Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Transformers: The Game - okiem Myszy

29 postów w tym temacie

Lucas the Great

Targi GC namieszały nam nieco w planach publikacyjnych, dlatego nie udało nam się zamieścić recenzji Transformers: The Game zaraz po pojawieniu się tekstu Szarego Płaszcza na temat filmu, na licencji którego ową grę stworzono. Przynajmniej takiej linii obrony będziemy się trzymać. Tak czy inaczej, zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Transformers: The Game - okiem Myszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:36, Edward Pierwszy napisał:

Może dostane na gwiazdkę albo urodziny, bo jak na razie nie korci mnie żeby wydawać na to kasę.
.*)


a mi się ta gra spodobała po przeczytaniu recenzji i własnie sciągam demo tej gry,chcę zobaczyc czy jest fajna i czy kupic ją w wrzesniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:38, Memorr napisał:

a mi się ta gra spodobała po przeczytaniu recenzji i własnie sciągam demo tej gry,chcę zobaczyc
czy jest fajna i czy kupic ją w wrzesniu:)

Bo o to właśnie chodzi, by recenzent pokazał słabe i mocne strony, tak by każdy czytelnik sam zdecydował, czy to produkt dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:42, Lucas the Great napisał:

Bo o to właśnie chodzi, by recenzent pokazał słabe i mocne strony, tak by każdy czytelnik sam
zdecydował, czy to produkt dla niego...


zgadza sie:)

Mam pytanie do tych co juz maja Transformers the game
czy gra jest długa,ile godzin mniej wiecej gra sie jedną kampanie
i czy Optimus Prime w grze ma jedną przemiane tylko w cięzarówke,bo jak pamietam z kreskówki to miał przemiane jeszcze w takie jakby działo i przemieniał sie z megatronem na koncu w takiego ''''mega transformersa''''
i czy ich pomocnicy te małe transformersy mozna dołaczac do dużych transformersów tworząc dodatkowe bronie tak jak w kreskówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z minusami !Owszem szybko sie nudzi ale dopiero gdy sie zatniesz i nie chce Ci sie tego znowu przechodzić czyli jeśli już to gra nie wciąga ! Fizyka i model jazdy hm... przyznam rację . Ale co do przeciętności wyglądu totalnie sie nie zgadzam ! Gra wygląda bardzo fajnie da się dużo zniszczyć i to jest główny plus tej gry dla mnie ! Skoro te filmiki są takie rewelacyjne przecież w grze postacie są bardziej szczegółowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna recenzja, naprawdę! Grając w Transformersy miałem te same odczucia co autor tekstu. Gra jest nudna, ironiczna i frustrująca (Ileż ja to razy zaczynałem pościg Optimusem[TIREM!] za helikoprem! MASAKRA!Tym jeździ się jak kartonowym pudłem! O lataniu nie wspomnę nie mogłem przejść misji w której miałem zestrzelić wiele samolotów! Myślałem że ręka mi odpadnie od korygowania lotu!) Ta gra to porażka na całej linii! Nie no grafa ujdzie, ale reszta leży i zdycha! Nie kupujcie tej gry, zmarnujecie tylko pieniądze i zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować