Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Pewnie dadzą wszystkiego więcej jak przy Gothicu. Większe wymagania, więcej broni, więcej map itd (przy Gothicu było więcej bugów ^^). Z jakością ogólnie powinno być lepiej, zostaje tylko grywalność . Z nią nigdy nic nie wiadomo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... Ale za to fajny pomysł z... no tym czymś co tak uciekało przez cały trailer a na końcu cię dorwało ;] . Ale twórcy nie namęczyli się zbytnio - te same odgłosy broni, otoczenia, ten sam engine... Za to HUD fajny ;] . Ale ogólnie będzie extra ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale twórcy nie namęczyli się zbytnio - te same odgłosy broni, otoczenia, ten

Dnia 22.09.2007 o 08:38, Light Prince napisał:

sam engine... .


I właśnie to mi sie bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no oczywiście dobrze, ale ten sam silnik. On był fajny, ale już nie jest. Dla mnie już jest brzydki... A czemu? Monotonia tych lokacji to po prostu tragedia ;/ . I wszystko jest takie puste... Jednak gra jako gra będzie bardzo fajna, tylko mam nadzieję (ale w nią wątpię), że będzie coś nowego, nie tak, że przez cały czas będziemy szli, zabijali, odczytywali wiadomości itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasneee ;] . Tylko F.E.A.R. mi się bardzo podobał, lecz ta monotonia rozgrywki... Wszystko mi się oprócz grafiki podobało, tylko ta monotonia to tragedia, psuła efekt gry... A z tego co widać, to Project Origin ma być taki sam ;[ . No, ale trudno, ogólnie jako całość prezentuje się bardzo dobrze ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 12:25, NuGGet napisał:

Heh, ciekawe jake to będzie miało wymagania? :P


Na pewno większe od poprzednika :/ W FEARa grałem na min-med i mi cięło, więc w Project Origin nie zagram ;( Chyba, że powrócę do X360 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super trailer:D. Już nie mogę się doczekać F.E.A.R :), tylko żebym zdążył zmodernizować kompa:/. Bo jak nie to kupie na konsole i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 18:51, Vormulac napisał:

Ekstra filmik. Widać, że będzie ostro.
Ale zanim wyjdzie Project Origin, to wpierw zagramy sobie w drugi dodatek do F.E.A.R. - Perseus
Mandate.

Te screeny są z gameplay''a??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 19:09, gitarka napisał:

> Ekstra filmik. Widać, że będzie ostro.
> Ale zanim wyjdzie Project Origin, to wpierw zagramy sobie w drugi dodatek do F.E.A.R.
- Perseus
> Mandate.
Te screeny są z gameplay''a??


Z tego co było pokazane na zwiastunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 08:15, Ecko09 napisał:

Ja tam nie będe płakać, jeżeli nie bedzie zmian.

W jedynce lokacje były praktycznie identyczne. W sumie to był największy minus FEARa (którego ukonczylem 3 razy^^).
U dwójce na razie nie myśle, do tego czasu bedzie jeszcze kilka smakowitych premier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z filmów raczej będzie to samo co w F.E.A.R. czyli mało przeciwników. To jest największy minus f.e.a.r.''a!!!!!!!! Nie wiem jak jest w dodatku. Pewnie amunicji będę miał cały czas pęłną jak w FEAR2. Kupie tylko jak będzie w czasopiśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować