Zaloguj się, aby obserwować  
szypek26

David Webb vel Jason Bourne - temat ogólny

13 postów w tym temacie

To temat dla wszystkich fanów Davida Webba znanego też jako Jason Bourne. Powymieniajmy się opiniami, podyskutujmy. Obojętnie, czy czytałeś/aś książkę czy oglądałeś/aś film - to temat dla ciebie. Zapraszam :)

I od razu moje pytanie na początek: ktoś wie, kiedy premiera ''Ultimatum'' na DVD?
Oraz coś do dyskusji: Jak sądzicie, nakręcą IV część? Moim zdaniem tak. Dlaczego? - Ponieważ film ma dużo fanów na całym świecie i zwyczajnie Hollywood nie zrezygnuje z dochodowego interesu. Bo Damon i Stiles w jednym z wywiadów powiedzieli, że chętnie zagraliby w nowym filmie, ale Damon uzależnił to od Greengrasa za kamerą. Bo pozostawili sobie otwartą furtkę na koniec III części, czyli pewnie już coś planują. Bo między Bournem a Parsons może coś zaiskrzyć. Bo w książce [uwaga: nie czytałem tego kawałka, więc mogę coś namieszać] jest motyw, że Bourne i Nikki [a może to Marie?] mają dzieci, David jest profesorem na uniwerku... i Marie/Nikki zostaje porwana- więc zawiązka pod nowy scenariusz jest. Moim zdaniem - IV część będzie. Co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 16:34, no-to-gramy napisał:

po co odświeżasz? widocznie forumowiczom ten temat się nie spodobał...


wyyyyybacz mi... więcej nie mam zamiaru próbować. ale drugą szansę można dać dyskusji o ukochanym bohaterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 16:46, rogoz94 napisał:

Nie znam gościa, a jesli znam, to nie kojarzę. Mógłbyś dać jakiś link do trailera tego... "Ultimatum"??

filmy są trzy
1) tożsamość bourne''a
2) krucjata bourne''a
3) ultimatum bourne''a
książek ludluma, na kanwie których powstał film jest zdeka więcej. ile dokładnie, nie wiem

trailer części 3 http://www.youtube.com/watch?v=Fi0R85S2lpg
trailer częśći 2 http://www.youtube.com/watch?v=fOLviFy9inA
trailer części 1 http://www.youtube.com/watch?v=cD-uQreIwEk

ogólnie filmy to naprawdę kawał akcji. polecam :)

teraz kojarzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 17:24, rogoz94 napisał:

Tożsamośc kojarzę... Teraz mam jako takie pojęcie. A trailery fajne, na prawdę;]


a filmy jeszcze lepsze... zwłaszcza 2 i 3 część, kiedy się reżyser zmienił. naprawdę bomba xD

oby była 4 część... chociaż, jeśli zrobią tasiemca to lepiej żeby zostało tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 17:34, szypek26 napisał:

a filmy jeszcze lepsze... zwłaszcza 2 i 3 część, kiedy się reżyser zmienił. naprawdę
bomba xD


Ja przed chwilą znowu obejrzałem sobie Tożsamość a niedługo obejrzę następne dwie części. Świetne te filmy, najlepsza akcja ostatnich lat jaką widziałem, i muzyka wpadająca w ucho. Co prawda książki są zupełnie inne (czytałem tylko Krucjatę niestety ale różni się całkowicie od filmu) ale Ludlum napisał 3 części. Pozostałych książek o Bournie nie uznaję, pisane są przez innego autora który tłumaczy się że "rozmawiał ze zmarłym Ludlumem i ten przekazał mu fabułę". Dlatego nawet nie chcę wiedzieć co ten gościu napisał. Ale oryginalną sagę planuję przeczytać w całości od początku.

Także innym forumowiczom polecam zarówno książkę jak i film, wspaniała przygoda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 00:24, ev1l_on3 napisał:

Miała być gra z Bourne''m w roli głównej. Ktoś coś wie więcej na ten temat ?

Gra jest ;) Nazywa się Bourne Conspiracy i z tego co wiem, wyszła tylko na konsole (wiem bo zamawiam na X360 ;))

Co do samej postaci... naprawdę polubiłem Jasona... i z książek i z filmów... Dla mnie jedna z lepszych postaci filmowych/książkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja książek nigdy nie przeczytałem w całości, bo Ludluma nie trawię, chociaż czytam bardzo dużo. Takie skrzywienie :P

Teraz czekam na jakieś info o części 4, bo prawdopodobnie zostanie nakręcona - przez Greengrassa, a Damon znowu wcieli się w Bourne''a. Istnieje obawa, że zrobią tasiemca... ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 01:03, wsaadman napisał:

> Miała być gra z Bourne''m w roli głównej. Ktoś coś wie więcej na ten temat ?
Gra jest ;) Nazywa się Bourne Conspiracy i z tego co wiem, wyszła tylko na konsole (wiem
bo zamawiam na X360 ;))

Co do samej postaci... naprawdę polubiłem Jasona... i z książek i z filmów... Dla mnie
jedna z lepszych postaci filmowych/książkowych ;)


Tylko na konsole ? To fatalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować