Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z konsolą Xbox 360 - dzień trzeci

34 postów w tym temacie

gram.pl

Do Xboksa 360 można dokupić wiele różnych gadżetów. Część z nich jest wręcz konieczna aby komfortowo korzystać z konsoli a cześć można dokupić by ułatwić sobie życie. Istnieje jednak kilka takich na które po prostu szkoda wydawać pieniędzy. Dziś opowiemy o nich wszystkich. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Weekend z konsolą Xbox 360 - dzień trzeci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupa kasy za Wi-Fi ktory powinno byc wbudowane, kupa kasy za ogrooomny dysk 20gb (to chyba jedyny dysk o takiej pojemnosci ktory w ogole mozna kupic na PC nawet), wyciaganie kasy nawet za akumulatorki (nie lepiej kupic uniwersalne, "paluszkowe" akumulatorki i ladowarke?). No i headset (przewodowy), ktory jest wart jakies 10zl, bo jakosc jest zenujaca. A bez dysku, akumulatorow NIE da sie grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ten tekst, ciekawie i w bardzo przystępny sposób napisany. Najbardziej chciało mi się śmiać przy Quick Charge Kit. Totalna beznadzieja, skoro jest urządzenie automatycznie ładujące akumulatorki podczas gry :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Play&Charge Kit nie umożliwia korzystania z bezprzewodowego pada na PC. Aby móc go używać na komputerze, należy dokupić specjalny adapter, który jest kompatybilny ze wszystkimi bezprzewodowymi kontrolerami Microsoftu przewidzianymi dla Xboxa 360. Konkretnie, chodzi mi o ten adapter
http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360wirelessgamingreceiver/default. htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valium a wg. mnie to własnie nie jest wyciaganie kasy. Xbox jest ponad 2 razy tanszy niz PS3 a to dlatego ze nie ma tych wszystkich dodatkow, a jak chcesz mozesz je sobie dokupic - nie kazdy potrzebuje wi-fi. Kto Ci każe kupować ładowarke microsoftu?? Jak chcesz to mozesz sobie włozyc wlasne akumulatorki, a te od MS jak chcesz to kupujesz bo dzieki nim mozesz ladowac podczas grania. A co do dysku - to sam mam Xboxa bez dysku poniewaz mi nie jest wogole potrzebny, 1 save zajmuje niecały 1mb, a w xboxie arcade masz karte 256mb. Dysk słuzy tylko do sciagani gier, trailerow, filmow itp. Jak ktoś wie ze i tak nie bedzie z tego korzystał to kupuje tansza o ponad 200zł wersje kosoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 18:35, Valium napisał:

Kupa kasy za Wi-Fi ktory powinno byc wbudowane, kupa kasy za ogrooomny dysk 20gb (to
chyba jedyny dysk o takiej pojemnosci ktory w ogole mozna kupic na PC nawet), wyciaganie
kasy nawet za akumulatorki (nie lepiej kupic uniwersalne, "paluszkowe" akumulatorki i
ladowarke?). No i headset (przewodowy), ktory jest wart jakies 10zl, bo jakosc jest zenujaca.
A bez dysku, akumulatorow NIE da sie grac...



Wyciąganie kasy?? Przecież nikt nie każe ci tego kupowac. Właśnie dla tego PS3 kosztuje tyle więcej, bo tam musisz zapłacic za wszystko od razu. A tak dokupujesz sobie tylko to co potrzebujesz, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny art. Najbardziej zaciekawił mnie Headset i ten jego "nowy"? wygląd? Bo ja mam jeszcze ten stary-wiecie duza taka słuchawka :) moze kiedys kuypie ten:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to mi sie właśnie podoba że można wszelkie dodatki dokupić potem. Co do pada - gdzieświdziałem jakoby wersji najtańszej X360 był on przewodowy. Wydaje mi sie ze to nieprawdą ale nie wiem jak jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Headset - Jeżeli kupiliście pakiet Premium lub Elite, w pudełku znajduje się również przewodowy kontroler."

To w końcu mówimy o headsecie czy kontrolerze? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spector 109948 - kiedyś była wersja CORE i w niej był przewodowy pad ale wycofali ja z produkcji bo była wadliwa tzn. łatwo łapała ROD''a. Zamiast niej wprowadzono wersje ARCADE która zawiera bezprzewodowy kontroler, procesor 65mn i pozera mniej prądu - 175W a nie tak jak wtedy 203W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ma wejście HDMI :D

Co do weekendu to super! Proszę o więcej :p Chętnie bym zobaczyl takie coś o Wii - fanboye chca jeszcze weekendu z ps3 - przyjemnie się czyta ;p I jak juz pisalem to bardzo dobry FAQ dla początkujących.

Pozdrawiam!
Och dajcie mi 2 tys zł kupiłbym sobie X''a i Wii.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że w jakiś dzień będzie jakieś porównanie wersji HDMI i bez HDMI i czy faktycznie są zauważalne róznice w obrazie itepe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do adminów - chciałem u Was zamówić X360 Premium z HDMI. Czy to jest konsola z tymi prockami w 65nm? I mógłbym poznać datę produkcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

największa porażka M$ to awaryjność druga to HD-DVD ja z ręką na sercu miałem xboxa premium z Falconem ale to gówno Roda złapało po 3 miesiącach dokładnie 2 tygodnie po preierze GTA IV (grałem ok.5h) dziennie ;/ oddałem na gwarancję po 2 tyg. wróciło naprawione sprzedałem komlet na allegro i kupiłem PS3 i ONO JEST STOKROĆ LEPSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

->b0dz1o
P&C umożliwia podłączenie pada poprzez port USB, komputer go wykrywa i wystarczy ściągnąć sterownik ze strony Microsoftu aby działał. Wiem, bo tak zrobiłem.Adapter o którym piszesz opisałem. Pozwala on na bezprzewodowe podłączenie wszystkich kontrolerów i to aż do 4 sztuk.

->PolmonellPL
Oczywiście chodziło o headset nie o pada ;)

->SharPlayero
Muszę, Cię nieco zmartwić, ale PS3 i X360 mają dokładnie taką samą awaryjność sięgającą ca. 30%. Jak widać im bardziej zaawansowany sprzęt tym bardziej awaryjny ;) Niemniej życzę dobrej zabawy z PS3, to dobra konsola, szkoda tylko, że Sony prowadzi tak fatalną politykę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:51, Hakken napisał:

->SharPlayero
Muszę, Cię nieco zmartwić, ale PS3 i X360 mają dokładnie taką samą awaryjność sięgającą
ca. 30%. Jak widać im bardziej zaawansowany sprzęt tym bardziej awaryjny ;) Niemniej
życzę dobrej zabawy z PS3, to dobra konsola, szkoda tylko, że Sony prowadzi tak fatalną
politykę...

Ale herezje, ale herezje! Przecież od dłuższego czasu szacuje się awaryjność Xboksa 360 na ok. 16%. Co do Sony jest to poziom zaledwie 6-7%. I mówię to ja, fanboy Xboksa 360, nie chwila PS3... No tak, to zależy od tematu newsa, którego aktualnie piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować