Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2012 o 18:20, kesik93 napisał:

Co się stało się z Risenem? Konkurencja już powysyłała!

My dostaliśmy zwykłą edycję wczoraj i wczoraj wysłaliśmy.
EK ma dziś dojechać i z tego, co mi wiadomo, żaden inny sklep jeszcze jej nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 20:57, wojcio102 napisał:

Aniu, czy planujecie w najbliższym czasie wprowadzić do sklepu plakaty?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 19:41, blaiser napisał:

Witam, czy Diablo III będzie można odebrać (rano)14maja w punkcie gdzie się zdeklarowało
odbiór?

Nikt nie będzie mógł dostać gry do łapek wcześniej niż 15.05.2012. Jest embargo Blizzarda, jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2012 o 14:12, Jammin69 napisał:

Chciałbym dowiedzieć się, czy w sklepie, będzie jeszcze dostępny Warhammer II - Chaos
Rising. Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Może w drugiej połowie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 20:01, Fitz napisał:

Czy w sklepie gram.pl dostępny jest jeszcze Blizzard Authenticator? Za nic nie mogę go
znaleźć, a jeszcze niedawno był (a gdyby się skończył to chyba i tak by był oznaczony
jako"niedostępny"?). Dodatkowo chciałem wiedzieć, czy dostępne są tylko wzory z World
of Warcraft (nie ukrywam, że wolałbym ze Starcrafta)?

Raczej przed premierą Diablo 3 nie będzie dostępny, a co do wzorów, to nie wiem, czekam na więcej info z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UPS podstawia nam pliki tylko z doręczonymi zamówieniami pobraniowymi - one zmieniają status w ciągu 7 dni od doręczenia.
Ty płaciłeś z góry, więc dopiero po 3 tygodniach nasz system by zmienił status na "zrealizowane".
Ale ręcznie zmieniłam to teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 16:42, xDodi12xPL napisał:

Witam,mam pytanko odnośnie Pre-ordera gry Prototype 2 na PS3. Czy kody na DLC znajdują
się w Pudełku? Oraz jak z wysyłką? Gra ma premierę 24 czyli dokładnie jutro,u was w sklepie
napisane jest,że wysyłka 26 czemu tak późno? Chciałbym grę mieć jeszcze przed Weekendem,oraz
ogólnie zawsze jak zamawiałem od was to grę miałem dzień przed premierą a tu dziwny przypadek
:P.

Przepraszam, że późno odpowiadam.
Widzę, że paczkę odebrałeś wczoraj. Kody DLC są w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 09:58, akne napisał:

UPS podstawia nam pliki tylko z doręczonymi zamówieniami pobraniowymi - one zmieniają
status w ciągu 7 dni od doręczenia.
Ty płaciłeś z góry, więc dopiero po 3 tygodniach nasz system by zmienił status na "zrealizowane".
Ale ręcznie zmieniłam to teraz.

Oh, tego nie wiedziałem. ^^''''''
Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 09:51, akne napisał:

Nikt nie będzie mógł dostać gry do łapek wcześniej niż 15.05.2012. Jest embargo Blizzarda,
jak zwykle.


Tzn. chciałbym uściślić że embargo tyczy się gramu rozumiem ;) Ja mam info że MM będzie miał 14.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 16:09, Kafar napisał:

Tzn. chciałbym uściślić że embargo tyczy się gramu rozumiem ;) Ja mam info że MM będzie
miał 14.05.


Oficjalnie Embargo tyczy się wszystkich oczywiście polskie sklepy mają to gdzieś, pewnie takiemu niszowemu siecowcu jak MM czy innemu , z takiego kraju trzeciego świata jak polska się upiecze, za wystawienie gry wcześniej. Nie zmienia to faktu że itak, napalone małolaty które muszą mieć grę jak najszybciej, nie pograją wcześniej niż tego 15 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 16:09, Kafar napisał:

Tzn. chciałbym uściślić że embargo tyczy się gramu rozumiem ;) Ja mam info że MM będzie
miał 14.05.


O rany, a co to za różnica że grę dostaniesz 1 (!!!) dzień później, no poprostu koniec świata, apokalipsa, chyba sam szatan przybędzie pfff ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 16:58, damianek12385 napisał:

O rany, a co to za różnica że grę dostaniesz 1 (!!!) dzień później, no poprostu koniec
świata, apokalipsa, chyba sam szatan przybędzie pfff ;/


Ziomm ale tu nie chodzi o różnice. Nie lubię kitu. A grę mam zamówioną w gramie własnie ;).

@Meketh ja to wiem. Dlatego teksty o embargu są dość dziwne, skoro każdy wie że przed 15 nie pogra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 10:40, canaleto1 napisał:

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy dzisiaj będą wysyłane paczki z EK Tery. Z góry dziękuje
za odpowiedź i pozdrawiam.

Tak, towar do nas dziś wjechał o 14:00, obecnie Wasze zamówienia są pakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 16:09, Kafar napisał:

Tzn. chciałbym uściślić że embargo tyczy się gramu rozumiem ;) Ja mam info że MM będzie
miał 14.05.

Towar dostanie 14.05, ale sprzedawać może od 15.05.2012.
A jeśli ktoś wyłoży na półki D3 14.05.2012, to szybko będzie go musiał zdjąć
(...)
W razie pytań pisz, bo padnięta jestem i nie chce mi się pisać, na czym polega embargo, jak to wygląda w praktyce itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 18:17, akne napisał:

W razie pytań pisz, bo padnięta jestem i nie chce mi się pisać, na czym polega embargo,
jak to wygląda w praktyce itp. :)


Embargo polega na tym, że w różnych sklepach będzie można nabyć Diablo III, bo sprzedawcy będą mieli gdzieś embargo, natomiast ci klienci, którzy wyłożą kasę na EK Diablo III wcześniej będą musieli grzecznie czekać.

Tak było i ze StarCraft II i z dodatkami do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 18:29, Piotrbov napisał:

Tak tylko z ciekawości.

Było mówione, że sklep gram.pl jest jedynym dostawcą Edycji Kolekcjonerskiej Guild Wars
2 w Polsce. Nawet jest tak napisane tutaj: https://buy.guildwars2.com/retailers
Wiesz może dlaczego na innej stronie, na którą ostatnio narzekałaś ortografią ( ;) )
można kupić ta edycję?

Empik dostał rzutem na taśmę trochę stuffu w tym tygodniu, bo to Empik w końcu.
Ale poczekaj, aż będę pracować w polskim Amazonie - wtedy będę mieć wyłączność na Wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2012 o 18:40, Wojman napisał:

Embargo polega na tym, że w różnych sklepach będzie można nabyć Diablo III, bo sprzedawcy
będą mieli gdzieś embargo, natomiast ci klienci, którzy wyłożą kasę na EK Diablo III
wcześniej będą musieli grzecznie czekać.

Tak było i ze StarCraft II i z dodatkami do WoWa.

Zawsze jakiś sklep się wyłamuje. Ale szybko jest prostowany przez dystrybutora.
Był taki jeden polski dystrybutor przez chwilę, co miał gdzieś embarga, i szybko przestał być polskim dystrybutorem Blizz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować