Zaloguj się, aby obserwować  
Geek_with_AS

Wady gram.pl

29 postów w tym temacie

Zaraz mi ktoś odpowie że był taki temat "co sądzicie o gram.pl" był i owszem, ale mi chodzi o wady, a nie o sądzenie itp.
Ale starczy tego gadania trzeba zebrać do kupy.


1.Wywyższanie się ludzi z tytułem większym od twojego " zasługujesz na spalenie i potępienie jak masz więcej niż jedno konto "

2. Spróbujta napisać jakiś kretyński temat , albo poczekać jak kot niechcący" napisze " . Zaraz odezwie się 50 osób z sydromem moderatora "tu jest ten temat" "tak nie wolno" " chcesz bana? "


3. Kumoterstwo. Niedawno opublikowałem rasistowski żart, owszem nie był on w porządku zgadzam się. Dostałem degrada -2 . Inny gościu zdaje się Brygadzista czy wyżej NIE DOSTAŁ nawet słownego upomnienia za żart gorszy od mojego

4. Fanboyostwo. Spróbujcie zobaczyć (prawie, nie brać tego dosłownie) co 5 post w działach typu cenega kontra cd projekt czy cenega . "CD Projekt jest super wydaje super gry, cenega jest kiepska !" itp. Spróbujcie też napisać taki temat to już dzieciaczki się rzucą i będą cię obrażać.


5. Stosunkowo najmniejszy problem większości pewnie nie wkurza, w sumie mnie nie powinien ale wkurza. Po jakie licho mam przymusowo przypięty temat do śledzenia : "
Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej "
Bardzo mi to potrzebne , tak bardzo niesamowicie że aż nie mam tej gry...
lub " Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku! " tak pewnie jestem pierwszy raz, licznik (588 razy )sam sobie nabiłem...

Zapraszam do dyskusji, co was wkurza ?O ile moderator nie zamknie bo "nie podlega dyskusji gram.pl "taki temat już jest"(choć nie ma) "Zawiera informacje oczerniające firmę" czy zostanie zaspamowany przez fanboyowskie dzieciaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

2. Spróbujta napisać jakiś kretyński temat , albo poczekać jak kot niechcący" napisze " .
Zaraz odezwie się 50 osób z sydromem moderatora "tu jest ten temat" "tak nie wolno" " chcesz
bana? "


No tu się zgodzę.To jest "karmienie trolli" i wiele osób tak robi. Przodownicy, brygadziści czy robotnicy. No a bycie brygadzistą jednak do czegoś zobowiązuje. Aczkolwiek nie jest to wada gram.pl tylko ludzi piszący właśnie takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 03:53, M1chał napisał:

> 2. Spróbujta napisać jakiś kretyński temat , albo poczekać jak kot niechcący" napisze
" .
> Zaraz odezwie się 50 osób z sydromem moderatora "tu jest ten temat" "tak nie wolno" "
chcesz
> bana? "

No tu się zgodzę.To jest "karmienie trolli" i wiele osób tak robi. Przodownicy, brygadziści
czy robotnicy. No a bycie brygadzistą jednak do czegoś zobowiązuje. Aczkolwiek nie jest to
wada gram.pl tylko ludzi piszący właśnie takie rzeczy :)

Masz rację, moje niedopatrzenie. Powinno być wady gram.pl i społeczności gram.pl

Zapomniałem dodać jeszcze gierek forumowych , owszem sam w nich uczestniczę ale zaczynają już przysłaniać normalne tematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

Zaraz mi ktoś odpowie że był taki temat "co sądzicie o gram.pl" był i owszem, ale mi chodzi
o wady, a nie o sądzenie itp.
Ale starczy tego gadania trzeba zebrać do kupy.


1.Wywyższanie się ludzi z tytułem większym od twojego " zasługujesz na spalenie i potępienie
jak masz więcej niż jedno konto "

2. Spróbujta napisać jakiś kretyński temat , albo poczekać jak kot niechcący" napisze " .
Zaraz odezwie się 50 osób z sydromem moderatora "tu jest ten temat" "tak nie wolno" " chcesz
bana? "

No tutaj to jest masa osób które tak robią, podając jeden link powiedźmy po 5 razy...;/

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:



3. Kumoterstwo. Niedawno opublikowałem rasistowski żart, owszem nie był on w porządku zgadzam
się. Dostałem degrada -2 . Inny gościu zdaje się Brygadzista czy wyżej NIE DOSTAŁ nawet słownego
upomnienia za żart gorszy od mojego

Po prostu miałeś pecha...

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:


4. Fanboyostwo. Spróbujcie zobaczyć (prawie, nie brać tego dosłownie) co 5 post w działach
typu cenega kontra cd projekt czy cenega . "CD Projekt jest super wydaje super gry, cenega
jest kiepska !" itp. Spróbujcie też napisać taki temat to już dzieciaczki się rzucą i będą
cię obrażać.

Ludzie chyba myślą ze w ten sposób szybciej awansują, chociaż to jest totalną bzdurą...

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:



5. Stosunkowo najmniejszy problem większości pewnie nie wkurza, w sumie mnie nie powinien ale
wkurza. Po jakie licho mam przymusowo przypięty temat do śledzenia : "
Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej "

To irytuje nie tylko ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2008 o 03:59, lawenda napisał:

4. Fanboyostwo. Spróbujcie zobaczyć (prawie, nie brać tego dosłownie) co 5 post w działach
typu cenega kontra cd projekt czy cenega . "CD Projekt jest super wydaje super gry, cenega
jest kiepska !" itp. Spróbujcie też napisać taki temat to już dzieciaczki się rzucą i będą
cię obrażać.


>Ludzie chyba myślą ze w ten sposób szybciej awansują, chociaż to jest totalną bzdurą...
Coś w tym jest, jak ktoś liże ci pupę (wybaczcie za dosłowność) to ty będziesz łaskawszy w ocenianiu jego za błędy, możesz powiedzieć że nie, ale swojego mózgu nie oszukasz...
A wolniej się awansuje wtedy jak się dostaje degrada( zdążyłem zauważyć), ale raczej nie za lizanie pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

1.Wywyższanie się ludzi z tytułem większym od twojego " zasługujesz na spalenie i potępienie
jak masz więcej niż jedno konto "

Otoz nie zawsze tak jest, gram.pl stalo sie popularne, rozni ludzie tu przychodza i szybko awanse dostaja, a najczesciej sa to mlodzi ludzie wiek 11-12 lat i wlasnie takim zachowaniem chca podkresilic swoja wartosc.

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

2. Spróbujta napisać jakiś kretyński temat , albo poczekać jak kot niechcący" napisze " .
Zaraz odezwie się 50 osób z sydromem moderatora "tu jest ten temat" "tak nie wolno" " chcesz
bana? "

Dzuo ludzi probuje przed podaniem stosownego linku podac tez rozwiazane problemu, "wiekszosc reszty" ma ta sama ceche j.w. Po za tym nie uwzam, ze jest to wada gram.pl, tlyko wada uzytkownikow

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

3. Kumoterstwo. Niedawno opublikowałem rasistowski żart, owszem nie był on w porządku zgadzam
się. Dostałem degrada -2 . Inny gościu zdaje się Brygadzista czy wyżej NIE DOSTAŁ nawet słownego
upomnienia za żart gorszy od mojego

1. moderator mogl tego nie zauwazc
2. Skoro dostales degrada -2 twoj zart musialbyc na prawde gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 04:07, Adam k. napisał:

> upomnienia za żart gorszy od mojego
1. moderator mogl tego nie zauwazc
2. Skoro dostales degrada -2 twoj zart musialbyc na prawde gorszy.


Uważam co prawda inaczej, ale jak karamy to wszystkich albo nikogo, nieprawdaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 04:09, Geek with AS napisał:

Uważam co prawda inaczej, ale jak karamy to wszystkich albo nikogo, nieprawdaż ?

Twoje zdanie moze byc spowodowane emocjami,. byc moze gsyby ta sprawa nie dotyczyla ciebie rowniez powiedzialbys to co mordka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

5. Stosunkowo najmniejszy problem większości pewnie nie wkurza, w sumie mnie nie powinien ale
wkurza. Po jakie licho mam przymusowo przypięty temat do śledzenia : "
Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej "
Bardzo mi to potrzebne , tak bardzo niesamowicie że aż nie mam tej gry...
lub " Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku! " tak pewnie jestem pierwszy raz,
licznik (588 razy )sam sobie nabiłem...


Z tym się zgadzam w 100% Po co mi to niby? Ktoś kto potrzebuje pomocy technicznej, to sobie znajdzie i przyklei sam. To samo tyczy się "Wiedźmina" - Wiedźmin Pomoc Techniczna, Wiedźmin - temat ogólny, Wiedźmin - coś tam. Żaden się o to nie rzuca. Stworzyłbym osobny temat (np. Bronie w Doom) i już bym dostał opieprz, bo jest już temat o Doomie na przykład. Komuna -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 04:11, bojanzaw napisał:

Z tym się zgadzam w 100% Po co mi to niby? Ktoś kto potrzebuje pomocy technicznej, to sobie
znajdzie i przyklei sam.

otoz nie, poniewaz nie wszyscy umieja korzystac z wyszukiwarki, podejrzewam, ze codzinnie bylby zakladane tematy o pomocy z danej gry.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 04:18, Adam k. napisał:

> Z tym się zgadzam w 100% Po co mi to niby? Ktoś kto potrzebuje pomocy technicznej, to
sobie
> znajdzie i przyklei sam.
otoz nie, poniewaz nie wszyscy umieja korzystac z wyszukiwarki, podejrzewam, ze codzinnie bylby
zakladane tematy o pomocy z danej gry.:)


To by się w końcu nauczyli. Po drugie na stronie gram.pl jest pomoc techniczna chyba... Jeśli ktoś nie umie sobie poradzić ze znalezieniem takich prostych rzeczy, to żal mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 04:18, Adam k. napisał:

> Z tym się zgadzam w 100% Po co mi to niby? Ktoś kto potrzebuje pomocy technicznej, to
sobie
> znajdzie i przyklei sam.
otoz nie, poniewaz nie wszyscy umieja korzystac z wyszukiwarki, podejrzewam, ze codzinnie bylby
zakladane tematy o pomocy z danej gry.:)

To niech nie trują pupci o wyszukiwarkę i przykleją wszystkie tematy z grami ... IMO( taki mocny kompromis :/ ) powinno być tak że - 1 raz się user rejestruje,lub podchodzi nowy temat - Przyklejone, ale można odkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 04:19, bojanzaw napisał:

To by się w końcu nauczyli. Po drugie na stronie gram.pl jest pomoc techniczna chyba... Jeśli
ktoś nie umie sobie poradzić ze znalezieniem takich prostych rzeczy, to żal mi go.

Twoj zal nikomu nie pomoze, ani mordka ani forumowicza.
Moze i by sie nauczyli, ale ile by iepotrzebnej pracy moderatora przysporzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

2. Spróbujta napisać jakiś kretyński temat , albo poczekać jak kot niechcący" napisze " .
Zaraz odezwie się 50 osób z sydromem moderatora "tu jest ten temat" "tak nie wolno" " chcesz
bana? "

Tak długo jak nie ma w tym uzurpacji rangi moderatora, a osoba taka zgłosi temat przez panel kontaktu z moderatorami nie ma chyba problemu. Wyszukiwarka naprawdę nie boli.

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

4. Fanboyostwo. Spróbujcie zobaczyć (prawie, nie brać tego dosłownie) co 5 post w działach
typu cenega kontra cd projekt czy cenega . "CD Projekt jest super wydaje super gry, cenega
jest kiepska !" itp. Spróbujcie też napisać taki temat to już dzieciaczki się rzucą i będą
cię obrażać.

Twoim zdaniem w takich tematach można się wypowiadać tylko przeciw CDP lub gram.pl? A co jeśli ktoś woli gram.pl i CDP od Cenegi? Ja jestem jedną z takich, nie ze względu na wspaniałość gram.pl/CDP, ale przez bezczelność i chamstwo jakie mnie spotkało ze strony Cenegi. Twoim zdaniem to fanboyostwo?

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

Bardzo mi to potrzebne , tak bardzo niesamowicie że aż nie mam tej gry...

Przypiętych domyślnie wątków jest niewiele, a te które są to tematy na czasie lub ogólnie potrzebne. Każda większa premiera ma swoją pomoc techniczną by ułatwić do niej dostęp. Temat dla nowych użytkowników forum jest im potrzebny i nie wiem w czym przeszkadza komuś to, że taki temat jest przypięty. Przecież wszystkim powinno zależeć na jak najszybszym wdrożeniu nowych w panujące tu zasady.

Nie jest tak, że gram.pl nie ma wad, bo oczywistym jest, że takie są. Z drugiej strony jeśli chce sie coś krytykować to najlepiej jest to robić w sposób konstruktywny - proponując coś w zamian. A antyfani to takie samo zło jak fanboy''e - brak obiektywnego podejścia do sprawy boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

1.Wywyższanie się ludzi z tytułem większym od twojego " zasługujesz na spalenie i potępienie
jak masz więcej niż jedno konto "


O''rly? Jakoś nie zauważyłem...

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

2. Spróbujta napisać jakiś kretyński temat , albo poczekać jak kot niechcący" napisze " .
Zaraz odezwie się 50 osób z sydromem moderatora "tu jest ten temat" "tak nie wolno" " chcesz
bana? "


Akurat "tu jest ten temat" to jest w porządku, nawet ułatwia pracę samemu moderatorowi (a to wcale nie jest praca z gatunku "pierdzenie w stołek i popijanie herbatki":)). Reszta dostaje uzasadnione degrady i tyle, taki regulamin.

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

3. Kumoterstwo. Niedawno opublikowałem rasistowski żart, owszem nie był on w porządku zgadzam
się. Dostałem degrada -2 . Inny gościu zdaje się Brygadzista czy wyżej NIE DOSTAŁ nawet słownego
upomnienia za żart gorszy od mojego


A skąd my mamy wiedzieć czy był gorszy? :P

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

4. Fanboyostwo. Spróbujcie zobaczyć (prawie, nie brać tego dosłownie) co 5 post w działach
typu cenega kontra cd projekt czy cenega . "CD Projekt jest super wydaje super gry, cenega
jest kiepska !" itp. Spróbujcie też napisać taki temat to już dzieciaczki się rzucą i będą
cię obrażać.


Fanboyostwo istnieje na kazdym tego typu forum, Ameryki tutaj nie odkryłeś ;) A to, że jest tutaj więcej tych nastawionych na CDP, to logiczne - w końcu gram.pl to serwis stworzony własnie przez CDP i większość osób kupujących gry CDP trafia tutaj. W każdym razie ja za fanboyami także nie przepadam.

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

5. Stosunkowo najmniejszy problem większości pewnie nie wkurza, w sumie mnie nie powinien ale
wkurza. Po jakie licho mam przymusowo przypięty temat do śledzenia : "


Też mnie to zastanawia :) Fajnie, że się od razu przypina - przynajmniej każdy nowy go zobaczy jeśli to coś ważnego, ale przydałaby się możliwość odpięcia go, tutaj ciebie rozumiem.

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

Zapraszam do dyskusji, co was wkurza ?O ile moderator nie zamknie bo "nie podlega dyskusji
gram.pl "taki temat już jest"(choć nie ma) "Zawiera informacje oczerniające firmę" czy zostanie
zaspamowany przez fanboyowskie dzieciaczki...


Spooookoooojnie :) Nie popadaj w paranoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale masz problemy... Forum jak każde miejsce publiczne pośród użytkowników ma troli i ludzi. Tak samo jest w pracy, szkole... Ogólnie życiu. Jak spotkasz trola w szkole to krzyczysz na cały hol co to nie trole? Tak samo jest ze stanowiskami. Jak będziesz miał narwanego szefa, albo nauczyciala to Cię z torbami puści tylko dlatego, że nie pochwaliłeś jego krawatu. Nikt nie będzie Ci dupy miodem smarował.

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

1.Wywyższanie się /.../


No i się wywyższają... No i? Jak przegną to piszesz do modka, że taki i taki wyzywa takiego i takiego, lub/i mnie... To ciekaw jestem jak długo będzie miał większy stopień

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

2. Spróbujta napisać /.../


Jak Cię ktoś ostrzeże, zanim modek wkroczy to chyba dobrze? No ok są hipokryci, którzy piszą, żeby nie spamować co drugi post, ale tak już jest. Nie zmienisz tego. No chyba, że zostaniesz modkiem.

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

3. Kumoterstwo /.../


Ale po co w ogóle umieszczałeś ten kawał, zdając sobie sprawę, że nie jest na miejscu i pewnie wiedząc, że jest to nie zgodne z regulaminem. Tu są też wymieniane przez Ciebie dzieci i moralny obowiązkiem każdego urzytkownika powinien być chronieniem ich przed wulgaryzmami itp nawet jeśli na podwórku operuje słownictwem, o którym Ci się nie śniło.

Jeżeli uważasz, że ktoś umieścił jeszcze gorszy "kawał" to to zgłoś...

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

5. Stosunkowo /.../


Ponieważ gram.pl to oficjalna strona CD-P i gdzieś muszą umieścić te pomoce techniczne. Do swoich najnowszych produktów.

Dnia 01.01.2008 o 03:47, Geek with AS napisał:

Zapraszam do dyskusji /.../


Wkurza mnie wiele, rzeczy, ale takie jest życie. Nikt z nas nie jest pępkiem świata i nigdy nie będzie nam idealnie wg. naszych pomysłów i myśli.

Kiedyś w newsie "Patch do stalkera" Spotkałem prawie samych fanboi... No i co? Myślisz, że przejąłem się słowami, że z takim gnojkiem co nie czytał powieści i nie wie co to dobry klimat będę się przejmować? Szczególnie, że na jego gsie pisze, że ma mniej lat ode mnie, a cała treść sprowadza się do recenzji różnych nowych gier...

Śmiać się w duchu z niego.

Najbardziej Cie boli ten degrad (po raz drugi)... Jesteś wkurzony i tyle. Teraz weź kilka oddechów. Prześpij się z tym i będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro inny przewodniczący może się wypowiadać w tym temacie, to tym bardziej ja też mogę.

Tak więc. Jest sporo "pseudo moderatorów", którzy tak naprawdę według mnie nie pomagają, a spamują bezczelnie tylko po to żeby nabić tego jednego posta, ten jeden status (to chyba pozostałości po Tibi... jeszcze jeden potorek, jeszcze jeden level). Co do sprawy Geek`a i jego degrada. Cóż modkowi się żart najwyraźniej nie podobał. Ale on ma tu władzę i on sam dobrze wie co robi, tak więce pretensjo do żadnego moderatora nie mam ^^. Fanboystwo... oj Devilfish napisał, że na większości for występuje to zjawisko. Zgadzam się w 100% z tym twierdzeniem. Ale tutaj na gram.pl to po prstu przerosło skale. Nie wiem, możwlie że taki fan myśli że jak pochwali firmę i wogóle to szybciej awansuje czy co? Naprawdę tego nie wiem. Przymusowo przypięte tematy? Nie przeszkadzają mi, ale fajnie by było gdyby można je było odczepić. Drażni mnie też trochę faworyzowanie pewnych użytkowników przez pracowników CDP (nie będe wymieniać o kogo chodzi, bo kapusiem nie jestem^^)

Lubię to forum, ale to forum jak widać tworzą userzy (zresztą jak wszystkie inne). Tutaj jest taka mieszanka wybuchowa, że nie da się tego opanować, ot tak. Dlatego według mnie nie można mieć pretensji do nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do powtarzania tematów to nie oszukujmy się - wyszukiwarka gram.pl jest BEZNADZIEJNA. W tematach powyżej 200 stron zawsze mi zawiesza wyszukiwanie i wywala błąd, poza tym nie ma czegoś takiego jak opcje wyszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi post, ale dopiero sobie przypomniałem. Do wad gram.pl trzeba zaliczyć monotonne milczenie zespołu CDP/gram.pl w sprawach dla nich nieprzyjemnych. Newsa o premierze Gears of War do dziś nie ma, a sama gra nadal w planie wydawniczym wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 04:51, DoomnY napisał:

Co do powtarzania tematów to nie oszukujmy się - wyszukiwarka gram.pl jest BEZNADZIEJNA. W
tematach powyżej 200 stron zawsze mi zawiesza wyszukiwanie i wywala błąd, poza tym nie ma czegoś
takiego jak opcje wyszukiwania.

Oczywiscie ze jest cos takiego jak opcja wyszukiwania. To ze wyskakuje ci error to nie znaczy, ze wyszukiwarka popsuta, poszukaj przyczyny w swoim komputerze or internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować