nie jest jakaś wygórowana.
Może to wina materiałów? Jak myślicie?


Jest to wina tego, że mało osób Cię zna. Ja na przykład pamiętam Cię i odwiedziłem twojego sajta. Ale i tak masz więcej odwiedzin niż ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że dawno się nie reklamowałem no to zapraszam na mojego sajta (szczególnie fanów wh40k lub malarstwa figurowego), bo o tym właśnie jest sajt,(ale mogą być wyjątki od reguły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować