Zaloguj się, aby obserwować  
Grushmar

Najlepszy FPP

57 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 16:28, Nagaroth napisał:

> Z FPP to jeszcze jest dobry morrowind i oblivion!

Tyle że Morrowind i Oblivion to nie FPP tylko cRPG...

Żałosne...
Ludzie nawet nie wiedzą w co grają...


Żałosne to jest to że ludzie nie potrafią rozpoznać zwykłej wypowiedzi od prowokacji! tak jak ty:)
Gry dzielimy ze względy na oglądany świat na FPP i TPP! FPP= first person perspective, TPP= third person perspective. Dopieo pózniej następuje podział na rodzaj rozgrywki na RPG, RTS, FPS. Autor tematu napisał FPP a nie FPS. Morrowind i obek mimo iż są cRPG są także FPP, gdyz widzimy świat oczami bohatera.
I kto jest teraz ŻAŁOSNY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:29, Mat.W napisał:

wg mnie rabanie kichy do marnotractwo czasu:P

Każdy lubi co innego.Ty układasz pasjansa a ja ratuje świat po raz kolejny z rzędu.I ty i ja dobrze się bawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:36, Mat.W napisał:

niestety,teraz ratowanie świata jest w większosci w zdechłej oprawie


Tu się mylisz ratowanie świata jest we wspaniałej oprawie, tylko w zdechłej formie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:34, TigerXP napisał:

> > Z FPP to jeszcze jest dobry morrowind i oblivion!
>
> Tyle że Morrowind i Oblivion to nie FPP tylko cRPG...
>
> Żałosne...
> Ludzie nawet nie wiedzą w co grają...

Żałosne to jest to że ludzie nie potrafią rozpoznać zwykłej wypowiedzi od prowokacji! tak jak
ty:)
Gry dzielimy ze względy na oglądany świat na FPP i TPP! FPP= first person perspective, TPP=
third person perspective. Dopieo pózniej następuje podział na rodzaj rozgrywki na RPG, RTS,
FPS. Autor tematu napisał FPP a nie FPS. Morrowind i obek mimo iż są cRPG są także FPP, gdyz
widzimy świat oczami bohatera.
I kto jest teraz ŻAŁOSNY???


po pierwsze nie obrażaj mnie bo nie napisałem że ty jesteś żałosny tylko twoja wypowiedź. Po drugie w Oblivionie i Morrowindzie bohatera możemy zarówno oglądać z pierwszej i trzeciej perspektywy. I gier się nie dzieli na FPP i TPP tylko na wiele gier. Ale jeśli jesteś takim geniuszem to powiedz do czego podpasujesz gry z rzutem izometrycznym? FPP czy TPP Sherlocku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:37, TigerXP napisał:

> niestety,teraz ratowanie świata jest w większosci w zdechłej oprawie

Tu się mylisz ratowanie świata jest we wspaniałej oprawie, tylko w zdechłej formie!

Właśnie!Zamiast pracować nad fabułą i klimatem to tylko silniki graficzne rasują!
To właśnie jest wadą kolejnych FPP i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste. Rzut izometryczny to TPP i nic innego. Jat tam widzisz postać? Jako trzecia osoba. Ponadto TPP i FPP to podział gier ze wzgledu na mozliwość widzenia świata, innych gier ze względu na ten podział nie ma, a jesli sa to podaj jakie, jestem bardzo ciekaway! Ponadto toże mozesz przełączyć widok nie znaczy że gra nie jest FPP, w far cry też można patrzeć czasami jak w TPP, a gra jest typowym przykładem FPP. Czekam na riposte Herculesie Poirot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podałem. Rzut izometryczny. Zanim będziesz pisał posiedź sobie trochę przed słownikami. Rzut izometryczny to rzut izometryczny a nie TPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:47, Nagaroth napisał:

Właśnie podałem. Rzut izometryczny. Zanim będziesz pisał posiedź sobie trochę przed słownikami.
Rzut izometryczny to rzut izometryczny a nie TPP.


Rzut izometryczny? Bardzo ciekawe! A jak tam widzimy postać? Jako trzecia osoba, to podchodzi pod TPP. To że kamera jest zawieszona troche bardziej z boku i wyżej to nie znaczy że gra ta nie ma widoku TPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:51, Nagaroth napisał:

Dobra, później się pokłucimy bo teraz idę na sesje albo najlepiej skończmy z offtopem bo nas
moderatorzy zjedzą :]


Ale je się nie kłoce tylko prowadze inteligentną konwersacje.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:38, Mat.W napisał:

tylko w zdechłej formie!
no naprzykład w jakiej???


Chodziło mi o to co koledze Grushmarowi, FPP są coraz ładniejsze ale ich fabuła jest coraz gorsza. W góre idą tylko wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 12:36, paluszek18 napisał:

> A grałeś w Wilczy Szaniec?

Nie... Nie będę się już dopisywał do tego bezsensownego tematu bo mogę dostać degrada...A moderatorzy
są bardzo okrutni:D:D

Pozdrawiam......


to poco wogole cos pisales?
moje ulubione fpp
call of duty
ostatnio gram tez w tribes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, może przeczytacie posta wyżej napisanego przez TigerXP. To chyba jedyna osoba w tym temacie która rozróżnia FPP od FPS i TPP. A gościu który twierdzi że rzut izometryczny to FPP to poprostu zwalił mnie z nóg. To się nadaje do Na Luzie w CDA. I tacy ludzie śmią nazywać sie graczami... Nie więdzią nawet w co grają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:54, TigerXP napisał:

Chodziło mi o to co koledze Grushmarowi, FPP są coraz ładniejsze ale ich fabuła jest coraz
gorsza. W góre idą tylko wymagania


Znajdź mi fpp-klasyka ze świetną fabułą, dialogami i postaciami z charakterem :) Jest ich prawie tak samo mało jak i teraz, nic się na tym polu nie zmienia - wg mnie taki HL2 np ma świetną fabułę jak na fpp, za to taki Prey pod względem fabuły po prostu ssie, ze starszych gier pamiętam tylko świetnego pod względem fabuły i dialogów NOLFa 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować