Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2007 o 22:05, vear napisał:

Kompletna, uaktualniona kolekcja prezentuje się mniej-więcej tak:
I nie, nie wrzucę tych zdjęć tutaj. Choćby dlatego, że łącznie mają ponad 2MB.
Sporo tego. Ale nie jestem w stanie kolekcji zmniejszyć. Ogrom tych tytułów ma dla mnie niesamowitą
wartość sentymentalną.


witamy w domu też mam wszystkie broken swordy:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:11, Ari Zmc napisał:

zajefajna kolekcja ale mogłeś poukładać - seriami lub gatunkami ale i tak jest spox :)


Niewykonalne. Gry poukładane są foramtami - tj. pudełka DVD, grubsze pudełka DVD, plastikowe CD-boksy i duże kartony (te też w kilku różnych wariantach). Bo właśnie tak leżą na moich półkach (a tych półek dużo ;-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:14, vear napisał:

> zajefajna kolekcja ale mogłeś poukładać - seriami lub gatunkami ale i tak jest spox :)


Niewykonalne. Gry poukładane są foramtami - tj. pudełka DVD, grubsze pudełka DVD, plastikowe
CD-boksy i duże kartony (te też w kilku różnych wariantach). Bo właśnie tak leżą na moich półkach
(a tych półek dużo ;-)).

a to jakiś porządek jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:05, vear napisał:

Kompletna, uaktualniona kolekcja prezentuje się mniej-więcej tak:

ten Pan jest moim GURU :) ale czy to już na prawdę koniec...? :P
masz PS''a czy musiałeś mieć tego Transport Tycoon''a? :)
i jeszcze jedno bardzo się różni Broken Sword na GameBoy''a? Zapomniałem się wcześniej spytać

tak a props to looknij na koment do BS''a mam tam do Ciebie zapytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:58, deecom napisał:

> Kompletna, uaktualniona kolekcja prezentuje się mniej-więcej tak:
ten Pan jest moim GURU :) ale czy to już na prawdę koniec...? :P


Nie pokazałem kilku mało istotnych gier, które wchodzą w skład innych pokazanych.

Dnia 05.02.2007 o 22:58, deecom napisał:

masz PS''a czy musiałeś mieć tego Transport Tycoon''a? :)


Nie mam PS, nawet od dawna nie grałem w tę wersję TT. Ale mogę w każdej chwili jakiegoś posiadacza PSOne odwiedzić ;-) Ot, maniactwo.

Dnia 05.02.2007 o 22:58, deecom napisał:

i jeszcze jedno bardzo się różni Broken Sword na GameBoy''a? Zapomniałem się wcześniej spytać


Sterowanie krzyżakiem, brak mowy - tylko napisy. Animacje (Smack Video w wersji na PC) przerobiono na komiksy - pokazywane są same kadry. Gdzieniegdzie mniej muzyki (np. w Lochmarne całkowicie usunięto z baru grającego na skrzypcach) i - o ile dobrze pamiętam - nie ma telefonu w mieszkaniu Nico ;-). Do tego dochodzi drobny Easter Egg w katakumbach - dodatkowa miejsce, które odwiedza się później w BS3. Nie występuje pixel hunting - wszystkie widoczne przedmioty można odnaleźć z użyciem przycisku R.
I to właśnie dla tej gry nadal trzymam GBA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 23:09, vear napisał:

Sterowanie krzyżakiem, brak mowy (...)
I to właśnie dla tej gry nadal trzymam GBA ;-)

wow dzięki :) rozumiem Cię doskonale kiedyś miałem wszystkie Discworld''y też na PS''a - takie maniactwo jak to mówisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na płycie OSTR 7 widocznej na jednym z Twoich zdjęć jest piosenka Więcej decybeli? Jeśli tak, to czy widziałeś teledysk do niej? Jeśli tak, to zapewne kojarzysz tego ''kosmicznego'' malucha po przeróbkach :) Ja nim jeździłem, bo to fura mojego kuzyna ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nic nie wrzucałem, więc proszę bardzo: z cyklu "Odwieczni wrogowie", dwaj konkurenci na śmierć i życie :) Który wyjdzie z batalii ''na tarczy'', a który z tarczą?

20070206131143

20070206131159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 13:12, Quatre napisał:

Dawno już nic nie wrzucałem, więc proszę bardzo: z cyklu "Odwieczni wrogowie", dwaj konkurenci
na śmierć i życie :) Który wyjdzie z batalii ''na tarczy'', a który z tarczą?

Mimo iż w żadnego nie grałem, gdybym miał grać w któregoś to zdecydowanie kupiłbym Guild Wars. W WoWie trzeba płacić abonament (:|).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma stały dochód pieniędzy to abonament nie gra za bardzo woli sam gram,(ale ostatnio robie przerwę) w wowa, ale gw tez niezły kosek jest wiec może, kiedy tam się skusze na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 13:12, Quatre napisał:

Dawno już nic nie wrzucałem, więc proszę bardzo: z cyklu "Odwieczni wrogowie", dwaj konkurenci
na śmierć i życie :) Który wyjdzie z batalii ''na tarczy'', a który z tarczą?

Ile masz czasu na te gry bo ja nie mam czasu na Factions :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 14:53, Ari Zmc napisał:

Ile masz czasu na te gry bo ja nie mam czasu na Factions :D

A ja jeszcze gram w Counter Strike''a :D Ten to dopiero czas pożera, treningi, klanóki, fun play... Pamiętam jak kupiłem Factions, to przez tydzień tylko odstępowałem od komputera aby zjeść coś, do kibelka i spać ^_^ Nightfall, którego męczę od niedzieli, już takiego magnetyzmu nie ma, ale mimo wszystko sporo gram. Na GW mam już 360h ugranych. W WoWa stosunkowo mało gram, bo mnie ta gra nudzi trochę, ciągle to samo w kółko :/ A wczoraj w nocy skończyłem Dreamfalla, fajna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 13:12, Quatre napisał:


O masz WoW''a :)A słyszałem że nie lubisz ^^A co do GW to zabardzo go nie grawie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i macie "maj gejms kolekszyn" part tu (będzie jeszcze może 3 i 4 bo naprawdę mam za dużo tego, aby na jeden post wziąć w następnym będzie kolekcja, cda i innym gierek z czasopism "gazet" :D).Przez 11 lat trochę tych gier nazbierałem, ale to jeszcze nie wszystko no i mam pewien rarytas, czyli pierwsza i 2 edycje "skauta kwatermastra"(mojej jednej z pierwszy gier, których nie ukończyłem i nadal nie mogę ukończyć ze względu na...[ale o tym w innym temacie napisze]).Mam jeszcze 3 szafki(i kilka innych miejsc) z grami i innym softem, ale aby nie robić apetytu w następnej części. Pragnę też zwrócić uwagę na fotkę "bubu 5" jest tam 2 edycja „lwa Leona” i „lego island”, która była pierwszą grą z logiem lego :P

20070206182839

20070206183053

20070206183147

20070206183428

20070206183545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 18:38, Hacket napisał:

No i macie "maj gejms kolekszyn" part tu (będzie jeszcze może 3 i 4 bo naprawdę mam za dużo
tego, aby na jeden post wziąć w następnym będzie kolekcja, cda i innym gierek z czasopism "gazet"
:D).Przez 11 lat trochę tych gier nazbierałem, ale to jeszcze nie wszystko no i mam pewien
rarytas, czyli pierwsza i 2 edycje "skauta kwatermastra"(mojej jednej z pierwszy gier, których
nie ukończyłem i nadal nie mogę ukończyć ze względu na...[ale o tym w innym temacie napisze]).Mam
jeszcze 3 szafki(i kilka innych miejsc) z grami i innym softem, ale aby nie robić apetytu w
następnej części. Pragnę też zwrócić uwagę na fotkę "bubu 5" jest tam 2 edycja „lwa Leona”
i „lego island”, która była pierwszą grą z logiem lego :P

nie jedna osoba mówiła żeby nie dawać gier z gazet dawaj swoje najlepsze gry.bo z tych to raczej nic fajnego nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się