Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w serii TOPSELLER - c.d.!

48 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2008 o 08:02, Modok napisał:

To są pewnie gry które są za graniczą po 5zł.

Poziom tych gier pewnie taki sam jak DRIV3R, czyli DN0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 08:45, Farien napisał:

Ale dali gry no poprostu rzenada.

żenadą jest twój poziom ortografii
a co do złotej kolekcji, to gothic 3 60zł, saga gothic 27, czyli razem 87, universe 13zł drożej... (jeśli nie będzie tam czegoś wyjątkowego, to będzie bez sensu)
PS michaelo94 w newsie jest o 9 tytułach, to może jeszcze jakiś hit ukrywają (albo się pomylili :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 08:54, StasiekPL napisał:

a co do złotej kolekcji, to gothic 3 60zł, saga gothic 27, czyli razem 87, universe 13zł
drożej... (jeśli nie będzie tam czegoś wyjątkowego, to będzie bez sensu)

Do Gothic Universe dodadzą: 140 stronicowy kolorowy poradnik, plakat z mapą i soundtrack z Gothic II:Noc Kruka.
Do Warhammer 40,000: Dawn of War Uniwersum dodadzą: ekskluzywny album Oblicza Wojny, drzewa rozwoju, obszerny kolorowy poradnik oraz dodatkową płytę z materiałami o scenie bitewnej Warhammer 40,000.
Do Race ''07 + GTR Evolution dodadzą obszerny, kolorowy poradnik ze specjalnym albumem o torach wyścigowych.

Dnia 05.08.2008 o 08:54, StasiekPL napisał:

PS michaelo94 w newsie jest o 9 tytułach, to może jeszcze jakiś hit ukrywają (albo się
pomylili :P)

Jest tylko 8 gier na reklamie... Może być jeszcze jakiś hit nigdzie nie pokazany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może specjalnie podwyższono cenę dla wiernych fanów złotej kolekcji?:) Cd projekt wie, że w tej serii wydawniczej ma kilku klientów i właśnie te osoby zrobią wiele aby dostać wszystkie tytuły ze złotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stary! dzięki za info o wh40k - bo miałem właśnie kupować - ale poczekam jak wyjdzie uniwersum - może się skuszę ze względu na fajne bonusy - bo cenowo to tak w sumie średnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 10:51, moonman napisał:

stary! dzięki za info o wh40k - bo miałem właśnie kupować - ale poczekam jak wyjdzie
uniwersum - może się skuszę ze względu na fajne bonusy - bo cenowo to tak w sumie średnio
:)

Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesują inne gry z TS ,to będą to "Rise and Fall:" i dodatek do AOE3 Asian Dynasties, bo byłem dzisiaj w Empiku i je widziałem chociaż o nich na gram.pl ani słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:29, Mariusz Hojdyś napisał:

Jak kogoś interesują inne gry z TS ,to będą to "Rise and Fall:" i dodatek do AOE3 Asian
Dynasties, bo byłem dzisiaj w Empiku i je widziałem chociaż o nich na gram.pl ani słowa.

Rise & Fall: Civilizations at War jest w TopSellerze od 14 maja 2008 roku :P
Age of Empires III: The Asian Dynasties jest w TopSellerze od 27 września 2007 roku :P
Masz przestarzałe informacje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy to odbieracie, ale ja jestem ciekawy jaki cel przyświecał przy tworzeniu paczki "The Settlers II- Dziesięciolecie+ Wikingowie" skoro za tą samą cenę można mieć oba te tytuły w XKK. Mozę mi to ktoś wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:49, Gandaroth napisał:

Nie wiem jak wy to odbieracie, ale ja jestem ciekawy jaki cel przyświecał przy tworzeniu
paczki "The Settlers II- Dziesięciolecie+ Wikingowie" skoro za tą samą cenę można mieć
oba te tytuły w XKK. Mozę mi to ktoś wytłumaczyć?

Oszczędność miejsca na półce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:32, Mariusz Hojdyś napisał:

Mogliby też dorzucic Age of Empires3 ale podstawkę i Heroes.5

Heroes of Might and Magic V PL + Heroes of Might and Magic III PL za 34,90 w pewnym sklepie na W...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co gram.pl wyprawia z tym odkrywaniem po kawałeczku nowych tytułów to totalny śmiech na sali. Nie dość, że drugi news spóźnił się o 1 dzień, to do tego jutro będziemy wiedzieli wszystko z CDA.

Może czas to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, całą reklamę ujrzałem... w dzisiejszym CD-Action, więc niezbyt się z odkrywaniem kolejnych, niedługo ukazujących się gier pospieszyliście...
Wolę poszperać na Allegro i znaleźć w Złotej Kolekcji F.E.A.R. + dwa obecne na rynku dodatki. Z pewnością wyjdzie taniej niż 39,90 x2. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kolejne tytuły zostaną ujawnione już w jutro."

czyli za tydzien.
poza tymn - kogo to juz obchodzi, takie teksty to sie pisze jak nic nei wiadomo, a tu od dawna juz kazdy zna te tytuly, nie robcie z siebie posmiewiska jeszcze wiekszego niz jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a więc tak w topseller bedzie jeszcz juiced 2, neverwinter nigts 2 maska zdrajcy, fear złota edycja ,timeshift,
the settlers 10-lecie złota edycja i polska premiera bionic commando rearmed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować