Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2011 o 08:21, Salwatorowiec napisał:

Fallout 3 -50zł, na allegro nówki były ostatnio po 10zł


Premiery?
I tak ceny po konsultacji ze mną mogą ulec zmianie. :D
Te ceny to taki mniej więcej podział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 08:26, Rincewind napisał:

> Fallout 3 -50zł, na allegro nówki były ostatnio po 10zł

Premiery?
I tak ceny po konsultacji ze mną mogą ulec zmianie. :D
Te ceny to taki mniej więcej podział.


W ogóle dam ci rade też jak kiedyś pierwszy raz sprzedawałem gry to myślałem, że dużo na nich zarobie a dużo nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że nie wiesz nic o obecnych cenach gier. Za 50 zł to ja jakiś czas temu sprzedałem EK Fallouta 3 na X360, więc jak ty chcesz za tyle samo sprzedać zwykłą na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 13:05, knopfler napisał:

Widać że nie wiesz nic o obecnych cenach gier. Za 50 zł to ja jakiś czas temu sprzedałem
EK Fallouta 3 na X360, więc jak ty chcesz za tyle samo sprzedać zwykłą na PC?


Pomyliłem się po prostu, z rana jest to chyba możliwe że człowiek jest śpiący i nie trafi w odpowiedni klawisz, a Ty masz do mnie co najmniej takie pretensje jakbym twoją gitarą zniszczył twojego x''a i pc''a, więcej wyrozumiałości, stary.

A tak btw.
sprzedam

Fallout 3 – 20zł
Dragon age 30 zł
Mass Effect 2 30zł
Battlefield 2 Deluxe Edition 20zł
Star Wars : Battlefront II 30zł
Star Wars : Knights of the old republic 2 - 30zł
Neverwinter Nights 2 +wszystkie dodatki 75zł
+ ewentualne koszta przesyłki.
Do więcej niż 2 zamówionych gier dorzucam losową grę z jakiejś taniej kolekcji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SRZEDAM:

Karte graficzna HD 4870 512MB / 256-bit, wersja BOX*, zegary 750 MHz [rdzen i shadery] i 900 MHz [pamiec]. Jest to niereferencyjna konstrukcja firmy Sapphire, duzo chlodniejsza od referenta. Karta byla kupiona we Francji 20-pare miesiecy temu, przesiadlem sie na HD 6850, wiec ta sprzedaje. Karta jest ok. do 15% szybsza od HD 5770.

Karta jest oczywiscie sprawna i w stanie idealnym ;) W razie pytan prosze pisac na: decapitatedkm (at) gmail (dot) com lub dzwonic/pisac na tel. 794 372 841 (dzwonic najlepiej po 17).

Za karte chcialbym 330zl+ przesylka (kurierem 25zl, poczta 15), wysylam w ciagu 48h od otrzymania wplaty na konto. Mozna tez odebrac osobiscie w Lodzi. Zalezy mi na szybkiej sprzedazy stad niska cena (karte kupilem za ok. 750zl).

* czyli caly zestaw karta graficzna, pudelko, przejsciowki, mostek CrossFire, plyta ze sterownikami, instrukcja, folia antystatyczna, etc., wszystko co dal producent. :)

20110323174335

20110323180014

20110323180036

20110323180102

20110323180249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Limit na obrazki, wiec kolejny post.

SPRZEDAM:

[PC] MAFIA II - 79zl - przesylka 6zl ekonomiczna, 7,50 priorytet, polecony +2,20zl. Wysylam w kopercie babelkowej.

KONTAKT: decapitatedkm (at) gmail (dot) com lub dzwonic/pisac na tel. 794 372 841 (dzwonic najlepiej po 17).

Wysylam nastepnego dnia po otrzymaniu pieniedzy na konto, jak ktos bedzie bardzo chcial moge za pobraniem wyslac :P

P.S.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&pid=7336

Oferta na Transcend DDR500 2*256MB i Ksiega Eksperta XP, wyd. Helion dalej aktualna, z tym ze cena o 1/4 nizsza!

20110323181523

20110323181542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 17:58, Rincewind napisał:

Pomyliłem się po prostu, z rana jest to chyba możliwe że człowiek jest śpiący i nie trafi
w odpowiedni klawisz, a Ty masz do mnie co najmniej takie pretensje jakbym twoją gitarą
zniszczył twojego x''a i pc''a, więcej wyrozumiałości, stary.

Nie wiem gdzie ja niby dałem do zrozumienia że mam do Ciebie czy do kogokolwiek innego pretensje? Po prostu chciałem Ci uświadomić że za taką cenę nie masz najmniejszych szans sprzedać tej gry, moim zdaniem przesadzasz trochę z tą reakcją.
Sorry za offtop, ale chciałem tą sprawę sprostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 18:16, kuba9876543210 napisał:

[PC] MAFIA II - 79zl - przesylka 6zl ekonomiczna, 7,50 priorytet, polecony +2,20zl. Wysylam
w kopercie babelkowej.


Gry sa oczywiscie nowe i w folii.

Przy okazji mam na sprzedaz dwuliterowa domene: e-v.pl
Nie musze mowic jakie korzysci ile jest warta oraz ile mozna na niej zarobic dzieki reklamom :]

Link do aukcji: http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=922896

Kontakt: post, na ktorego odpowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż/zamianę na gry PS3 PSP 3004, firmware 6.37, nieprzerobiona, na gwarancji UE do 18 września. Na obudowie są ryki, a na ekranie "paproch", którego nie da się usunąć, ale sama konsolka działa bez zarzutu :)
Dołączam też kartę pamięci 2GB, etui na konsolę, kilka dodatkowych etui na płytki UMD, pełną dokumentację, oczywiście oryginalne opakowanie oraz gry: GTA Vice City Stories (płytka UMD ma wyłamany kwadratowy bok osłony (dostałem tak z wymiany ;)) o długości około 1 cm, Tomb Raider: Legend oraz Gun: Showdown. Na życzenie mogę zainstalować jakieś dema pobrane z PlayStation Store.
Możliwy darmowy odbiór osobisty w Wejherowie, Redzie, Rumii, Gdyni, Sopocie lub Gdańsku.
Cena: 450 zł + wysyłka lub wymiana na gry PS3 + dopłata.
Kontakt: GG - 10150704, mai: b.kwidzinski@gmail.com, priv - http://ja.gram.pl/Harrolfo
Na życzenie mogę wysłać więcej zdjęć.

20110325093036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry interesowałyby Cię z tego:

Red Dead Redemption
F1 2010 PL
Batman Arkham Asylum
Killzone 2
Mirror''s Edge
Medal Of Honor Tier1 z kodem na bete BF3
Castlevania Lords of Shadow
Borderlands
Heavy Rain
Dragon Age

I ile doplaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 10:22, Dandelion1 napisał:

Red Dead Redemption
Batman Arkham Asylum
Castlevania Lords of Shadow
Heavy Rain
I ile doplaty?

180 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 14:11, 4ny4 napisał:

Sprzedam:
Konto STEAM rarytas:
Konto WoW + full Battle.net Account z StarCraft II (TANIO!!!)



Jak byk masz przypięty post Wojmana

Prosze nie zamieszczac ogloszen o sprzedazy kont do roznych serwisow czy gier. Takie ogloszenia bedziemy usuwac. A poniewaz przypiety post jest ignorowany, to od dzisiaj beda przyznawane "nagrody".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 15:05, Alehor napisał:




Zapomniałem dodać a na edit za późno - Szukam kolekcji wszystkich tomów sagi o wiedźminie, kontakt na GG w opisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się