Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Z sensem to tylko po alkoholu sie zachowuje - wtedy czuje sie na siłach do pisania rozprawek
z polaka ;D Ale cóż.. noc, ludziom spać się chce, powieki opadają itp więc o jasność umysłu
trudno :) Ale mi to już nie grozi, przynajmniej do 3 w nocy bo już że tak powiem -zahartowany
w bojach jestem xD Tryb życia zmieniłem. A Ty się chyba dopiero przyzwyczajasz prawda? Bo wcześniej
Cię w tym jakże wspaniałym wątku nie widziałem ;]


Jejku taki młody i alkoholik, pijesz by lepiej pisać tak? Ja zawsze do pisania czuje się na siłach, lecz czasami mi to nie wychodzi nawet nie wiem, dlaczego ale tak już jest i chyba musi pozostać bez względu na wszystko;) Noc jest dobra do wszystkiego do spania, czytania, pisania, oglądania horrorów, bo nocą powinno się tylko takie filmy oglądać, ale zapomniałem, że biedny Obi się boi horrorów no cóż to polecam Strusia Pędziwiatra pooglądaj sobie jak kojot nie może złapać biednego strusia, ale czy on taki biedny to tego nie wiem ;] Ty zawsze zmieniasz tryb ciekawy jestem jak będzie we wrześniu, kiedy czas do szkoły również będziesz siedział do 4 nad ranem? Sądzę, że będziesz siedział maksymalnie do 00:00 a potem grzecznie będziesz szedł spać;) Czy ja się przyzwyczajam? Tego bym nie był taki pewien gdyż jak byłem na Delegacie, również siedziałem na forum całe noce, więc można powiedzieć, że jestem weteranem, może nie tego tematu, ale jestem;) Owszem nie widziałeś gdyż w tym okresie mnie nie było w Nocnych markach tylko wędrowałem po innych stronach naszego kochanego Internetu, poza tym nie zawsze było, o czym pisać, co świadczy, że podglądałem Nocne marki, ale nie udzielałem się gdyż temat rozmowy mnie nie interesował. W tej chwili mam, z kim rozmawiać i o czym i dzięki Tobie pisze dość długie posty, co u mnie rzadko się zdarzało, ale jednak bywało;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Przecież żartowałem :) Ale cóż, moim zdaniem Wojman zachował się nie fair pisząc takie słowa.
A to co wczoraj napisałem to była wiadomość właśnie do niego tylko jakoś tak w dziwnej formie
napisana ;] /wazelina mode on/ ja również uważam że Modki są ok tylko szkoda że tak mało ich
i wszystkiego wyłapać nie mogą :| Np mojego kumpla jakiś forumowicz "zjechał" za coś całkowicie
normalnego tym samym ona/on (bo nie pamiętam kto to i gdzie) całkowicie pseudomoderatorski
spam napisała/napisał. I jak tu nie kochać forum ;]


Przecież ja wiem drogi, Obi, że Ty żartowałeś, ale nie zawsze żarty są rozumiane przez drugiego człowieka;) Czy Wojman zachował się nie fair to nie mnie to oceniać po prostu wykonał swoją pracę, która dobrze wykonuje;) A te słowa nie były kierowane do mnie rozumiem a ja się tyle napisałem by Ci odpowiedzieć no nie ładnie, Obi tak się nie robi ;] Czy modków jest za mało? Powiem tak pamiętam jak zaczynałem karierę na tym forum to modków było mniej a teraz jest wystarczająca liczba ;) jak widzisz, że ktoś łamie regulamin czy ogólnie przyjęte na forum zasady to skorzystaj z formularza, który na pewno znasz i podaj link moderatorom do zdarzenia a na pewno zareagują;) Ale jak tego nie robisz to twoja strata nie moja ;) Weź czasami wypełnij formularz i zobacz, co się wydarzy przecież za to nikt Ciebie nie ukarze nawet nie musisz się tym chwalić na forum, że wysłałeś, bo zaraz nazwą Ciebie kapusiem a tu nie o to chodzi;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Oczywiście ze należy taki temat zamknąć ale bez uszczypliwych komentarzy. Nie zrozumiałeś mnie ;]


No wiesz czy komentarz jest uszczypliwy to nie moja wina, ale gdyby taki nie był to nigdy byś nie zrozumiał, że dubli się nie zakłada tylko trzeba użyć wyszukiwarki;) No wiesz czasami trzeba użyć takiego komentarza by druga osoba ciebie zrozumiała dość dobrze, ale zaznaczę, że taki komentarz nie może nikogo obrażać, bo to już jest nie fair;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

No tak. Ale 2Moons to stosunkowo nowa rzecz więc o istnieniu topicu poświęconego właśnie tej
grze mogłem nie wiedzieć. Jak już pisałem dla pewności poprosiłem kolegę o sprawdzenie - nie
było więc zakładam ;] Ale forum w ogóle ma błędy :| Choćby tak często spotykany bug w którym
">" po prostu nie spełnia swojej roli.


Masz rację, ale czasami trzeba pomyśleć czy ktoś „mnie” nie ubiegł i nie założył takiego tematu nawet wypadałoby w takim wypadku poprosić kilku kolegów o sprawdzenie, któremuś na pewno wyszukiwarka by zadziałała i nie byłoby problemu. Zgadza się forum ma wiele błędów mniej lub bardziej denerwujących no, ale co my możemy zrobić? Nic, my tylko możemy zgłosić dany błąd, ale czy zostanie on naprawiony to już inna bajka, o której my nie mamy zielonego pojęcia;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Widać podobny problem do mojego miałeś ;] Swoją droga forum już jest stosunkowo długo więc
interesujący temat bardzo trudno wymyślić nie dublując innych.... Ale ręczenie wyszukałes?
Czyli jak? Nie mów mi tylko że przedzierałeś się przez tysiące tematów ;] A co do szukajki...
niech se pobiega :P


Owszem nawet bardzo podobny tyle, że sobie z nim poradziłem ;) Powiem tak to forum jest jeszcze młode i się rozwija i myślę, że na nowy rok znów czymś nowym nas zaskoczą;) jeśli trudno wymyślić nowy temat to, po co zakładać? By narobić pracy modkom? Czy dla własnej satysfakcji, że założyłem tam ileś tematów? Ja już raczej nie założę żadnego tematu, bo, po co? Mam gdzie się wypowiadać i to mi w zupełności wystarczy;) Oczywiście szukałem ręcznie, czyli wędrowałem po kolejnych stronach naszego kochanego forum i musze powiedzieć, że nie było ciężko w znalezieniu tego tematu;) A czy szukajka ma nogi by biegać? ;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Yy... aha ;] więc nie awansuj na WT przede mną xD


Wiesz nie ode mnie zależy, kiedy awansuję no może nie do końca, ale nie mogę czekać na Ciebie wiesz ile ja musiałbym się nie udzielać na forum chyba z półtora roku, więc bym tyle nie wytrzymał, dlatego muszę odmówić wybacz Obi;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Ej no.. Ja się staram ale dla mego musku to za dużo


No nie przesadzaj chyba nie jest aż tak źle z twoim mózgiem, co? Gdybyś miał problemy to raczej byś tutaj na forum nie przebywał;) Więc wytęż swój umysł i powiedz prostą rzecz jak długo nasza rozmowa będzie się toczyła?:)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

O tak ;] W to mi graj xD Yy... Czyli o czym? xD


Widzę, że pomysł Ci się spodobał cieszę się;) I znów zadałeś to pytanie, czyli, o czym się da by tylko nam tematów nie zabrakło a będzie dobrze;) Swoją drogą jestem bardzo ciekawy na jak długo starczy nam ta konwersacja, bo jak na razie nie zapowiada się na jakieś poważniejsze zmiany no chyba, że coś przede mną ukrywasz i chcesz mnie w jakąś niezłą kabałę wmieszać? Nie no Ty byś mi tego nie zrobił prawda Obi? ;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Oj... Czyli już koniec naszej rozmowy?


Oj i znów te czarne myśli ciekawe skąd się one biorą, co? Możesz mi to wytłumaczyć, bo ja Ciebie nie rozumiem;) A tak to nie widzę jeszcze by nam się rozmowa chyliła ku końcowi;) mam nadzieje, że pogadamy sobie jeszcze przez kilka nocek o ile żaden modek nie ma nic, przeciwko ale raczej nie gdyż nie robimy tutaj irca;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Więc wychodzi na to że tylko Gothic taki zabugowany jest ;]


Wiesz seria się tym szczyci, że zawiera masę bugów, mimo których gra się dobrze ba nawet bardzo dobrze byle nie na trafić na takiego, który psuje całą rozgrywkę czy nie pozwala na ukończenie jakiegoś questa, bo wtedy to porażka;) Czasami bugi można również wykorzystać, ale to jest dużo rzadsze od tych, co niszczą rozgrywkę;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Oo... Akurat dziś troszkę grałem w G3.. Jestem niedaleko Montery, na małym mostku ;] Troszkę
dalej przed tym mostem jest taka jaskinia z setkami chrząszczy i trzema cieniostforami (łoeu...
to co z niego zrobili to tragedia, we wcześniejszych częściach zawsze taki majestetyczny się
wydawał a teraz mi kreta z kolcami przypomina...) Myślałem ze w tj jaskini odnajdę miecz Wenzela
i mozee z 30 min go szukałem ;] Ale niestety to była całkowita strata czasu. Nom, ja również
gdy zobaczyłem barierę to wspomnienia odżyły choć niestety to nie ten klimat który autorzy
nam zafundowali w "jedynce"


To w sumie jesteś dość daleko, ale nie mogę powiedzieć, że osiągnąłeś coś wielkiego;) ja pierwszy raz jak grałem do doszedłem aż do Faring i pozabijałem trolle, które wydały mi się słabsze od tych z poprzednich części do tego zepsułem sobie jedno zadanie z myśliwym;) Chyba wiem, o którą jaskinie Ci chodzi również tam szukałem tego miecza, ale okazał się bliżej Montery;) Co do cieniostwora to nie podoba mi się w poprzednich częściach wyglądały groźniej a tutaj nawet się nie przestraszyłem a powinienem;) W ogóle potwory w Gothic 3 są gorsze od tych z poprzednich części, jedynie udał im się ścierwojad, Który jest bardzo ładny;) A czy byłeś w jaskini na plaży niedaleko Cape Dun, w której jest Ogr? Owszem twórcy nie zachowali aż takiego klimatu, ale przyznaj nie jest to możliwe, gdyż Gothic miał klimat niepowtarzalny, którego nie da rady już podtrzymać całkowicie.

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

O tak, w pełni się zgadzam. O wiele bardziej lubię takie imprezy na łonie natury aniżeli duszne
dyskoteki. Nie ma tej atmosfery jeśli wiesz co mam na myśli ( a z pewnością wiesz :)) Ej, juz
niedługo koniec wakacji więc zrób parę :) Na sajcie będziesz mógł zamieścić ;] Ja niestety
nie posiadam aparatu (siostra tak ale jest daleko w Sligo..)


Super, że się zgadzamy. Takie, imprezki na świeżym powietrzu są po prostu nie do zastąpienia nawet wspomniane przez Ciebie dyskoteki się do nich chowają, lecz czasami lubię potańczyć;) Owszem nie ma atmosfery takiej jak na łonie natury i dlatego to pierwsze, czyli imprezy na łonie natury wygrywają i tutaj zaznaczę, że na dyskotekach za wstęp trzeba zapłacić a jeśli samemu organizujesz imprezke gdzieś w pobliskim lasku czy innym miejscu na gołym powietrzu to nie musisz uiszczać takiej opłaty pod warunkiem, że to teren nie jest prywatny lub należy do ciebie;) Jeśli nie zapomnę aparatu to oczywiście porobię kilka fotek i będziesz mógł pooglądać nasze Wspaniałe zabawy;) Oraz zobaczysz moich wariatów, z którymi się zadaję;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Szczerze mówiąc dobrze Ci ten opis wyszedł :) Mam tak bujną wyobraźnie że resztę sam sobie
doprawiłem. Ja również mam parę takich miejsc... Np, heh to może Ci się zabawne wręcz głupie
wydać ale tama na rzece ;D Jest w takim miejscu otoczonym drzewami i łąkami z dala od cywilizacji
że bardzo mało osób wie w ogóle o jej istnieniu. Jak jestem z denerwowany to chodzę tam, siadam
i wsłuchuje się w szum wody (oj głośny on ;]) Niby zwykłe miejsce.. Cóż, to zależy od człowieka,
np Ty przechodząc obok jakiegoś miejsca wydającego Ci się całkowicie zwyczajnym dla kogoś innego
może być terenem do kttórego ucieka za każdym razem gdy ma problem...
i dalej to uwielbiamy tylko ekipa się


Dziękuję starałem się opisać tak byś zrozumiał, ale nie myślałem, że pobudzę u Ciebie wyobraźnię;) Oczywiście również posiadam kilka takich miejsc, do których chodzę sam rozmyślać a nawet marzyć wtedy czuję się świetnie nikt mi nie przeszkadza a ja bujam w obłokach, jakie to piękne;) I znów nie dokończyłeś zdania no nie ładnie Obi;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Niestety również niedługo to przeżyje... Wiesz, po gimnazjum wielu kumpli/koleżanek się rozejdzie
po liceach w całej Polsce :| Nasza klasa akurat jest taka że zna się od "przedszkola" :) Nowe
znajomości będzie trzeba nawiązywać.. Albo nie, mam lepszy pomysł - będę z kolegami nie zdawał
do następnych klas i będzie luz xD
co do miejsca przy miejscu, w którym rozpalamy ogień stoi wielkie drzewo


Przykre, ale taki już kolej rzeczy czas jest nie ubłagany i goni a wszystko, co dobre musi się kiedyś skończyć, ale dlaczego to trwa aż tak szybko? ;/ Wiesz szkoła to najlepszy okres w życiu człowieka, mimo, że musi się uczyć, ale tam masz najwięcej znajomych, którzy są z Tobą aż do ukończenia szkoły bywają i takie osoby, które kontynuują znajomość także po szkole, ale takich osób jest tylko garstka a szkoda...

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Nie musisz opisywać :) Niedaleko mojej miejscowości w lesie są zawieszone 3 huśtawki. Wyrąbista
sprawa bo latasz parnaście metrów nad ziemią ;D hym, jakby to opisac ;] Jest drzewo na skarpie
do którego są przywiązane liny ;] Już chyba wiesz jak to mniej więcej wygląda :) Ale jakby
się urwała... :/


Widzę, że masz podobne doświadczenia;) owszem jak taka lina by się urwała to raczej by nie było z nas, co zbierać albo wylądowalibyśmy w szpitalu cali połamani;) Ale takie huśtawki są super możesz wczuć się w zabawę, że nie zwracasz uwagi na sytuacje i wydaje Ci się, że latasz w przestworzach;) A huśtałeś się w czasie deszczu? Jeśli nie to powiem, że wrażenia są świetne ze względu na zimne krople wody spadające na Ciebie z góry;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Co można robić na ognisku? :> Oj wiele ;] Cóż, widzę że sie udzielasz dobroczynnie ;) A
co do piłki nożnej... Na jakiej pozycji grasz? Piłki podajesz? :D Swoją drogą też bym chciał
zagrać, byłbym w drużynie młodszych i nie mielibyście szans :P :)


Pewnie, że wiele można robić to zależy od sytuacji i fantazji;) pewnie, że udzielam a co mi szkodzi;) Jestem bramkarzem i to dość dobrym w szkole jeszcze ani jednej bramki nie przepuściłem, więc o czymś to świadczy prawda? No jestem ciekawy czy byś nas pokonał może kiedyś się zmierzymy?

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Widzę że masz podobne zainteresowania co ja :) ale ja ostatnio to zaniedbałem z powodu braku
czasu. Prawdę mówiąc w jakimś odcinku on ją odnajduje bodajże... Jako ducha? ;D Kurna dawno
oglądałem więc nie za bardzo pamiętam. A sezonów ile było? Z 7 bodajże... Kiedyś sobie je wszystkie
kupie jak znajdę i będę oglądał w wolnym czasie :) A oglądałeś może "the blair wich project"?
Nie pamiętam dokładnie ale na końcu coś "fajnego" się dzieje ;] Kurka wodna.. No nie przypomnę
sobie ale wiem że po oglądnięciu tego filmu uważałem iż to bajka jest tylko nie pamiętam dlaczego;]


Widać, że brak Ci czasu cały czas nad czymś pracujesz nigdy wolnej chwili, ale ja powoli również zaczynam mieć mało czasu na rozrywkę.
O tego odcinka, co on ja odnajduje nie oglądałem, możesz dokładniej opowiedzieć, co i jak?
Jak znajdziesz sklep, w którym będzie można kupić wszystkie odcinki to poproszę o namiary;) A co do „The blair witch project” to próbowałem to obejrzeć, ale coś mi nie wychodziło, więc wyłączyłem i poszedłem spać;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Jesteś trzecią osobą proszącą mnie o pomoc w photoshopie ale tak sie po prostu nie da lub ja
nie potrafię. Musiałbym widzieć co dokładnie robisz i co ma byc efektem aby jakoś pomóc, sam
żadnym "wtajemniczonym
nie jestem... Pamiętam że na początku również nie umiałem niektórych tutków wykonać, nie wiem
czemu ale całkiem inny lub podobny efekt mi wychodził ;]


Dobra nie będę Ciebie męczył z tym programikiem i sam sobie jakoś poradzę;) Mimo wszystko mogę pytać w razie wątpliwości? Wiesz ja na grafika się nie nadaję mogę inne rzeczy robić, ale nie związane z grafiką jakoś nie mam do tego głowy a naprawdę bym chciał;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Chodzenie? Widzę powiązania z naszym mistrzem Robertem ;] Ja kurna na zawodach zazywczaj gram
(w piłkę nożną) dużo słabiej aniżeli tak z kolegami dla przyjamności... Ito jest mój problem,
na treningach również gram dużo lepiej a na meczach wszystko psuje. No może lekko zdramatyzowałem
;D Po prostu gram średnio czyli jak dla mnie źle ;]


Owszem uwielbiam to;) Oczywiście w chodzie mnie nie dogonisz byś chyb musiał biec za mną;) ja raz brałem udział na zawodach i to w piłce nożnej oczywiście stałem na bramce wtedy wygraliśmy 10:0 i dostałem 6 z W-F oraz gratulacje od pani dyrektor;) No nie narzekaj każdemu może się zdarzyć, że coś mu się nie uda, ale postaraj się a na pewno Ci wyjdzie;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Kiedyś dam ale teraz aparatu nie mam więc nawet jakbym w tej chwili bardzo chciał to nie mogę. Z kieliszkami > to oczywiście żartuje ;]


Dobrze poczekam jestem cierpliwy tylko trzymam Ciebie za słowo;) Wiem, że żartujesz z tymi kieliszkami;) A propo kieliszek ostatnio widziałem jakiegoś dziadka z takimi goglami, że szok chyba literki są powiększane do bardzo dużego rozmiaru;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Nie chce ;> tzn chce ale len ze mnie... xD Potem tego żałuje ale.. "carpe diem" ;] Np na
tych wakacjach miałem się uczyć z matmy.. Jak się domyślasz nic z tego nie wyszło ;]


I tutaj jest twój problem, że nie chce Ci się a gdybyś spróbował, chociaż godzinkę dziennie to na pewno byś cos kumał z tej matematyki a tak to niestety daleko nie zajdziesz, czego ci nie życzę. Oczywiście, że nie wyszło, bo siedzisz na gram.pl i piszesz, ale, od czego są wakacje chyba nie od nauki prawda? ;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Ale tylko w tym roku tak jest.. Zawsze wstawałem 6-7 nawet gdy poszedłem spać o np 4:00 Po
prostu coś mi się porąbało tam w środku mnie ;]


Wiesz organizm się tak nastawił i niestety tak już masz, ale niedługo musisz to zmienić, bo strasznie to będzie upierdliwe jak zamiast do szkoły na 8 to będziesz chodził na 15 ;) Miałem takiego znajomego, co zawsze w piątki przychodził na 4 lekcję, gdy akurat my kończyliśmy zajęcia;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Przecież chyba wiesz że żartuje... Ja również mam dość dobra pamięci ale do Historii, nic się
w domu nie ucze na sprawdzany a w najgorszym wypadku 4 mam :) To co się z lekcji zapamiętam...
Heh, ale to będzie brzmiało: Magister wdowiakm ;D Lol, przecież ja na Ciebie powinienem Pan
mówić xD


Wiem kolego, ale czasami trzeba podyskutować;) Historia to akurat mój ulubiony przedmiot i na niego chętnie chodziłem i zawsze się zgłaszałem na ochotnika do odpowiedzi a ochotnik nie otrzymywał oceny mniejszej niż 3;) Nie magister wdowiakm tylko magister Marcin .......;) Ale zabraniam Ci mówić do mnie „pan” nie lubię wolę normalnie;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Nie zrozumiałeś mnie. Chociło mi o to że niby moja siostra to ta "Agnieszeka" kumasz? ;D Cóż,
powodenia oczywiście życzę :)


A trzeba było tak od razu;) To całkiem inaczej zdania bym ułożył a teraz już po jabłkach;)
Dzięki bardzo mam nadzieję, że mi się uda i w końcu będzie dobrze zamiast być źle;)
Chociaż teraz też nie jest aż tak źle;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Głupiego? Nie no.. Smacznego nawet ;>


Pewnie, że smaczne są Truskawki;) A co do truskawek to mógłbym je jeść tonami;)

Dnia 23.08.2007 o 00:51, Obi-wan Kenobii napisał:

Heh, to po co się tak rozpisujesz? ;D


Wiesz jakoś to pisanie samo mnie poniosło i aż dziwo, że aż tyle tego;)
Dzisiaj też sporo tego wyszło mam nadzieje, że nie zmęczysz się czytaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Jejku taki młody i alkoholik, pijesz by lepiej pisać tak?

Ej kolego towarzyszu wdowiakm! Prosze powstać. Czy na prawde nie wierz iż to żart był? ;D Alkoholu nie lubie, nie spakuje mi ale okazyjnie gdy sytuacja wymaga nie mogę odmówić ;] Często na imprezach w parku (akurat w mojej miejscowości tak się składa że co wakację są tam organizowane wszelkiego rodzaju zabawy :) Kiedyś taka huśtawka co się dookoła kręciła przyjeźdzała ale od pary dobrych lat jej nie widać :/ Tzn mini-mini-mini-mini etc "disnejlend" przyjeźdzał a teraz (czytaj: paru dobrych lat) odwiedzać nas mu się nie chce... Pamietam jak było takie coś jak "straszny dom" czy jak to sie zwało ^^ Nie wiem czemu ale nigdy jak do niego wchodziłem to się nie bałem a robiłem to bardzo często więc moze dlatego iż wiedziałem co mnie czeka... Chociaż nie bo za pierwszym razem również strachu nie odczuwałem :) Lol, zagalopowałem sie xD Wracając do alkoholu i impreż w tymże parkku.. Oczywiście w czasie nich się pije, moje towarzystwo (czytaj: koledzy, koleżanki (choć nie wszycsy) po prostu piją a mnie częstują ;] Nie wiem jak oni to rozumieją ale skoro ja nie pije to g nich dziwny jestem. Lbo kolega mi raz powiedzał że nie pić to obciach jest -_- Myślę że wiekszość z nich pije żeby nie być innym, nie chcą być odtrąceni więc przejmują złe nawyki od towarzysta w którym się obracają. Idą za tzw "falą", "oni to robią ja nie bede gorszy". Cóż, trzeba miec siną wolę , wiedzieć co złe i czego się robić nie powinno i przedewszystkim mieć własne zdanie. Akurat mi się taki mądry cytat przypomniał ;] "Miej nawet mały rozum ale swój" Głębiej się nad tym zastanowić to jest to połowicza prawda...

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Ja zawsze do pisania czuje się na siłach, lecz czasami mi to nie wychodzi nawet nie wiem, dlaczego ale tak już
jest i chyba musi pozostać bez względu na wszystko;)

Cóż, ja tak nie mam. Muszę mieć nastrój, swojego rodzaju siłę i przedewszystkim chęci ano i spokój by sie przydał ;] Np gdy tylko wstałem włączyłem muzyke na fulla i nic sensownego do mnie nie docierało ;] Nie miałem jasności myśli.. Cóż, trudno w takich warunkach mieć nieprawdaż? :) A tak swoją drogą to czego ostatnio słuchasz? Bo ja po pary miesiącach nieustatnnego słuchania rock''a przerzuciłem się na HH PL oraz ten z za morza. Z zagranicznego to głownie klasykę, Tupac''a Shakur oraz Notorious B tzw Biggie Small ;] Nie wiem czy ich kojażysz ale w tamtych czasach byli to jedni z największych raperów. Mówi się że właśnie Biggie stoi za śmiercią Makaveli''ego. Cóż, pół roku po tym tragicznym wydarzeniu i Notarious''a spotkała śmierć w zamachu... Z kolei po śmierci podejrzanego oskarżenia padły na Knight''a ponieważ Amaru planował odejść z jego wytwórni płytowaj i założyć własną. Heh, a niejaki raper Snoop Dogg nie wiadomo z jakich przyczyn ale od razu wskazał na Knight''a jako sprawcę śmierci wielkiego rapera jakim bez wątpienia był Tupac. Widzisz, i konu tu wieżyć? ;] Sprawa jest nadal badana przez FBI ale i tak nic nowego nie odkryli. Wracając do wykonawców których osstatnio słucham można zaliczyć jeszcze Eminem''a... Cóż, do Polski na koncert raczej nie przyjedzie ale szacunek i tak do niego mam. Za jeden z utworów dostał bodajże oskara... A film ogladałeś? Bo ja z chęcią bym obejżał ;) Jeszcze taki gośc jak Lil Jon mnie buja ;D Jest uważany za pioniera podgatunku hip-hopu zanego crunk''iem. Nie liczy sie w nim przesłanie ale sam rytm dzieki czemu piosenki z tego gadunku są często puszczane w klubach. Warto wspomnieć że kilka utworów zostało zakazanych ponieważ doprowadzały tłum do szału ;D Chętnie bym ich posłuchał tyle że trzeba by mnie gdzieś zamknąć xD

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Noc jest dobra do wszystkiego do spania, czytania, pisania,
oglądania horrorów, bo nocą powinno się tylko takie filmy oglądać, ale zapomniałem, że biedny
Obi się boi horrorów no cóż to polecam Strusia Pędziwiatra pooglądaj sobie jak kojot nie może
złapać biednego strusia, ale czy on taki biedny to tego nie wiem ;]

O tak, noc jest dobra do fielu rzeczy kolego ;] Wtedy mój umysł się wycisza, muzyke musze ściszyć abym rodziców nie budził więc mam jasnośc umysłu :D Wtedy mi się najlepiej pisze. Zgadzam sie, horrory najlepiej oglądać w nocy bo jest najlepsza atmosfera. Jeśli jeszcze mieszkasz na wsi to słychać różnego rodzaju dźwieki za oknem, warto sobie je otworzyć... Jesli oglądasz odpowiedni horror to instktonie spoglądasz w te okno aby zobaczyć czy przypadkiem ktoś lub coś nie zmierza w Twoim kierunku. Każdy szmer, skrzyp itp potęguje oczucie narstającego strachu. Oczywiscie jeśli posiadasz na tyle rozbudowaną wyobraźnie co można nazwac skarbem :) Mi ludzie mówią że na horrory jestem odporny więc mi tu nie wmawiaj głupot że się tak ich boje ale... w końcu po to są nie? ;] Ale bajka którą wymieniłeś jest bardzo fajna xD Oglądałem taki filmik nagrany przez graczy w Battlefield''a W jednym z ich pokazów był właśnie motyw z tym struśem i wilkiem xD Mówię Ci, filmik wymiata :) nawet zrobli w grze edycje Idola ;]

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Ty zawsze zmieniasz tryb ciekawy jestem jak będzie we wrześniu, kiedy czas do szkoły również będziesz
siedział do 4 nad ranem? Sądzę, że będziesz siedział maksymalnie do 00:00 a potem grzecznie będziesz szedł
spać;)

Cóż, przecież przed wakacjami również pisałem w tym topicu ale dziś mi rodzice powiedzieli że tylko do 22 będe mógł robić coś innego aniżeli nie spać :| Cóż, szczerze mówiąc myślę że będę dużo dłużej, po prostu na tych wakacjach zbyt długo spię. Pierwszy raz coś takiego mam, jeszcze z 3 miecy temu mogłem normalnie nie spać do 4 ale gdy przychodziła godzina 5-7 zrywałem się z łóżka ;D Ale możesz być pewien że grzecznie to na pewno nie będę szedł ]:-> Heh, własnie mi ćma do pokoju wleciała... Kurka wodna, zapomniałem balkony zamknąc :| <zamyka balkon> ;] No teraz lepiej tyle że za pożno już...

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Czy ja się przyzwyczajam? Tego bym nie był taki pewien gdyż jak byłem na Delegacie,
również siedziałem na forum całe noce, więc można powiedzieć, że jestem weteranem, może nie
tego tematu, ale jestem;) Owszem nie widziałeś gdyż w tym okresie mnie nie było w Nocnych markach
tylko wędrowałem po innych stronach naszego kochanego Internetu, poza tym nie zawsze było,
o czym pisać, co świadczy, że podglądałem Nocne marki, ale nie udzielałem się gdyż temat rozmowy
mnie nie interesował. W tej chwili mam, z kim rozmawiać i o czym i dzięki Tobie pisze dość
długie posty, co u mnie rzadko się zdarzało, ale jednak bywało;)

Więc tak. Otóż to, jestem na forum krótko, prawie siedem razy krócej od Twojej skromnej osoby więc nie wiedziałem ale o przeglądnięciu Twoich stat widzę że już troszkę w tym temacie na spamiłes :) Ale potem się już mylisz bo na internet mam stosunkowo od nie dawna więc stwierdzenie iż przeglądałem inne strony jest niestety błędne. Neostrade (to by wszystko wyjaśniało co? ;]) mam troszkę dłużej niż jestem na forum. Ale pisać nie było o czym... To narzucić temat było ;] Bo często z tym w markach jest problem... Długie posty powiadasz ;] Oj chyba można tak to nazwać ale widzisz, poruszamy wiele spraw w jednym poście i to jest z pewnością plus bo szybko nam się temat nie wyczerpie :) U mnie z długością postów jest coraz lepiej tyle że tego w statach nie widać bo ostry spam tuż po zalogowaniu bardzo psuje średnią a patrząc ile tych postów już w ogóle napisałem to będzie trudną ją podbić więc raczej już tak zostanie.

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Przecież ja wiem drogi, Obi, że Ty żartowałeś, ale nie zawsze żarty są rozumiane przez drugiego
człowieka;) Czy Wojman zachował się nie fair to nie mnie to oceniać po prostu wykonał swoją
pracę, która dobrze wykonuje;) A te słowa nie były kierowane do mnie rozumiem a ja się tyle
napisałem by Ci odpowiedzieć no nie ładnie, Obi tak się nie robi ;] Czy modków jest za mało?
Powiem tak pamiętam jak zaczynałem karierę na tym forum to modków było mniej a teraz jest wystarczająca
liczba ;) jak widzisz, że ktoś łamie regulamin czy ogólnie przyjęte na forum zasady to skorzystaj
z formularza, który na pewno znasz i podaj link moderatorom do zdarzenia a na pewno zareagują;)
Ale jak tego nie robisz to twoja strata nie moja ;) Weź czasami wypełnij formularz i zobacz,
co się wydarzy przecież za to nikt Ciebie nie ukarze nawet nie musisz się tym chwalić na forum,
że wysłałeś, bo zaraz nazwą Ciebie kapusiem a tu nie o to chodzi;)

Ano tak, często zdarza mi się żartować z takich rzecz i w taki sposób że ludzie biora to na poważnie i mnie blokują na gadulce xD Ale chciałbym zwrócić uwagę na jedno słowo z twojej wypowiedzi, mianowicie "drogi" ;] No tłumacz się teraz czemu tak napisałeś, czemu tak uważasz bo przecież ja tani jestem (nie kojarzyć se :P) patrząc na wartość ekwipunku ;D Ale czytam tak czytam... Wazelinka mode Ci się włączył więc wyłącz bo się mdło robi ;] Ale popatrz na to z drugiej strony, zobacz jak Ci średnia znaków na posta podskoczyła xD Zawsze znajda się jakieś plusy.. Cóż, czasu pewnie troszkę straciłeś na napisanie tego posta ale zwróć uwagę o ile bardziej taki post jest bardziej wartościowy od 5 jedno/dwu-zdaniowych :) Tak, uważam że przydał by się nabór Modków a Ty pewnie byś z niego skorzystał co? :D Ja na pewno nie bo po pierwsze jestem niepełnoletni a po drugie iż nie chciałbym brać na siebie takiego obowiązku. Myślę że Moderator powinien być prawdziwym wzorem do naśladowania (vide Budo xD) dla forumowiczów, aja tej roli na pewno bym nie spełniał ;] Z formularza nawet często korzystam (przynajmniej tak myślę bo nie wiem ile inni forumowicze.. Chociaż znam gościa który chce zostać modkiem i każdy z dublowany temat wysyła w postaci linka aby ułatwić Moderatorom pracę, samemu się przypodobać a innym forumowiczom pomóc w przeglądaniu forum :)) A w sytuacji której Ci opisałem to nawet byłem w trakcie pisania do Moderatorów ale prąd mi odłączyli na parę godzin i zapomniałem w jakim temacie widziałem ten incydent. Heh, taka prawda, człowiek chce pomóc w utrzymywaniu jako takiego ładu na forum i go od kapusiów wyzywają choć nie powiem że bym się pewnie na takiego gościa zdenerwował jakby na mnie "na kablował" ;]

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

No wiesz czy komentarz jest uszczypliwy to nie moja wina, ale gdyby taki nie był to nigdy byś
nie zrozumiał, że dubli się nie zakłada tylko trzeba użyć wyszukiwarki;) No wiesz czasami trzeba
użyć takiego komentarza by druga osoba ciebie zrozumiała dość dobrze, ale zaznaczę, że taki
komentarz nie może nikogo obrażać, bo to już jest nie fair;)

Mylisz się szanowny elf... Ups, przecież "imidż" zmieniłeś więc jeszcze raz. Mylisz się szanowna blada twarzo z Klątwy (:P) Otóż, nic do zrozumienia nie miałem bo oczywiście wiem ze nie należy dubli zakładac bo niby po co? Po co ludzi denerwować takimi komentarzami co? ;] Całkowicie zbędne są, gdyby wyszukiwarka działała bezbłędnie to oczywiście można się o to pokusić ale w przypadku jaki mamy obecnie jest to nie na miejscu. Ano tak, nie fair by temat zamknięty, Modek miał ostatnie słowo napisane publicznie więc szans na obronę nie masz. Właśnie dla tego z deczka mnie z irytował komentarz Wojmana bo lekko nadszarpną mój wizerunek w oczach ludzi którzy akurat zamknięcie tego tematu widzeli. Choć prawdę mówiąc o mnie już wyrobionąm opinie pewnie kążdy ma, wystarczy w staty zajrzeć i wszystko jasne ;]

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Masz rację, ale czasami trzeba pomyśleć czy ktoś „mnie” nie ubiegł i nie założył
takiego tematu nawet wypadałoby w takim wypadku poprosić kilku kolegów o sprawdzenie, któremuś

Tak, jakbym Ci napisał że paru poprosiłem to powiedziałbyś że kilkadziesiąt należy ;] O kurna, ale żem kichną xD Mogłem kogoś zbudzić ;] Cóż, za parę sekund się dowiem… Nie, dźwięk wydany przeze mnie nikogo nie zbudził bo w innym przypadku ktoś mój pokuj by odwiedzAAA, komar! xD Skurczybyk chciał moją jakże drogocenną krew wypić. Cóż, wiem, sadysta ze mnie :| Spaliłem go zapalniczką <demoniczny śmiech> Także..
Obi VS Plaga krwiożerczych bestii zwana inaczej komarami lub jak kto woli Culicidae przegrywa w 1:0 ;]

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Owszem nawet bardzo podobny tyle, że sobie z nim poradziłem ;) Powiem tak to forum jest jeszcze
młode i się rozwija i myślę, że na nowy rok znów czymś nowym nas zaskoczą;) jeśli trudno wymyślić
nowy temat to, po co zakładać? By narobić pracy modkom? Czy dla własnej satysfakcji, że założyłem
tam ileś tematów? Ja już raczej nie założę żadnego tematu, bo, po co? Mam gdzie się wypowiadać
i to mi w zupełności wystarczy;) Oczywiście szukałem ręcznie, czyli wędrowałem po kolejnych
stronach naszego kochanego forum i musze powiedzieć, że nie było ciężko w znalezieniu tego
tematu;) A czy szukajka ma nogi by biegać? ;)

Dla mnie i tak za stare ;] Ty już dziadek jesteś więc dla Ciebie okres trzech lat to malutko ;] A ja myślę że będzie nowe forum lub obecne zostanie zaktualizowane aby usunąć wiele jego błędów co bardzo by mi się podobało. Wiem że Ty nie jesteś za nowym forum bo przecież na tym już dość daleko doszedłeś ale ja jestem jak najbardziej bo wreście poz(AAA, drugi komar! Zginą tradycyjnie czyli został rozgnieciony przez mojego mocarnego papucia na owady. Obi VS Plaga krwiożerczych bestii zwana inaczej komarami lub jak kto woli Culicidae przegrywa w 2:0 ;])...byłbym się tych spamerskich tematów z ze stat oraz nick bardziej pasujący do mojej osoby ustawiłbym se :) Czy ja napisałem aby „bubelki-elemelki” (wie ktoś kto jest autorem tych słów? ;D Bo nie pamiętam, w kwasach bodajże coś podobnego widziałem) zakładać? Nie. Świat idzie na przód, a Ty musisz wraz z nim. Nie ograniczaj się do obecnych wątków bo zawsze ktoś może założyć coś jeszcze bardziej popularnego lubianego przez danego forumowicza forumowicza tym przypadku Ciebie;]
Bo Ty hardcorowiec jesteś ;] Powiedz mi jeszcze że kod html w notatniku piszesz ;]
Tak ma xD Skoro jej nie znasz to czemu takie głupie pytania zadajesz co? ^_^

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Wiesz nie ode mnie zależy, kiedy awansuję no może nie do końca, ale nie mogę czekać na Ciebie
wiesz ile ja musiałbym się nie udzielać na forum chyba z półtora roku, więc bym tyle nie wytrzymał,
dlatego muszę odmówić wybacz Obi;)

AAA (nie, nie komar ;]) Ta zniewaga krwi wymaga! xD Cóż, nie wierzysz w moje spamerskie zdolności. Zobaczysz, jeszcze Cię na Sekretarzu do gonie :p

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

No nie przesadzaj chyba nie jest aż tak źle z twoim mózgiem, co? Gdybyś miał problemy to raczej
byś tutaj na forum nie przebywał;)

Cóż… Ale ja się dobrze kamufluje :) Tak po kryjomu i z znienacka moja pustość mózgu się udziela ;]

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Więc wytęż swój umysł i powiedz prostą rzecz jak długo nasza rozmowa będzie się
toczyła?:)

Aż po zatracenie i koniec świata! ;] A szczerze to wiesz że nie mam pojęcia… Jeśli nas nikt nie upomni za zbyt długie posty to jeszcze długo sobie podyskutujemy :) Wiesz, przewiać taki tekst troszkę może irytować a już przeczytać (pozdro dla Wojmana ;]) może „lekko” wkurzyć ;D Widzisz jacy my niegrzeczni? ^^ A tak na serio serio to tak żle nie jest, jak już mówiłem zajżyj do tematu w którym toczy się „bitwa” (:P) pomiędzy rzeszą fanów Morrka i Gothica – większość postów jest właśnie takiej długości więc nie czuj się wyjątkowy :ppp

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Widzę, że pomysł Ci się spodobał cieszę się;) I znów zadałeś to pytanie, czyli, o czym się
da by tylko nam tematów nie zabrakło a będzie dobrze;) Swoją drogą jestem bardzo ciekawy na
jak długo starczy nam ta konwersacja, bo jak na razie nie zapowiada się na jakieś poważniejsze
zmiany no chyba, że coś przede mną ukrywasz i chcesz mnie w jakąś niezłą kabałę wmieszać? Nie
no Ty byś mi tego nie zrobił prawda Obi? ;)

Tak. Będziemy tak spamić raczej z pare tygodni (xD) chyba że naprawdę nie będę mógł siedzieć do godziny otwarcia NM :| Nie, nic nie ukrywam i nic nie planuje ale oczywiście trakcie tego dialogu coś do łba może mi wpaść <demoniczny śpiech> ;] No coś Ty ^^ Oczywiście że tego bym Ci nie zrobił, zbyt Cię lubię i szanuje aby ryzykować taki incydent. Jeszcze byś się obraził i co wtedy? <do siebie> Coś musze wymyśle póki on do rozmowy skłonny…

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Oj i znów te czarne myśli ciekawe skąd się one biorą, co? Możesz mi to wytłumaczyć, bo ja Ciebie
nie rozumiem;) A tak to nie widzę jeszcze by nam się rozmowa chyliła ku końcowi;) mam nadzieje,
że pogadamy sobie jeszcze przez kilka nocek o ile żaden modek nie ma nic, przeciwko ale raczej
nie gdyż nie robimy tutaj irca;)

Chodzi mi o to że skoro rozmowę prowadzić będziesz póki jest sensowna to już należy ją zakończyć bo ze mną się tak nie da ;] Ciemne myśli… Bo ja pesymista jak większość naszego narodu jestem… Na wakacjach tego tak nie widać ale jak się buda zacznie to tragedia będzie. No raczej to nie irc.. Chyba że lagi z paru godzin rozmowy na nim ;] A propos irca.. java ssie :p Jak mi kolega radził musze sobie klienta zainstalować ale mi się nie chce a pyzatym maj już wystarczająco dużo problemów :/ Nie, nie pytaj jakich ;D

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Wiesz seria się tym szczyci, że zawiera masę bugów, mimo których gra się dobrze ba nawet bardzo
dobrze byle nie na trafić na takiego, który psuje całą rozgrywkę czy nie pozwala na ukończenie
jakiegoś questa, bo wtedy to porażka;) Czasami bugi można również wykorzystać, ale to jest
dużo rzadsze od tych, co niszczą rozgrywkę;)

No widzisz. To pomyśl sobie jaka ta gra byłaby wspaniała jakby ustrzegła się wszystkich bugów :) Niestety to nierealne choć liczę że „czwórka’’ naprawi błędy poprzednika ale na pewno grafika będzie jeszcze lepsza niż ta z poprzednika więc nie zagram sobie na pewno :| Swoją droga mówią że Niemcy tacy dokładni są… Ale kit wciskają co nie? ;] A co do tych „pozytywnych” bugów to też mogą klimat zepsuć bo nie jest to nic innego jak oszukiwanie.

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

To w sumie jesteś dość daleko, ale nie mogę powiedzieć, że osiągnąłeś coś wielkiego;)

No coś Ty ;] Patrząc na mape gry to jestem bardzo bliskio, oswobodziłem Cape Dun, teraz jestem niedaleko Montery… Początek gry wręcz więc nie chwal mnie tak ;D Chyba że cos chcesz jak Czysty na gg dziś ;] Od miszcza mnie wyzwał xD Nie no, ciekaw jestem co go do wydania takiego stwierdzenia skłoniło.. Cóż, fakt faktem iż na pewno się myli :)

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

ja pierwszy raz jak grałem do doszedłem aż do Faring i pozabijałem trolle, które wydały mi > się słabsze od tych z poprzednich części do tego zepsułem sobie jedno zadanie z
myśliwym;)

Cóż, jeszcze żadnego trolla nie spotkałem a jakbym miał okazje to z pewnością roztrzaskał by mnie za pierwszym ciosem… A właśnie, pamiętam jak w poprzednich częściach po ciosach trolli odlatywałeś na parę metrów ;D Czy w „trójce” również na taką atrakcję mogę liczyć? :) A co do popsutego zadania.. Ja dowiedziałem się dziś że źle rozwiązałem sprawę jakiegoś niewolnika kryjącego się obok Cape Dun. Otóż, zauważyłem go przed wejściem do dziury (wersja Orka) / Miasta (wersja Beziego) ;D A ze względu że gram drogą wyzwoliciela ludu od orków oczywiście dałem mu spokój. Na stronie poświęconej grze dowiedziałem się że jakbym przyjął za zadanie odnalezienie tego „zbiega” dla assasyna w rozmowie z tym uciekinierem pokazała by mi się opcja dialogu mówiąca o zaprowadzeniu go do myśliwego mieszkającego w pobliskiej chacie. Cóż, doświadczenie z pewnością bym dostał, jakąś nagrodę zapewne również a tak guzik mam.

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

chyba wiem, o którą jaskinie Ci chodzi również tam szukałem tego miecza, ale okazał się bliżej Montery;)
Co do cieniostwora to nie podoba mi się w poprzednich częściach wyglądały groźniej a tutaj
nawet się nie przestraszyłem a powinienem;) W ogóle potwory w Gothic 3 są gorsze od tych z
poprzednich części, jedynie udał im się ścierwojad, Który jest bardzo ładny;)

Widzisz? Widzisz? Ile my mamy wspólnego? xD Nawet w grze postępujemy podobnie ;D Tiaa, cieniostwór w G3 jest nim tylko z nazwy... W „jedyncę” nie uważałem go za zwykłego potworka do nabijania expa. Budził moją ciekawość ale niestety twórcy nie pomyśleli o specjalnym quescie mającym na celu choć troszkę uchylić rąbka tajemniczości związanej z tym stworzeniem. Zadziwił mnie topielec i to pozytywnie ;) Całkiem zmienili jego wygląd, teraz bardziej pasuje do swojej nazwy ;] nawet swojego rodzaju nie pokuj odczuwałem gdy zmierzał w moją strone ale duża tu zasługa samej muzyki która jest bardzo klimatyczna :) A co do ścierwojada to teraz rzeczywiście jest ładny, nie taki ogolony jak w poprzednich częściach a najlepiej się na nim expi ;D Szybko sprintem podlece i jednym ciosem go zabije… Choć są to stadne zwierzęta więc zazwyczaj troszkę więcej problemów sprawiają ;] Cóż, ale ja jeszcze mało potworów widzałem…

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

A czy byłeś w jaskini na plaży niedaleko Cape Dun, w której jest Ogr? Owszem twórcy nie > zachowali aż takiego klimatu, ale przyznaj nie jest to możliwe, gdyż Gothic miał klimat
niepowtarzalny, którego nie da rady już podtrzymać całkowicie.

Tak byłem ;D Pewnie kojarzysz zamieszanie z zadaniem wyeliminowania Ortegi i jego bandytów? Przeszukałem całe wybrzeże i się mocno wkurzyłem gdy nic nie znalazłem. Na samym końcu (chyba) właśnie wejście do tej jaskini jest, gdy tylko je ujrzałem byłem pewien że to tam ale zawiodłem się. Choć warto było zabiłem dwa mini-smoczki ;D To był jeden z bugów, taki niski level miałem a mogłem ukatrupić taką poczwarę ;] Pewnie pamiętasz jak się teo dokonuje więc nie będę opisywał. Co ciekawe jeszcze z ogrem sobie jako tako poradziłem tym samym sposobem co ze smokami ale już jak spotkałem pełzacza to nie miałem szans, zbyt szybki dla mnie był.. Tzn z jednym bym wygrał ale tam ich kilka było i bodajże jeden pełzacz wojownik… Tak, taki klimat jaki był w jedynce jest całkowicie niepowtarzalny. Ciekaw jestem czy zdecydują się kiedyś na… Yy, jak to się nazywało? ;D Chodzi mi o zrobienie gry już istniejącej w nowej oprawie… Mam nadzieję że rozumiesz ;]

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Super, że się zgadzamy. Takie, imprezki na świeżym powietrzu są po prostu nie do zastąpienia
nawet wspomniane przez Ciebie dyskoteki się do nich chowają, lecz czasami lubię potańczyć;)
Owszem nie ma atmosfery takiej jak na łonie natury i dlatego to pierwsze, czyli imprezy na
łonie natury wygrywają i tutaj zaznaczę, że na dyskotekach za wstęp trzeba zapłacić a jeśli
samemu organizujesz imprezke gdzieś w pobliskim lasku czy innym miejscu na gołym powietrzu
to nie musisz uiszczać takiej opłaty pod warunkiem, że to teren nie jest prywatny lub należy
do ciebie;) Jeśli nie zapomnę aparatu to oczywiście porobię kilka fotek i będziesz mógł pooglądać
nasze Wspaniałe zabawy;) Oraz zobaczysz moich wariatów, z którymi się zadaję;)

Ale te dyskoteki u mnie w parku są całkowicie darmowe ;D Spoko połączenie, jest zrobiona scena w parku a my pośród drzew się bawimy. O prostu co (zawyczaj bo na tych wakacjach dziwnie żaadko…) tydzień organizowany jest festyn a w okolicach godziny 20:00 zaczyna się zabawa xD Potańczyć lubisz? :> Nie jesteś sam choć ja to hardcorowiec jestem ;] Czasem jak słucham muzyki to coś mnie dopada powodując ruchy całego ciała w rytpie muzyki xD A co do takiej tradycyjnej dyskoteki to mój zięć jest ochroniarzem i nie musze płacić :> Wiem że to nie uczciwe ;] Tiia, specjalnie zapomnisz ;] A chęcią bym ich zobaczył, w końcu należy poznawać krewniaków z zachowania ;] Ale… No Ty lepszy nie jesteś xD

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Dziękuję starałem się opisać tak byś zrozumiał, ale nie myślałem, że pobudzę u Ciebie wyobraźnię;)
Oczywiście również posiadam kilka takich miejsc, do których chodzę sam rozmyślać a nawet marzyć
wtedy czuję się świetnie nikt mi nie przeszkadza a ja bujam w obłokach, jakie to piękne;) I
znów nie dokończyłeś zdania no nie ładnie Obi;)

Yy, bo to pomyłka była. To twoje słowa były a ja zapomniałem wstawić „>” ;] Chyba każdy ma takie miejsca…

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Przykre, ale taki już kolej rzeczy czas jest nie ubłagany i goni a wszystko, co dobre musi
się kiedyś skończyć, ale dlaczego to trwa aż tak szybko? ;/ Wiesz szkoła to najlepszy okres
w życiu człowieka, mimo, że musi się uczyć, ale tam masz najwięcej znajomych, którzy są z Tobą
aż do ukończenia szkoły bywają i takie osoby, które kontynuują znajomość także po szkole, ale
takich osób jest tylko garstka a szkoda...

Niestety Twoje słowa są prawdą… Myślę że wcale tak szybko dobrze rzeczy nie trwają tylko nam jest ich tak mało że ile by nie trwały zawsze chcemy więcej.. Ot, taki pazerny człowiek jest ;] Czy najlepszy? Nie mam jeszcze porównania, ale raczej tak. Mimo wszystkich przykrości z nią związanych dzieje się i wiele zabawnego. Taka przerwa to rzecz cudna, jeśli by jej nie było to chodzenie do szkoły byłoby męką :| Takich osób jest mało bo w czasie edukacji przynajmniej 2 razy rozstajesz się z ekipą. Raz po gim, drugi raz po liceum. „Posiadanie” takiego przyjaciela od najmłodszych lat jest niewątpliwe wielkim skarbem ale i trudno o takowego a jak już ma się taką osobę to za wszelką cenę należy o nią dbać bo nikt jej już nie zastąpi jeśli wiesz co mam na myśli. Nie wiem jak moje życie się potoczy ale mam nadzieję że przynajmniej jeden kolega/koleżanka z obecnej ekipy podąży podobną drogą co ja…

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Widzę, że masz podobne doświadczenia;) owszem jak taka lina by się urwała to raczej by nie
było z nas, co zbierać albo wylądowalibyśmy w szpitalu cali połamani;) Ale takie huśtawki są
super możesz wczuć się w zabawę, że nie zwracasz uwagi na sytuacje i wydaje Ci się, że latasz
w przestworzach;) A huśtałeś się w czasie deszczu? Jeśli nie to powiem, że wrażenia są świetne
ze względu na zimne krople wody spadające na Ciebie z góry;)

Nie, nie huśtałem się w czasie deszczu ;D Ale to jest raczej jeszcze bardziej niebezpieczne bo lina jest nasączona wodą przez co nie tak trwała jak normalnie a i bardziej ślizga się w rękach… A kąpałeś się w czasie burzy? xD Bo ja tak i było świetnie ;] Taki deszczyk ciepły pad.. lał raczej a na niebie pioruny…

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Pewnie, że wiele można robić to zależy od sytuacji i fantazji;) pewnie, że udzielam a co mi
szkodzi;) Jestem bramkarzem i to dość dobrym w szkole jeszcze ani jednej bramki nie przepuściłem,
więc o czymś to świadczy prawda? No jestem ciekawy czy byś nas pokonał może kiedyś się zmierzymy?

Nie wiem czemu ale tak przewidywałem ;D Hym, byłoby wspaniale ale niestety przez najbliższe lata takiej możliwości nie ma :| Swoją droga ciekaw kontrast bo mi najbardziej odpowiada pozycja najbardziej wysuniętego do przedu zawodnika ;]

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Widać, że brak Ci czasu cały czas nad czymś pracujesz nigdy wolnej chwili, ale ja powoli również
zaczynam mieć mało czasu na rozrywkę.
O tego odcinka, co on ja odnajduje nie oglądałem, możesz dokładniej opowiedzieć, co i jak?
Jak znajdziesz sklep, w którym będzie można kupić wszystkie odcinki to poproszę o namiary;)
A co do „The blair witch project” to próbowałem to obejrzeć, ale coś mi nie wychodziło,
więc wyłączyłem i poszedłem spać;)

1. Tak… Pracuje ;] A teraz szkoła dojdze to już całkiem :/ ehh, jak ja nie lubie lekcji…
2. Nie mogę bo niestety nie pamiętam. Zbyt dawno to oglądałem…
3. Oczywiście że się taką wiedzą podzielę choć raczej nie znajde w moich okolicach. Musze w necie poszukać a na allegro powinno na pewno coś być :)
4. Nie wychodziło? xD Cóż, mimo wszystko warto a skoro jesteś fanem horrorów to pozycja obowiązkowa :)

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Dobra nie będę Ciebie męczył z tym programikiem i sam sobie jakoś poradzę;) Mimo wszystko mogę
pytać w razie wątpliwości? Wiesz ja na grafika się nie nadaję mogę inne rzeczy robić, ale nie
związane z grafiką jakoś nie mam do tego głowy a naprawdę bym chciał;)

Oczywiście :) Normalnie też możesz tyle że nie wiem czy będę umiał przez GG pomóc ale jakoś sobie poradzimy ^^

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Owszem uwielbiam to;) Oczywiście w chodzie mnie nie dogonisz byś chyb musiał biec za mną;)

Myślę że masz racje, w końcu o ile Ty większe nogi ode mnie masz co? :D Jak nie jest to dla Ciebie problemem to zdradź ile masz wzrostu ;]

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

ja raz brałem udział na zawodach i to w piłce nożnej oczywiście stałem na bramce wtedy wygraliśmy
10:0 i dostałem 6 z W-F oraz gratulacje od pani dyrektor;) No nie narzekaj każdemu może się
zdarzyć, że coś mu się nie uda, ale postaraj się a na pewno Ci wyjdzie;)

O kurka.. To rzeczywiście nie wiem czy w „pojedynku” z Tobą bym wygrał ;] A co do podziękowań od pani dyrektor to pewnie i całuski były xD Pamiętam jak w młodszych klasach gdy odbierało się świadectwo to nasza niewyżyta wychowawczyni kazała się w policzek całować ;]

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Dobrze poczekam jestem cierpliwy tylko trzymam Ciebie za słowo;) Wiem, że żartujesz z tymi
kieliszkami;) A propo kieliszek ostatnio widziałem jakiegoś dziadka z takimi goglami, że szok
chyba literki są powiększane do bardzo dużego rozmiaru;)

Lol, starość nie radość i Ty coś chyba o tym wiesz xD Nie no oczywiście że kiedyś się ujawnię :> Choćby jak wrócę z jakiejś biby pijany to coś mi do łba wpadnie i masz babo placek ;]

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

I tutaj jest twój problem, że nie chce Ci się a gdybyś spróbował, chociaż godzinkę dziennie
to na pewno byś cos kumał z tej matematyki a tak to niestety daleko nie zajdziesz, czego ci
nie życzę. Oczywiście, że nie wyszło, bo siedzisz na gram.pl i piszesz, ale, od czego są
wakacje chyba nie od nauki prawda? ;)

Dobra, ale nie rozmawiajmy o nauce bo nie chce aby już mi ktoś prawił gdy jeszcze wakacje trwają. Wierz mi że podobne słowa będę od nauczyli słyszał więc sobie darujmy ;] No właśnie… Przecież nie będę siedzieć na wakacjach i zakuwał :>

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Wiesz organizm się tak nastawił i niestety tak już masz, ale niedługo musisz to zmienić, bo
strasznie to będzie upierdliwe jak zamiast do szkoły na 8 to będziesz chodził na 15 ;)
Miałem takiego znajomego, co zawsze w piątki przychodził na 4 lekcję, gdy akurat my
kończyliśmy zajęcia;)

Jakoś to będzie, jakoś to będzie więc nie bój nic, w końcu ja Jedi jestem nieprawdaż? :> Na 15 na pewno bym nie chodził bo rodzice by tak długo spać nie pozwolili ;] A co do znajomego to ciekawe czemu akurat akurat piątki.. Pewnie w nocy coś robił i to systematycznie. Ale ja nie lepszy, raz mnie „niby” mama zbudziła a ja dalej spałem, obudziłem się na 5 lekcję i nawet do szkoły pojechałem tyle że już bez plecaka bo nie mieliśmy poważnych lekcji więc nie widziałem sensu aby brać ;] Potem miałem do Mamy wyrzuty że mnie nie obudziła xD heh.

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Wiem kolego, ale czasami trzeba podyskutować;) Historia to akurat mój ulubiony przedmiot i
na niego chętnie chodziłem i zawsze się zgłaszałem na ochotnika do odpowiedzi a ochotnik > nie otrzymywał oceny mniejszej niż 3;)
Nie magister wdowiakm tylko magister Marcin .......;) Ale zabraniam Ci mówić do mnie
„pan” nie lubię wolę normalnie;)

Ja lubie historie właśnie ze względu ta to iż nie sprawia mi problemów ale na ochotnika się nie zgłaszam, po co mam się niepotrzebnie pocić przed tablicą ;D Wiem wiem że Marcin ale nie byłem pewien czy używanie Twego imienia na forum jest dozwolone bo niektórzy sobie tego nie życzą ;] Rozumiem Panie Marcinie, nie będę do Pana Marcina mówił Pan skoro Pan Sobie tego nie życzy ^^

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Pewnie, że smaczne są Truskawki;) A co do truskawek to mógłbym je jeść tonami;)

A ja truskawek nie lubie ;] Za to poziomki bym zajadał ile wlezie xD A Modki wręczają banany więc jeśli lubisz to się zgłoś :>

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Wiesz jakoś to pisanie samo mnie poniosło i aż dziwo, że aż tyle tego;)
Dzisiaj też sporo tego wyszło mam nadzieje, że nie zmęczysz się czytaniem;)

No widzisz, nonono, nie ładnie to tak męczyć kolegę taką dawką treści. Jego musk może tego nie wytrzymać ale jakoś się udało xD The End, nie dziś Ci już nie odpisze bo mi się nie chce xD Będę tak po jednym poście skrobał ;]

Wojman:

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

O Archiwum X dyskusja widze jest. :) Uwielbiam ten serial, ta atmosfera tajemniczosci. Po prostu Archiuwm X to doskonaly thiler.

Dobrze widzisz ;D Nie jestem pewien ale chyba kiedyś na twoim geesie widziałem wpis informujący że kupiłeś sobie któryś tam sezon lub parę na DVD.. A zresztą za „moment” się upewnię ;]

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Co ty w wakacje robisz skoro nawet w wakacje nie masz czasu ogladac serialu. Dobra,
wiem ze w nocy siedzisz na forum gram.pl i piszesz w temacie o Nocnych Markach. Ale co > po za tym? :)

A to i owo :> a pozatym to co normalny nastolatek ;] Ale wracając do serialu.. A na jakiej stacji leci „Z Archiwum X” Wiem że kiedyś na Polsacie ale od 3 miechów prawie w ogóle TV nie oglądam więc nie jestem na czasie. Cóż, raczej na innych „darmowych” kanałach nie leci więc pewnie o kablówkę Ci chodzi której nie posiadam więc zostaje tylko zakup serialu na DVD… Chyba że znasz jakieś linki z których można bezpośrednio pobrać ;] Wy Modki macie wtyki więc pewnie znacie ^_^

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Bylo kilka odcinkiw Archiwum X, ktore nawiazywaly do siostry Muldera. W jednym
odnajdywal klony siostry, w innym byla duchem, a jeszcze w innych okazywala sie tylko
wspomnieniem.

Widzisz wdowiakm? Już masz wyjaśnione ;] Swoja droga albo masz dobra pamięć albo niedawno oglądałeś ;]

Dnia 23.08.2007 o 03:22, wdowiakm napisał:

Bylo 9 sezonow serialu. Fan, a nie wie. Teraz mozna w kioskach kupic kolekcje Z
Archiwum X. Co tydzien na plycie DVD sa cztery kolejne odcinki serialu (a w sumie w
tych 9 sezonach odcinkow jest rowne... 200 - niezle co?). Troche to drogie jest, bo
wychodzi raz na tydzien, a kosztuje bodajze 24 PLN. Mimo to zamowilem sobie
prenumerate i co dwa tygodnie dostaje prosto do domu dwie kolejne czesci kolekcji.
Obecnie w sprzedazy sa odcinki z seonu drugiego. A w tej kolekcji ma byc pelnw 9
sezonow. Co przy tym jest najdziwniejsze (sprawa by sie nadawala do... Archiwum X) do
tej pory w polskiej telewizji nie byl pokazywany ostatni 9 sezon Z Archiwum X. Bedzie on > dostepny prawdopodobnie tylko z tej kolekcji.

Ej, ale ja taki fan jak z Ciebie kierowca rajdowy :> Owszem, oglądam bardzo lubie ale nic pyzatym, po żadnych stronach związanych z serialem nie surfuje szurfuje takich ciek.. Nie do ciekawostek raczej sę tego nie zalicza.. Takich informacji po prostu nie znam bo mnie to zbytnio nie interesuje. Serial sam w sobie tak i nic pyzatym. Cóż, jakby nawet raz na miesiąc wychodziło to trudno by mi było o znalezienie wystarczających funduszy więc niestety nie będę mógł skorzystać, jestem skazany na łaskę Polsatu i jego lubianych przez wszystkich reklam -_- A 9 sezonu przez najbliższe lata nie oglądnę chyba że coś się zmieni.

BTW: Witam Wszystkich :) Dziś prowadzę wojnę z komarami ale widać przeciwnik zastosował odwrót bo od odbrych 30 min w obrębie mojego wzroku żadem komar się nie pojawił ;] jeśli jest wam gorąco to mokry ręcznik na plery i po problemie ^_^ (pomysł by Szwedzi na euro 2004 a przekazany przez mała16 za co dziękuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:07, temek napisał:

O cholera!!
To jest chyba najdłuższy post na tym forum
Ile godzin go pisałeś ?

lol, jaka rekacja xD Nie, znajdziesz na pewno i dłuższe wierz mi :) Tak ogóle to nie wiem co w nim wyjątkowego, jeśli przeczytasz to stwierdzisz że zbyt mało napisałem ;] Z 3h pisałem...
BTW: O Kurna ale mnie teraz ręka boli.. Chciałem muche zabić ale byla zbyt szybka i rąbnołem z parapet :| Nie no teraz mnie wkurza latając i siadając na moje piekne młode ciało -_- Macie może pomysł jak ją zwabić? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:34, Obi-wan Kenobii napisał:

<Macie może pomysł jak ją zwabić? :>


Zapomnij o pięknym młodym ciele :P Spoć sie porządnie to mucha na pewno przyleci szczęśliwa i uśmiechnięta, wtedy ja dorwiesz.
PS Nie zapomnij później sie wykąpać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz światło (i monitor) w swoim pokoju i zapal światło w pokoju obok - jest szansa że po chwili tam przeleci.
Jeśli to nie zadziała zawsze można spróbować środków takich jak Raid, Sarin lub po prostu spalić kilka starych kaloszy na środku pokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:34, Obi-wan Kenobii napisał:

> O cholera!!
> To jest chyba najdłuższy post na tym forum
> Ile godzin go pisałeś ?
lol, jaka rekacja xD Nie, znajdziesz na pewno i dłuższe wierz mi :) Tak ogóle to nie wiem co
w nim wyjątkowego, jeśli przeczytasz to stwierdzisz że zbyt mało napisałem ;] Z 3h pisałem...
BTW: O Kurna ale mnie teraz ręka boli.. Chciałem muche zabić ale byla zbyt szybka i rąbnołem
z parapet :| Nie no teraz mnie wkurza latając i siadając na moje piekne młode ciało -_- Macie
może pomysł jak ją zwabić? :>


na owady najlepszy jest klapek ;) Już to opatentowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:38, Karharot napisał:

Wyłącz światło (i monitor) w swoim pokoju i zapal światło w pokoju obok - jest szansa że po
chwili tam przeleci.
Jeśli to nie zadziała zawsze można spróbować środków takich jak Raid, Sarin lub po prostu spalić
kilka starych kaloszy na środku pokoju:)


To stare, dobre, sprawdzone bicie gazetą już odeszło do lamusa? Szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:40, Arar napisał:

> Wyłącz światło (i monitor) w swoim pokoju i zapal światło w pokoju obok - jest szansa
że po
> chwili tam przeleci.
> Jeśli to nie zadziała zawsze można spróbować środków takich jak Raid, Sarin lub po prostu
spalić
> kilka starych kaloszy na środku pokoju:)

To stare, dobre, sprawdzone bicie gazetą już odeszło do lamusa? Szkoda....


ja do eliminacji wlatujących bez pukania stosuje cda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2007 o 00:44, bleblep napisał:

ja do eliminacji wlatujących bez pukania stosuje cda


Jak Ci CBA wleci do pokoju to też ich CDA poczęstujesz? ;)

Tfu... Ileż skrótów może się pomieścić w jednym małym poście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wyeksterminowałem populację jakichś natrętnych muszek. Widziałem, że jakieś coś sie rusza w żyrandolu, podszedłem, dmuchnąłem no i...zaczęła się walka ;D Chyba przez pół godziny się męczyłem, ale VICTORIA! xD Zastosowałem gazetkę telewizyjną z Gazety Wyborczej :P Sprawdza się ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:50, bojanzaw napisał:

Niedawno wyeksterminowałem populację jakichś natrętnych muszek. Widziałem, że jakieś coś sie
rusza w żyrandolu, podszedłem, dmuchnąłem no i...zaczęła się walka ;D Chyba przez pół godziny
się męczyłem, ale VICTORIA! xD Zastosowałem gazetkę telewizyjną z Gazety Wyborczej :P Sprawdza
się ;P

Wy się muchami przejmujecie, a ja mogę tylko się chwalić, że mimo to że nie mieszkam w mieście, to u mnie much nie ma, ale za to dziennie minimum 3 osy ubijam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:49, Arar napisał:


> ja do eliminacji wlatujących bez pukania stosuje cda

Jak Ci CBA wleci do pokoju to też ich CDA poczęstujesz? ;)

Tfu... Ileż skrótów może się pomieścić w jednym małym poście :P


faktycznie na CBA szkoda tak drogiej gazety jak CDA to wziąłbym kolorowankę mojej siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście preferuję mojego laczka "Śmiertelnika" rozmiar 54 (kiedyś kupiłem dla śmiechu, bo rozwalił mnie rozmiar:D). Jak sie takim czymś zamachnę to 5 muszek wkleja się w jego podeszwę, po czym jednym zamaszystym ruchem wyrzucam je przez okno. Zwycięstwo jest zawsze. Porażka nie wchodzi w grę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 00:37, Moras1990 napisał:

Zapomnij o pięknym młodym ciele :P Spoć sie porządnie to mucha na pewno przyleci szczęśliwa
i uśmiechnięta, wtedy ja dorwiesz.
PS Nie zapomnij później sie wykąpać :P

Nie ma mowy! ;D Dziś połowę dnia się pociłem i już mam dość, jakoś zniose obecność tego upiedliwego stworzonka. Albo jeszcze lepiej - zrób kupke w majteczki xD Nie, dziękuje! ;]
Karharot: Na rodzinke mam ją nasyłać? :> Czemu nie xD Srodków nie mam pod ręką a w takowe zaopatrzyć nie mam pmożliwości (sklepy pozamykane)
przxmek: Klapek odpada bo jakoś nie chce mieć na moim pieknym młodym ciele (;]) jej wnętrzności a jeśli bedzie gdzieś obok to zapewne mi ucieknie i cos przewrócę/zbiję itp
bojanzaw: Gratki! xD ja czasem jak jade motorem/rowerem to na takie stado natrafie... Ehh, udusić się można jak Ci wlecą nie tam gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 02:16, Oskar24 napisał:

tbh?;D

To be honest, czyli szczerze mówiąc.

Dnia 23.08.2007 o 02:16, Oskar24 napisał:

Mmm... Ile jest tych skrótów?

Sprawdź wiki:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Internet_slang

Dnia 23.08.2007 o 02:16, Oskar24 napisał:

Ech...o Legacy mi nie mów - perspektywa przebrnięcia przez 27 książek, które są dla mnie przepustką
do Legacy nie jest dla mnie pocieszająca (Trylogia Thrawna, Duologia Ręka Thrawna, NEJ no i
Mroczne Gniazdo).

Ale one fajne są, szczególnie wszystkie książki Zahna. Świetne, bo większość sutorów koncentruje się na jednym aspekcie SW - polityce, wojnie, Jedi - u Timothy''iego jest wszystko :)

Dnia 23.08.2007 o 02:16, Oskar24 napisał:

> Dzięki, chciałbym sie teraz naszym forum zająć od września, aby coś się tam działo. I
żeby
> się ludzie wreszcie zaczęli logować ;P

Trzeba ich zmusić jak zwykle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, o pomoc proszę ;] Otóż, nie znacie można nazw programów budzących? ;D Coś musi mnie zbudzić jutro a nie mam odpowiedniego budzika... Jeśli istnieje coś takiego to proszę o jakiś link albo cuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 03:14, Obi-wan Kenobii napisał:

Ludzie, o pomoc proszę ;] Otóż, nie znacie można nazw programów budzących? ;D Coś musi mnie
zbudzić jutro a nie mam odpowiedniego budzika... Jeśli istnieje coś takiego to proszę o jakiś
link albo cuś ;)

Zwykle w takiej sytuacji nie idę spać... na przykład teraz ;P
Jeśli masz Vistę to poszukaj software''u do sidebara na oficjalnej. Jeśli nie to mozesz zainstalować i odpowiednio skonfigurować Desktop Sidebar ( http://www.desktopsidebar.com/). Ustaw sobie ostra muzę, dowolną głośność i zostaw włączonego kompa. Miłego tłumaczenia się przed rodziną i sąsiadami. No i snu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zamówić budzenie przez telefon, zajrzyj na tą stronę (rubryka "Biuro zleceń TP"):
http://www.stacjonarny.com/modules.php?op=modload&name=HTML&file=index&page=wazne_numery_tp
Nie jestem całkiem pewien jak to działa - nigdy sam z tego nie korzystałem. Być może trzeba mieć wykupiony jakiś specjalny pakiet usług.
Co do programu budzącego to niestety nie znam żadnego, ale na pewno takie są bo pamiętam że kiedyś jeden taki był na płycie dołączonej chyba do Gamblera. Możesz spróbować poszukać na necie, jeśli zajmie Ci to wystarczająco dużo czasu to w ogóle nie będziesz potrzebował budzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować