Zaloguj się, aby obserwować  
yahoou

TEST DRIVERS PL - czyli kolejny klub dla wielbicieli TDU :)

843 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2007 o 16:05, Alexx1 napisał:

Nie będę się wypowiadał o twoim "zachowaniu"


No proszę, mów śmiało. Co, żal ci, że zmieniłem klub, co? Nie powinieneś się nawet wypowiadać na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 15:23, andre911 napisał:

Postaram się być dzisiaj na 20 na wyspie. Można pojeżdzić prędkość, ale mimo wszystko dalej
lubię zwykłe wyścigi.


Mnie wszystko jedno, choć ostatnio napaliłem się właśnie na prędkość. Dla mnie jest bardzo fajna, jak juz mówiłem ;) Albo można też kiedy zrobić spotkanie swobodnej jazdy, tylko że jako miejsce spotkania obralibyśmy wschodnią lub zachodnią część wyspy. Takie egzotyczne miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 16:19, KAROLMACIEJ napisał:

Mnie wszystko jedno, choć ostatnio napaliłem się właśnie na prędkość. Dla mnie jest bardzo
fajna, jak juz mówiłem ;) Albo można też kiedy zrobić spotkanie swobodnej jazdy, tylko że jako
miejsce spotkania obralibyśmy wschodnią lub zachodnią część wyspy. Takie egzotyczne miejsca


W takim razie można dzisiaj pojezdzic predkosc, a w tygodniu można pośmigać po wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Karol wspomnial zaczyna sie szkola i bedzie wiecej czasu:):)
Proste przychodze ze szkoly ok 15 zjem pomoge cos rodzicom ucze sie z 2h pogramy i do rana mozna siedziec nad ksiazkami,odespie w weekend.A w wakacje zawsze wieczorem sie gdzies szlo.Im zimniej i gorsza pogoda tym wiecej czasu na granie.

BTW.Karol jak uwazasz ze teraz bedziesz mial duzo nauki to mozemy sie zamienic ja pojde do ciebie a ty chodz do mojej maturalnej klasy.Zreszta kiedys i tak cie to czeka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 17:06, FerraEnzo napisał:

Jak Karol wspomnial zaczyna sie szkola i bedzie wiecej czasu:):)
Proste przychodze ze szkoly ok 15 zjem pomoge cos rodzicom ucze sie z 2h pogramy i do rana
mozna siedziec nad ksiazkami,odespie w weekend.A w wakacje zawsze wieczorem sie gdzies szlo.Im
zimniej i gorsza pogoda tym wiecej czasu na granie.

BTW.Karol jak uwazasz ze teraz bedziesz mial duzo nauki to mozemy sie zamienic ja pojde do
ciebie a ty chodz do mojej maturalnej klasy.Zreszta kiedys i tak cie to czeka:):)


Ja przez noc uczył się nie będę, a będę miał sporo nauki tak przynajmniej mi się zdaje ;) Oczywiście nie zabraknie czasu na spotkania, jednak ja będę miał go mniej niż w wakacje... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 17:29, Alexx1 napisał:

Szczerze mówiąc to bardzo się cieszę.


No dobrze, to skończmy już tą dyskusję i nie wypowiadaj się tu, chyba że masz coś do powiedzenia naszemu klubowi, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 17:29, Alexx1 napisał:

Szczerze mówiąc to bardzo się cieszę.

czesc... tu yahou... ja tez kiedys mialem 15 lat :D:D:D:D:D:D:D:D:D


mam nadzieje ze jeszcze troche dzisiaj pojezdze wieczorem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 17:48, yahoou napisał:

mam nadzieje ze jeszcze troche dzisiaj pojezdze wieczorem :]


Byłoby super pojeździć z Tobą i methem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 17:42, KAROLMACIEJ napisał:

> Szczerze mówiąc to bardzo się cieszę.

No dobrze, to skończmy już tą dyskusję i nie wypowiadaj się tu, chyba że masz coś do powiedzenia
naszemu klubowi, pozdro.


Ja też myślałem nad zmienieniem klubu, ale nie byłoby zbyt uczciwe opuszczać klub wtedy kiedy nie jest w nim najlepiej...co nie jest nawet winą klubowiczów, tylko po prostu staliśmy się ofiarami jakiejś plagi...większość ma problemy, albo z kompem, albo z połączeniem, albo zepsuła im się niedawno kierownica(albo pad...). I w tym momencie Karolus nas opuszcza:/ Ok, rozumiem cię, miałeś ochotę pojeździć, a nie miałeś z kim(albo wollałeś jeździć z tymi co mają kierownice...i są starsi...)...ale mimo wszystko uważam, że mogłeś jeszcze z taką decyzją poczekać...(ale to jest moje zdanie, ja bym tak zrobił, a właściwie właśnie tak zrobiłem). Fakt, że zachowanie reszty po tym jak powiedziałeś, że odchodzisz było niezbyt przyjemne...ale ok, to jest twoja decyzja, i tylko ty będziesz jej żałował(albo i nie), więc na tym poście skończę pisanie o twoim odejściu. Zyczę miłego grania z nowymi kolegami;)

FarraEnzo------>dlaczego się ze mnie naśmiewałeś??(pytam się na serio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Cóż, ja powiem tylko tyle że niektórzy naprawdę zachowali się niestosownie do sytuacji. Nicków wymieniał nie będę, ale tylko jedna (!) osoba pożegnała mnie w sposób, w jaki powinno się pozegnać. Cóż, naprawdę pokazaliście klasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 18:17, KAROLMACIEJ napisał:

/ciach/

Cóż, ja powiem tylko tyle że niektórzy naprawdę zachowali się niestosownie do sytuacji. Nicków
wymieniał nie będę, ale tylko jedna (!) osoba pożegnała mnie w sposób, w jaki powinno się pozegnać.
Cóż, naprawdę pokazaliście klasę...


Pamiętaj, żyjesz w Polsce - tutaj nigdy nie będzie kolorowo.
Jacy są ludzie, tacy są. Nikogo nie zmienisz.

Jako że rozpoczął się rok szkolny, a ostatnią klasę dosyć ostro zawaliłem (przez granie właśnie) będę się starał ograniczać dostęp do PC. Tzn. tylko 2-3 tytuły + maksymalnie 1,5 godziny dziennie - powtarzam: DZIENNIE. Chodzi o to, że wracam późno - ok. 16, muszę w domu coś zjeść, pouczyć się 1-3 godziny w normalny dzień, w tym odrobić lekcje, potem znowu coś zjeść i godzinka, może dwie na granie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 18:23, Bluray napisał:

Pamiętaj, żyjesz w Polsce - tutaj nigdy nie będzie kolorowo.
Jacy są ludzie, tacy są. Nikogo nie zmienisz.


No właśnie ;/

Dnia 03.09.2007 o 18:23, Bluray napisał:

Jako że rozpoczął się rok szkolny, a ostatnią klasę dosyć ostro zawaliłem (przez granie właśnie)
będę się starał ograniczać dostęp do PC. Tzn. tylko 2-3 tytuły + maksymalnie 1,5 godziny dziennie
- powtarzam: DZIENNIE. Chodzi o to, że wracam późno - ok. 16, muszę w domu coś zjeść, pouczyć
się 1-3 godziny w normalny dzień, w tym odrobić lekcje, potem znowu coś zjeść i godzinka, może
dwie na granie. :/


U mnie będzie tak samo, tyle że przychodzę o 15 i uczę się godzinkę więcej, a w TDU pogram wieczorami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 18:36, Alexx1 napisał:

Ty też swoją ucieczką....


Że niby co chcesz powiedzieć? Naucz się szanować inne zdanie to po pierwsze. Zrobiłem tak jak chciałem i nie masz prawa tego kwestionować. Nie było to w żadnym razie niestosowne (po prostu chciałem zmienić klub to zmienilem). I nie była to ucieczka, po prostu wyruszenie na poszukiwania czegos lepszego, co już znalazłem jak widać. Tutaj jest mi duzo lepiej niż u was.
Już poza tym zauważyłem, że wy idziecie w stronę kręcenia coraz lepszych czasów, a nie zabawy... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować