• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jak tak patrze na niektórych co tu piszą to sie dziwie. Przyszedł przecież komunikat do Atari ŻE PATCH MA SIE POJAWIĆ w tym tygodniu JEŻELI DZISIAJ SIE NIE ZJAWI to znaczy ze były jakieś problemy a przecież nie chcemy mieć gry z BUGAMI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.06.2007 o 17:52, deepack napisał:

Witam serdecznie nie wiem co sie stało z moim TDU lecz nie mogę go odpalić nawet po przeinstalowaniu
z okna wyrzuca mnie do windowsa XP. i pisze ze wystąpił problem z aplikacją TDU.exe i zostanie
ona zamknięta. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam Deepack


Ja też tak mam. Po animajach atari i Edena gra chowa się do paska i wyłacza po czym jest Raport o błędach microsoft. Na 100% jest to spowodowane moją kartągraficzna GF FX5900 Ultra, ale dzisaj jzu bedzie Gf 7600GS 256 DDR3 128 bit :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! Właśnie wróciłem z wakacji i mam takie pytanie : CO Z TYM AUDI I NISSANEM ?! CZY JUŻ SĄ? JAK NIE TO KIEDY BĘDZIE MOŻNA ŚCIĄGNĄĆ ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Samochody mają pojawić się wraz z ukazaniem patch''a do Test Drive Unlimited. A ten z kolei ma pojawić się już na dniach. Czekamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam problem. Grajac w TDU co okolo 5 minut resetuje mi sie komputer:( Jakies propozycje jak to naprawic? Poza
czekaniem na patch oczywiscie:/ Moj komp to: Athlon x2 3800+, Geforce Galaxy 7600 GS, 1024 Mb ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie to raczej niemozliwe. Gram w Rainbow Six Vegas na srednich detalach i nic sie nie dzieje:) Z innymi grami nie mam takich problemow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

350 Watt. Ale to nie wina zasilacza poniewaz przed resetem gra sie na chwile zacina i wtedy dopiero nastepuje reset. Czasami tez sie sypie do pulpitu. Wiem ze niektorzy maja podobne problemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam a ja mam inny problem po włączeniu instalatora wyskakuje tak naspis The InstallScript engine is missng from this machine.If available , please run Isscript.msi ,or contact your support personnel for futher assstance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.06.2007 o 16:41, Stigi napisał:

350 Watt. Ale to nie wina zasilacza poniewaz przed resetem gra sie na chwile zacina i wtedy
dopiero nastepuje reset. Czasami tez sie sypie do pulpitu. Wiem ze niektorzy maja podobne problemy:(

moze to byc problem z karta graficzna... moze sie przegrzewac albo padla, ale jesli rainbow six chodzi tobie dobrze to lepiej pojdz do specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To NAPEWNO wina gry a ja pytalem o jakies metody bo slyszalem ze wyszedl jakis nieoficjalny mod ktory temu zapobiega. Nic poczekam na patch ktory podobno naprawia te bugi:)
PS: Temperatura karty nieprzekracza 52 stopni nawet po pelnym obciazeniu na benchmarku.
Jednak dzieki za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.06.2007 o 12:34, Stigi napisał:

To NAPEWNO wina gry a ja pytalem o jakies metody bo slyszalem ze wyszedl jakis nieoficjalny
mod ktory temu zapobiega. Nic poczekam na patch ktory podobno naprawia te bugi:)
PS: Temperatura karty nieprzekracza 52 stopni nawet po pelnym obciazeniu na benchmarku.
Jednak dzieki za pomoc:)


Wyłącz niektóre programy dziłające w tle, np.:Gadu-Gadu, antywirus. Wtedy spróbuj włączyć TDU. Ja mam czasami podobnie, wyłączam Messengera i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja zainstalowałem pacht " Puola'' fix" wygrałem wszystkie wyścigi dla 1 gracza i nie mogę odebrać tego CHRYSLERA. Co jest??!! Byłem w salonie Chryslera, chcę odebrać ME FOUR cośtam. Pisze ze musze ukończyć wszystkie wyścigi a ja to zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jezeli macie Geforcy to na jakich sterownikach gracie? Mam 93.71 ale nie jestem pewny czy do geforce galaxy 7600 GS dobrze pasuja. Jakie radzicie zainstalowac czy pozostawic te co mam. Chodzi oczywiscie o gre w TDU. A moze zainstalowac te ktore sa w dziale update czyli 92.91?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.06.2007 o 13:58, Stigi napisał:

Jezeli macie Geforcy to na jakich sterownikach gracie? Mam 93.71 ale nie jestem pewny czy do
geforce galaxy 7600 GS dobrze pasuja. Jakie radzicie zainstalowac czy pozostawic te co mam.
Chodzi oczywiscie o gre w TDU. A moze zainstalowac te ktore sa w dziale update czyli 92.91?

Ja mam GF 6800gtm i gram na 94.24 i do dupy. Miałem starsze to lepiej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować