Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam,

złożyłem zamówienie o numerze RW02071269 jako niezarejestrowany klient Waszego serwisu na EK Diablo III , nie dostałem żadnego potwierdzenia na maila. Czy zamówienie jest aktualne i mogę spokojnie czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zamawiam diablo 3 zwykla edycje, jak jest wolne jakies ek to bardzo bym prosil o zmiane na nia (jak nie bedzie prez te pare dni to anuluje bo zwykla jak bym chcial to bym kupil w jakims sklepie w okolicy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy zostały jeszcze wolne kolekcjonerki? Jeśli tak chciałbym zamówić dwie sztuki. W jaki sposób można złóżyć zamówienie i uiścić płatność?

Chętnie kupię dwie wersje normalne, ale chciałym przed tym mieć pewność, że jest jeszcze możliwość upgreadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
chciałbym zamówić edycję kolekcjonerską jeśli można.
Do tego oczywiście dołączam to samo pytanie, co Ehehe wyżej.
Czuję się nieszczęśliwie oszukany przez pewien sklep, który udawał, że gwarantuje kolekcjonerki zamówione "wcześniej", mam nadzieję, że Wy macie jeszcze jakieś wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sa jeszcze wolne kolekcjonerki to chcialbym wznowic moje zamowienie dotyczace edycji kolekcjonerskiej, zamowienie anulowalem, z waznego powodu, jezeli jest taka mozliwosc to moj stary numer zamowienia to RQ02271245

Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 18:38, akne napisał:

Gotowe :)

Jeśli ktoś jeszcze chce zmienić w zamówieniu edycję zwykłą Diablo 3 na kolekcjonerską,
to proszę pisać.

Kilkanaście osób anulowało swoje zamówienia, więc są wolne egzemplarze, ale nie odblokuję
produktu w sklepie, bo coś by się mogło wykrzaczyć przy limicie, zatem piszcie tu.
Zamówienia na D3 będzie można potwierdzać od 07.05.2012 od 02:00.


a mozna reaktywowac stare zamowienie ktore bylo anulowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

nie mam zamówionej edycji normalnej, od dłuższego czasu poluję na EK, bez powodzenia. Czy mógłbym otrzymać jedną sztukę? Proszę o informację.

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Z powodu problemów z dystrybucją w pewnym sklepie Edycje Kolekcjonerskie zostały w nim wycofane.
Jeżeli tylko jest jakiś egzemplarz Edycji Kolekcjonerskiej Diablo III ogromnie prosiłbym o możliwość złożenia zamówienia ! Nie zamawiałem niestety w gram.pl gdyż miałem wcześniej złożony pre-order który został właśnie anulowany.

Jeżeli tylko istnieje taka możliwość prosiłbym o dodanie zamówienia na tą grę do mojego konta !

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zamienienie mojego zamówienia Diablo III nr TM03041206 na edycję kolekcjonerską.

ToosTo7 ja tez zamowilem gdzie indziej. Zamow zwykla wersje tutaj, podaj numer zamowienia i popros o edycje kolekcjonerska, ja tak zrobilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie zamówiłem u was Diablo 3 podstawowej edycji, ale jeżeli jest dostępna zmiana na Kolekcjonerską Edycję to proszę przyjąć moje zamówienie.

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 22:32, Tundra napisał:

Proszę o zamienienie mojego zamówienia Diablo III nr TM03041206 na edycję kolekcjonerską.

ToosTo7 ja tez zamowilem gdzie indziej. Zamow zwykla wersje tutaj, podaj numer zamowienia
i popros o edycje kolekcjonerska, ja tak zrobilem:)


Tez bym tak zrobil, ale ja na gram zamowilem EK ale anulowalem i moze sie uda i mi reaktywuja moje zamowienie.
ale jezeli nie da rady reaktywowac to dla pewnosci zamowilem edycje standardowa nr mojego zamowienia to TM03111230

Ps. oczywiscie chce tylko 1 EK tzn. reaktywowac zamowienie lub zmienic na EK w moim nowym zamowieniu, jezeli jest jeszcze taka mozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Właśnie złożyłem zamówienie, proszę o zmianę na Edycję Kolekcjonerską, numer zamówienia TM03131228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować