Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: World at War - wymagania sprzętowe

57 postów w tym temacie

O ja cie! Jaka dobra wiadomość! Jestem very happy because i like Call of duty(wszystkie oprócz 3 bo nie miałem okazji w nią grać). I że ma tak małe wymagania to jest bardzo dobra wiadomość dla wszystkich, którzy to lubią. Niedawno widzialem na Xfire że Call of Duty 4 jest drugą grą w którą gracze najczęściej grają. To naprawde jest coś ^^ ! :P Wiecej tak dobrych wiadomości poprosze... :))) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Xbox''owców. Tego headseta w ogóle używacie w trakcie gry, bo wiadomo pisać nie bardzo możecie?
Drugie pytanie, pytałem kogoś na forum o sterowanie padem, ale nie dowiedziałem się które przyciski odpowiedzialne są za pchnięcie nożem i sprint?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 21:58, DoomnY napisał:

Pytanie do Xbox''owców. Tego headseta w ogóle używacie w trakcie gry, bo wiadomo pisać
nie bardzo możecie?

Ja zawsze używam, z innymi osobami to jest różnie, ale ja używam zawsze.
Ale dużo osób ogólnie używa.

Dnia 25.09.2008 o 21:58, DoomnY napisał:

Drugie pytanie, pytałem kogoś na forum o sterowanie padem, ale nie dowiedziałem się które
przyciski odpowiedzialne są za pchnięcie nożem i sprint?

W cod4 sprint to naciśnięcie lewego ''grzybka'' a nóż to naciśnięcie prawego ''grzybka''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, fajnie. Tylko, że moim zdaniem za wcześnie wypuszczają WaW. Jest duże prawdopodobieństwo, że gra nie osiągnie nawet 3/4 ilości sprzedanych egzemplarzy MW.
Ja na przykład w MW gram praktycznie od premiery i gra mi się w ogóle nie znudziła.
Tym bardziej takie lawirowania między czasami akcji kolejnych części CoD''a, nie za dobrze robią dla serii.
Cieżko mi póki co ocenić jak to z tą sprzedażą będzie, ale większych sukcesów nie wróżę ( jestem sceptykiem :] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na dzisiejsze czasy wymagania wręcz śmiesznie małe. I świetnie. To tylko dobrze świadczy o umiejętnościach programistów. Gdyby wszystkim developerom chciało się tak optymalizować gry, można by w ogóle zaprzestać upgrade''owania kompa na wiele długich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie wierzę w podawane wymagania . Zapewne na 512MB RAM''u będzie się ciąć...

Na szczęście mam komputerek mam dobry i nie potrzebne mi konsole... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować