• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dodam jeszcze, że czkawka ta trwa zaledwie ułamek sekundy i że w tym czasie słyszę, że dysk pracuje (oczywiście jak wyłącze głośniki i się wsłucham).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

to chyba to samo mam, bo też tak na małą chwilkę dysk zaczyna mocno pracować... więc chyba jest to po prostu przypadłość gry. Zobaczymy czy poprawi to patch, który już zbliża się dużymi krokami :-) - kiedy wyjdzie to nie wiadomo, ma być pod koniec tego miesiąca... i oby był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja jzu prawie placze ze smiechu jak od 2 miesiecy co chwila ktos przepowiada przyszlosc...
patch wyjdzie za tydzien, albo za dwa. i co tydzien czytam to samo....
przeciez to zenujace... jak znam zycie i tak w tym miesiacu nie wyjdzie i tak... a nawet jak wyhdzie to nie dla nas, bo zwykla wersje trzeba bedzie zrobic na PL...
bez sensu takei biadolenie, wyjdize jutro czy pojutrze...
juz sam nie wiem czy to nabijanie postow spamem nie zajezdza...
jak wyjdize patch to wyjdzie proste...
ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.06.2007 o 13:26, fifomaniak napisał:

Ja mam 512 ramu i jeszcze winampa w tle przy zmianie piosenki jest scina ale daje rade :D


To się przerzuć na foobar2000. Żre kilkanaście razy mniej ramu niż winamp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co do pathca mogli by w njim poprawic, zeby widac bylo dym opon w lusterkach...

ok wracaja do tematu.... czy wy tez tak macie, ze po wlczeniu gry muscie "restartowac" ustawienia graficzne ???? I jeszcze jedno czemu mnie w ogole policja nei goni ??? mam 2 gwaizdki przejade obok niej i nic.... a ja chce sie z nij posmiac =p czasami jak mam 3 gwazdki to jest napis amsz mandat 40,000 $..... i gdzie tutaj sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.06.2007 o 22:01, Vhaniss napisał:

Co do pathca mogli by w njim poprawic, zeby widac bylo dym opon w lusterkach...

ok wracaja do tematu.... czy wy tez tak macie, ze po wlczeniu gry muscie "restartowac" ustawienia
graficzne ???? I jeszcze jedno czemu mnie w ogole policja nei goni ??? mam 2 gwaizdki przejade
obok niej i nic.... a ja chce sie z nij posmiac =p czasami jak mam 3 gwazdki to jest napis
amsz mandat 40,000 $..... i gdzie tutaj sens ?


KUP ORGINAŁ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

LOL ??? Wiesz do kogo mowisz ?? w swoim zbiorze na ok 100 gier ma moze 3 pirackie -.- nasepnym razem zastanow sie 5 razy zanim cos napiszsz....


P.S prosze o odpowiedz normalnej osoby ( takiej, któa nie widzi wszędzi piratów )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.06.2007 o 22:09, Van Mark napisał:

> Co do pathca mogli by w njim poprawic, zeby widac bylo dym opon w lusterkach...
>
> ok wracaja do tematu.... czy wy tez tak macie, ze po wlczeniu gry muscie "restartowac"
ustawienia
> graficzne ???? I jeszcze jedno czemu mnie w ogole policja nei goni ??? mam 2 gwaizdki
przejade
> obok niej i nic.... a ja chce sie z nij posmiac =p czasami jak mam 3 gwazdki to jest
napis
> amsz mandat 40,000 $..... i gdzie tutaj sens ?

KUP ORGINAŁ !!!


Popierdolcu czy myślisz że jak gra nie działa tak jak powinna to musi być to pirat....masz coś z głową....ja już walczę z tą grą od premiery i co iteż mam pirata?? Zlitujcie się..... ta gra zaczyna ogłupiać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Dnia 27.06.2007 o 10:54, Pietro90210 napisał:

Popierdolcu czy myślisz że jak gra nie działa tak jak powinna to musi być to pirat....masz
coś z głową....ja już walczę z tą grą od premiery i co iteż mam pirata?? Zlitujcie się.....
ta gra zaczyna ogłupiać ludzi.


Taaa Ogłupia ! Ciebie ? Idż na spacer.A o MOJĄ głowę to sie niemartw.Radze chłodne napoje i troche więcej taktu.(takt--w znaczeniu ogłady towarzyskiej -jakbyś nie wiedział).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.06.2007 o 22:41, Vhaniss napisał:

LOL ??? Wiesz do kogo mowisz ?? w swoim zbiorze na ok 100 gier ma moze 3 pirackie -.- nasepnym
razem zastanow sie 5 razy zanim cos napiszsz....


P.S prosze o odpowiedz normalnej osoby ( takiej, któa nie widzi wszędzi piratów )


A jednak masz piraty -a kto udowodni że nie wcisneli ci kity(TDU).???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam takie pytanie: czy jak ktoś kupi np.na xbox''a 360 paczkę z samochodami i potem wystawi któryś z tych samochodów na aukcji to czy osoby które tej paczki nie kupiły też będą mogły kupić ten samochód???? Jeżeli tak to w zasadzie na pc''ty nie trzeba będzie kupować paczek tylko kupować samochody na aukcji. To byłby git. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nawet się nie łudź...

Jak ten patch nie wyjdzie do piątku to wyrzucam tą grę do kubła i zakładam stronę anty-Atari/Edenowską.
To skandal żebym 3 miesiące nie mógł zagrać normalnie w grę którą zakupiłem (a dodatkowo byłem beta-testerem od samego początku i w 2 dzień testowania zgłosiłem błędy które do tej pory nie są usunięte - brak/zanikanie/zniekształcenia dźwięku, błędy w grafice, spowalnianie gry przy podłączonej kierownicy USB itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Błagam niech mi ktoś powie czy TDU zadziała na GeForce 6600 (nie GT), ma 128 RAM-u. Pytam bo nie rozumiem tej sprawy: wszędzie pisze, że minimalne jest GeForce 6600 GT z 256 RAM-u, ale w wielu miejscach ( w tym także na gram.pl) pisze, że gierka obsługuje GeForca 6600.
Więc prosze powiedzcie, czy gra mi zadziała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować