Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Oplaca sie czasem przegladac konta uzytkownikow w zwiazku z innymi sprawami, bo mozna na ciekawe rzeczy natrafic. Po BANie dostaja nastepujacy uzytkownicy:

eviczek
zyga123


Pierwszy uzytkownik za pytanie o to czy ten doskonaly serial mozna znalezc w sieci, drugi za to, ze obiecal, ze poda miejsce w sieci gdzie z kad mozna sciagnac. Krotko mowiac - piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 21:14, Szczur22 napisał:

> 2x20 ma lecieć dopiero 19 marca:/

Wiemy o tym już od dawna.

BTW- a wiecie że Linc jest niewinny :P


NO COMMENT!!!

Sorry za to ale jak masz tak cholernie spoilerować to pisz na forum www.prison.pl a nie tutaj. ok ?

A tak wracając do tematu ponawiam swoją prośbę: czy ktoś mógłby podać kompletny link, pod którym mógłbym obejrzeć odcinki 2 serii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojlerowanie? Przecież całą... "esencją" Prison Break`a jest to, że Lincoln jest niewinny i dlatego Michael i Veronica chcą go wyciągnąć z więzienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:55, JackXP napisał:

Spojlerowanie? Przecież całą... "esencją" Prison Break`a jest to, że Lincoln jest niewinny
i dlatego Michael i Veronica chcą go wyciągnąć z więzienia...

Tak, ale jemu chyba chodzi o to, że cała Ameryka się o tym dowie a nie tylko jego brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:58, Ronx napisał:

> Spojlerowanie? Przecież całą... "esencją" Prison Break`a jest to, że Lincoln jest niewinny

> i dlatego Michael i Veronica chcą go wyciągnąć z więzienia...
Tak, ale jemu chyba chodzi o to, że cała Ameryka się o tym dowie a nie tylko jego brat.


Teraz to Ty spojlerujesz...

Nie piszcie co będzie, jestem na etapie XVI odcinka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 20:53, Adas69 napisał:

2x20 ma lecieć dopiero 19 marca:/



No to lekka kiszka co oni tak te przerwy robia o ile pamietam to pomiędzy poprzednimi odcinkami terz czasem takie przerwy robili przynajmniej ze trzy razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem proste - zwiększają oglądalność. Odcinki są już gotowe, to zrobili parę naprawdę smakowitych trailerów (niektórzy, w tym ja, niemalże dostali ślinotoku jak je zobaczyli) i teraz każdy czeka z utęsknieniem na ostatnie trzy drugiej serii :) Taki sam zabieg miał miejsce w przypadku ekranizacji Władcy Pierścieni i Matrixa (Reaktywacji i Rewolucji) - tam też wszystkie części naraz nakręcili i wypuszczali je co rok bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 18:58, qrczak90 napisał:

Całkiem proste - zwiększają oglądalność. Odcinki są już gotowe, to zrobili parę naprawdę smakowitych
trailerów (niektórzy, w tym ja, niemalże dostali ślinotoku jak je zobaczyli) i teraz każdy
czeka z utęsknieniem na ostatnie trzy drugiej serii :)


No ja nie widziałem trajlerów ale też mam slinotoki heheh :P

Taki sam zabieg miał miejsce w przypadku

Dnia 15.03.2007 o 18:58, qrczak90 napisał:

ekranizacji Władcy Pierścieni i Matrixa (Reaktywacji i Rewolucji) - tam też wszystkie części
naraz nakręcili i wypuszczali je co rok bodajże.


No fakt cos takiego było i były wczesniej nakrecone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, bo nie wiem czy dobrze zrozumialem. W USA najblizszy odcinek to 02x20? Myslalem, ze tam juz trzecia seria leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo :) 19 marca wychodzi odcinek 02x20, potem w tygodniowych odstępach x21 oraz x22. I na tym zakończy się druga seria. A potem trzecia i czwarta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 18:24, Igor FCBayern napisał:

Przepraszam, bo nie wiem czy dobrze zrozumialem. W USA najblizszy odcinek to 02x20? Myslalem,
ze tam juz trzecia seria leci...


Tak, zostanie wyemitowany 19 marca. Z tego, co wiem tzreciej serii nie bedzie (i oby tak zostalo, bo nie chcemy tasiemca. Jelsi skoncza teraz serial bedzie tworzyl idealna calosc, ktora nie potzrebuje nic wiecej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytani mój,coś slyszałem ze trzecia seria ma się dziać w panamskim wiezieniu, które jest identyczne do tego pierwszego i motyw tatuazy znów bedzie aktualny. Blagam powiedzcie, ze ktoś sobie jaja po prostu robił, bo to przegięcie by juz bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 18:30, Wiadroman napisał:

Tak, zostanie wyemitowany 19 marca. Z tego, co wiem tzreciej serii nie bedzie (i oby tak zostalo,
bo nie chcemy tasiemca. Jelsi skoncza teraz serial bedzie tworzyl idealna calosc, ktora nie
potzrebuje nic wiecej).

Tez jestem za tym aby poprzestac na 2 sezonie. Ew. moglby byc jeszcze trzeci, ale tylko w wypadku gdyby tworcy mieli na niego naprawde dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP
To chyba było wiadomo od "początku końca" drugiej serii, że powstanie trzecia :P Mówił ktoś z Foxa, że ją planują, zresztą to się rozumie samo przez się - o kurze i jej złotych jajach już chyba przedtem pisałem :)

Zresztą powiedzmy sobie szczerze - czy 44 odcinki to naprawdę tasiemiec? Jak to się ma do setek, a nawet tysięcy odcinków innych "wcale-nie-tasiemców"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 18:32, Wiadroman napisał:

Ej chwila, chwila. CO?! Bedzie tzrecia seria?! Skad te wiesci?

plotki wszędzie krążą i ciężko wylapać te w miarę autętyczne. śłyszałem też,że na poczatku miały byc 4 serie. Toze będzie trzecia seria jest nawet mozliwe, serial robi kasę, wiec producenci pewnie bedą chcieli wydoic pieniężną krowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 18:35, qrczak90 napisał:

Zresztą powiedzmy sobie szczerze - czy 44 odcinki to naprawdę tasiemiec? Jak to się ma do setek,
a nawet tysięcy odcinków innych "wcale-nie-tasiemców"...


No niby nie tasiemiec, ale jak na serial o fabule, ktora scisle trzyma sie jednego watku to zdecydoanie wystarczajaco duzo. Np. Zagubieni, w ktorych sa dziesiatki roznych watkow moga trwac i chyba nikomu nie bedzie to bardzo mocno przeszkadzac. Mozliwe jest to z tego powodu, ze moga skonczyc jeden watek, zapomniec o nim i rozpoczac kolejny. Tutaj natomiast nie ejst mozliwe skonczenie glownego watku, pobocznych ejst niewiele, a sa granice jak dlugo mozna ciagnac jeden watek, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to prawda :) Ale nie zrezygnują z ogromnych zysków, tylko dlatego, że niektórym się nie podoba się jednowątkowość...Robią tak, żeby masom się podobało, i tak już niestety będzie. Może bracia zginą i głównym bohaterem zostanie T-Bag i opisywane będą jego przygody w Bangkoku (czy gdzie on tam leciał) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham ten serial, jestem jakieś 40 odcinków do przodu od tych co u nas w tv lecą :P Już dawno zacząłem się nim interesować i jestem na bierząco z amerykańską emisją :P Ludzi, jakie rzeczy będą się tam działy!! Cuda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować