Zaloguj się, aby obserwować  
nieszczescie

Trackamnia Nations Forever

3 posty w tym temacie

Temat ogólny o następcy popularnej darmowej gry Trackmania Nations, oczywiście najnowsza wersja też jest darmowa ^^ W stosunku do poprzedniej wersji wzbogacona została oprawa graficzna, są nowe elementy tras, cykl dnia i nocy no i w sumie ja innych zmian nie zauważyłem. Gra nastawiona jest głownie na tryb multiplayer, aczkolwiek w trybie single też można się pobawić.

Jako iż to temat ogólny rozmawiamy o wszystkim związanym z Trackmanią Nations Forever, więc enjoy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 21:09, nieszczescie napisał:

Temat ogólny o następcy popularnej darmowej gry Trackmania Nations, oczywiście najnowsza
wersja też jest darmowa ^^ W stosunku do poprzedniej wersji wzbogacona została oprawa
graficzna, są nowe elementy tras, cykl dnia i nocy no i w sumie ja innych zmian nie zauważyłem.
Gra nastawiona jest głownie na tryb multiplayer, aczkolwiek w trybie single też można
się pobawić.

Jako iż to temat ogólny rozmawiamy o wszystkim związanym z Trackmanią Nations Forever,
więc enjoy!



jest juz temat o grach z serii Trackamnia i zawiera on równiez część Nations Forever:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18156&u=23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tu nie wierzyć w karme.

Odpowiedziałeś na post usera Nieszczescie i spotyka Ciebie Nieszczęście.

BAN.

Otrzymałeś bana za Piractwo na koncie awesome.

Piractwo
propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na FORUM grozi:
nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się w serwisie gram.pl

Na resztę aktywnych kont również.

Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować