Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Nie wiem jak ty sobie wyobrażasz zrobić z Gothica takiego zwykłego RpGa z drużyną. Gothic zawsze był grą action rpg tak jak morrek i obek i nich tak zostanie, bo to ma swój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Celeb wiesz jak już pisaliśmy kilka kartek wcześniej, że może zmiana firmy zrobi na dobre. Gra z rąk innej firmy może oznaczać lepiej zoptymalizowany silnik gry (czytaj wejdzie praktycznie na każdym ówczesnym kompie), może poprawiał interface i tak już skopany w G3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 00:08, Tal441 napisał:

Czy pewne jest, że G4 wyjdzie na x360 i Ps3?

Otóż przedstawiciele JoWooD wydali w ostatnich dniach oświadczenie prasowe, w którym poinformowali, że trwają rozmowy w sprawie produkcji najnowszej części serii Gothic. Co więcej, już teraz ogłoszono, że gra trafi nie tylko na PC, ale również na konsole (Xbox 360, PS3). Szczegóły mają zostać podane w najbliższym czasie.

Druga informacja na pewno wywoła niepokój wśród wielu fanów cykl - Gothic 4 nie będzie tworzony przez starą ekipę Piranha Bytes! JoWooD twierdzi, że nie mógł dojść do porozumienia z producentem i poszukuje nowej ekipy, która zajmie się produkcją gry. Aktualnie trwa ostra selekcja kandydatów. Czekamy na pierwsze efekty...

http://www.idg.pl/news/111341.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ogladal gram.tv to produkcja gothica 4 zostala potwierdzona. poinformowano tez, ze g4 wyjdzie na konsole , a o klopotach PB z JoWood wszyscy i tak wiedzieli wczesniej czyli nic nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 08:28, uchal napisał:

> Czy pewne jest, że G4 wyjdzie na x360 i Ps3?
Otóż przedstawiciele JoWooD wydali w ostatnich dniach oświadczenie prasowe, w którym poinformowali,
że trwają rozmowy w sprawie produkcji najnowszej części serii Gothic. Co więcej, już teraz
ogłoszono, że gra trafi nie tylko na PC, ale również na konsole (Xbox 360, PS3). Szczegóły
mają zostać podane w najbliższym czasie.

Druga informacja na pewno wywoła niepokój wśród wielu fanów cykl - Gothic 4 nie będzie tworzony
przez starą ekipę Piranha Bytes! JoWooD twierdzi, że nie mógł dojść do porozumienia z producentem
i poszukuje nowej ekipy, która zajmie się produkcją gry. Aktualnie trwa ostra selekcja kandydatów.
Czekamy na pierwsze efekty...

http://www.idg.pl/news/111341.html


Niech Crytek zrobią G4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 12:15, Pawlo09 napisał:

Gothic 4 może będzie fajny ale zobaczymy tylko żeby nie miał takich wymagań jak gothic3


Nie będzie miał takich samych tylko większe. Oby nowy Gothic 4 nie miał tylu bugów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Gothic IV nie będzie już takie jak poprzednie części inny twórca inna gra , Gothic bez PB nie będzie już tym wspaniałym gothic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 17:12, beziko napisał:

Według mnie Gothic IV nie będzie już takie jak poprzednie części inny twórca inna gra , Gothic
bez PB nie będzie już tym wspaniałym gothic

Racja ta nowa firma nie będzie znała tajemnicy jak był robiony G1 i G2 oraz G3.
Więc pewnie zrobią coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 17:12, beziko napisał:

Według mnie Gothic IV nie będzie już takie jak poprzednie części inny twórca inna gra , Gothic
bez PB nie będzie już tym wspaniałym gothic


Możliwe, że nie będzie takie samo ale popatrz z drugiej strony Piranha Bytes zawsze zostawiała grę z słabo zoptymalizowanym silnikiem więc może nowy developer to zmieni?

Gracz23 ======>

Dnia 17.06.2007 o 17:12, beziko napisał:

Racja ta nowa firma nie będzie znała tajemnicy jak był robiony G1 i G2 oraz G3.
Więc pewnie zrobią coś innego


A to trzeba znać tajemnice? Moim zdaniem będzie gra zrobiona dobrze i klimat może być zachowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2007 o 07:46, wdowiakm napisał:

A to trzeba znać tajemnice? Moim zdaniem będzie gra zrobiona dobrze i klimat może być zachowany
;)


Tajemnice trzeba znać tego smaczku, oryginalności i wyjątkowości... A tak poza tym wolałbym jakiegoś nowego RPG, albo zupełnie odświeżonego Gothica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 19:50, wadik12 napisał:

Tajemnice trzeba znać tego smaczku, oryginalności i wyjątkowości... A tak poza tym wolałbym
jakiegoś nowego RPG, albo zupełnie odświeżonego Gothica :-)


Zobaczymy co nowe studio wymyśli jestem pewien, że sobie poradzą i będzie dobrze;)
Ja nie chce nowego RPG''a niech pozostanie Gothic ;)
Może być również odświeżony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zgodzę się z zdaniem beziko ma kompletną rację...inny twórca inna gra... ale Gothic4 Może tzn na pewno się troszkę zmieni ale może też być Fajną grą jak poprzednie części... Kto wie! Może być nawet nieco lepszy od po przednich części ale dużo tu nie będę mówił... Czas pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 22:07, Space marine napisał:

Fajny Screen ?? To jest Gonzales, zarządca Mora Sul, miasta na Varancie. Coś pije.


Ja już myślałem, że to będzie obrazek z Gothic4 a tutaj zamieszczasz screena z Gothic 3, pytanie brzmi po co w tym temacie skoro o Gothic 3 istnieje pod tym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&u=18686

Co do Gothic 4 to myślę, że nowi Twórcy lub sam JoWooD powinien wydać kolejne oświadczenie i powiedzieć co i jak i jaka będzie mniej więcej fabuła nowego Gothic''a a jak na razie to milczą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis internetowy Gothic Site donosi, że JoWood myśli już o G5... Super. Ale oprócz tego PB upomina się o swoje prawa do marki Gothic, co daje szerokie pole do porozumienia pomiędzy obiema firmami, chyba najbliższe plany JoWoodu pozostaną jedynie planami. Jak coś to (dwa newsy od góry):
http://www.gothic.phx.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 07:15, wdowiakm napisał:

Co do Gothic 4 to myślę, że nowi Twórcy lub sam JoWooD powinien wydać kolejne oświadczenie
i powiedzieć co i jak i jaka będzie mniej więcej fabuła nowego Gothic''a a jak na razie to
milczą ;/


czym wieksza tajemnica wokol produktu tym lepiej on sie sprzedaje. duzo bylo wiadomo o gothicu 3 co podnioslo wymagania a wielu fanow tytul zawiodl przez zbytnie przereklamowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 19:00, Lord Riven napisał:

Serwis internetowy Gothic Site donosi, że JoWood myśli już o G5... Super. Ale oprócz tego PB
upomina się o swoje prawa do marki Gothic, co daje szerokie pole do porozumienia pomiędzy obiema
firmami, chyba najbliższe plany JoWoodu pozostaną jedynie planami. Jak coś to (dwa newsy od
góry):
http://www.gothic.phx.pl/


Najpierw niech się dogadają co do praw do tej marki a potem niech myślą o Gothic 5 widać, że strasznie kombinują i lepiej poczekajmy na bardziej konkretne informacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować