Zaloguj się, aby obserwować  
yahoou

TEST DRIVERS PL - czyli kolejny klub dla wielbicieli TDU :)

843 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 21:34, tomekbbb napisał:

chyba wszscy dzisiaj oglądają szybkich i wściekłych bo nikt nie jeździ

Szybkich i wściekłych??? facet, cokolwiek byle nie ten film. Nie widzę co ludzie w nim widzą. W tej części nawet dziewczyn nie ma ładnych. Teraz wszyscy oglądają:
a)jakieś M jak Na wspólnej
b)Sopot Festival
c)US Open

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam
Dziś spotkanie o 20.

Plan spotkania:

1. Spotykamy się w klubie :)
a) ustalenie asysty, na jakiej będziemy się ganiać
b) przejście do wyścigu
2. Gramy różne wyzwania poza torem, można zgłaszać propozycje dot. wyścigów
3. Będziemy grali zarówno wyzwania wyścigowe, jak i prędkościowe.

Kilka osób na Xfire zostało zawiadomionych. Ktoś jeszcze chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę mógł jeździć od przyszłego weekendu w każdy piątek, sobotę i niedzielę. W tygodniu niezbyt będę miał czas ponieważ mam popołudniowe treningi ( zresztą to nie miejsce na rozpisywanie się). Tego posta kieruje głównie do yahou, żeby wiedział, że zależy mi na klubie i chciałbym w nim zostać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i po spotkaniu... bylo calkiem fajnie... aczkolwiek ciutek problemow technicznych tez sie pojawilo jak to zwykle w tdu bywa ;)

na przyszlosc tylko sugeruje, zeby wybierajac trasy brac cos, co nadaje sie do szybkiej rozgrywki, czyli jest stosunkowo krotkie... ta przydlugawa trasa na poczatku to byl strzal w kolano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:25, Alexx1 napisał:

Dobrze, że nie w czachę.....


I po co piszesz takie posty. Jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz i do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 22:21, yahoou napisał:

no i po spotkaniu... bylo calkiem fajnie... aczkolwiek ciutek problemow technicznych tez sie
pojawilo jak to zwykle w tdu bywa ;)

na przyszlosc tylko sugeruje, zeby wybierajac trasy brac cos, co nadaje sie do szybkiej rozgrywki,
czyli jest stosunkowo krotkie... ta przydlugawa trasa na poczatku to byl strzal w kolano ;)


A co do tegoż spotkania, było fajnie, tylko proponuję podzielić: albo jeździmy prędkość, albo wyścigi.
Bo na wszystko nie starcza czasu, niektórzy, w tym ja ;(, po 21 muszą sobie iść. Mamy więc nieco ponad godzinę, żeby sobie pojeździć. I gdyby nie te problemy z połączeniem, pojeździlibyśmy dłużej. Aha: może niedługo jakieś spotkanie freeride''owe, gdyż ciągle jedziemy wyścigi w kółko. Czas, żeby trochę się zrelaksować przy palmach i wolnym tempie jazdy ;)

Jeszcze jedno: Dzisiaj zaczyna się szkoła. Będę miał nauki od cholery, więc moja aktywność pewnie ulegnie pogorszeniu. Ale na 20 będę się starał przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 09:40, KAROLMACIEJ napisał:

> no i po spotkaniu... bylo calkiem fajnie... aczkolwiek ciutek problemow technicznych tez
sie
> pojawilo jak to zwykle w tdu bywa ;)
>
> na przyszlosc tylko sugeruje, zeby wybierajac trasy brac cos, co nadaje sie do szybkiej
rozgrywki,
> czyli jest stosunkowo krotkie... ta przydlugawa trasa na poczatku to byl strzal w kolano
;)

A co do tegoż spotkania, było fajnie, tylko proponuję podzielić: albo jeździmy prędkość, albo
wyścigi.
Bo na wszystko nie starcza czasu, niektórzy, w tym ja ;(, po 21 muszą sobie iść. Mamy więc
nieco ponad godzinę, żeby sobie pojeździć. I gdyby nie te problemy z połączeniem, pojeździlibyśmy
dłużej. Aha: może niedługo jakieś spotkanie freeride''owe, gdyż ciągle jedziemy wyścigi w kółko.
Czas, żeby trochę się zrelaksować przy palmach i wolnym tempie jazdy ;)

Jeszcze jedno: Dzisiaj zaczyna się szkoła. Będę miał nauki od cholery, więc moja aktywność
pewnie ulegnie pogorszeniu. Ale na 20 będę się starał przychodzić.

ucz się karolku na starość jak zanalzł (myślę że wszscy rozumiemy że nie wszscy skończyli edukację) i bardzo dobrze mamy wielopokoleniowy klub
a ze spotkaniami sobie jakoś poradzimy przecież nie musimy spotykać sie codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako Prezes TestDriveRS.pl zycze klubowej mlodziezy szkolnej powodzenia w nadchodzacym roku szkolnym oraz by szkolni klubowicze nie mieli problemow z nauka i zawsze znajdywali czas na najwazniejsze, czyli TDU i spotkania klubowe ;)


a tak btw: mlodzez i szkola to pikus w porownaniu do grandy czasowej jaka sie u mnie szykuje... mam nadzieje ze jednak wszystko da rade pogodziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 13:07, yahoou napisał:

Jako Prezes TestDriveRS.pl zycze klubowej mlodziezy szkolnej powodzenia w nadchodzacym roku
szkolnym


A dzięki ;)

Dnia 03.09.2007 o 13:07, yahoou napisał:

oraz by szkolni klubowicze nie mieli problemow z nauka i zawsze znajdywali czas na
najwazniejsze, czyli TDU i spotkania klubowe ;)


Huhuhahaha, dla mnie ważniejsza będzie nauka, jak zawsze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 14:13, Alexx1 napisał:

A będę pisał i dzieńdobry.Lmao.


Tak, tylko nie wiem po co to robisz i przeszkadzasz nam w klubie. Nikt z nas wam tematu nie zaśmieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dziś panowie spotkanie o 20? Tym razem jeździlibyśmy same prędkości, ponieważ moim zdaniem jest to bardzo fajne wyzwanie. Decyduje różnica setnych części kilometrów na sekundę :) Walka jest bardzo równa, a poza tym jeszcze nie wszyscy poznali jego smak, który jest bardzo kuszący ;)

Alexx1 ----> To ja nie skomentuję twoich wypowiedzi... Jeśli już masz pisać jakieś głupoty, to nie pisz w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować