Zaloguj się, aby obserwować  
chris609

Frytki z keczupem

7 postów w tym temacie

Zainspirowal mnie temat kamciu609 uznaliscie ze bez sensu jest temat frytki bez keczupu a wiec co sadzicie o frytkach z keczupem ? W koncu jezeli frytki bez keczupu sa bez sensu a wiec frytki z keczupem to temat z sensem ;]
Ja osobiscie kocham frytki z keczubem a wy ? xD :P

20081110152900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy 609 w twoim i jego nicku jest przypadkiem? Frytki to jedzenie, zakładanie poszczególnych tematów o różnych daniach nie ma sensu, bo mielibyśmy tu tematy: chleb z szynką, ananasem, ogórkiem i wątróbką - okropność w gębie. Radzę Ci nie zakładać tematów bez sensu, gdyż tacy delikwenci kończą marnie, oj bardzo marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 15:52, chris609 napisał:

wiec ;pp


Więc dorośnijcie albo po prostu zachowujcie się. To nie jest pierwsze lepsze forum dla spamerów, panują tu pewne warunki i reguły których trzeba się sztywno trzymać. To nie pouczanie ale rada, jeśli chcesz tu... przetrwać :) Lepiej zacznij udzielać się w tematach sensownych, w których masz coś do powiedzenia (użyj wyszukiwarki aby znaleźć takowy temat, uważaj, bo nieraz wyszukiwarka nie potrafi rozszyfrować wpisanych fraz i trzeba się nagimnastykować szukając interesującego nas tematu) a nie zakładać na siłę własne tematy które i tak nie mają racji bytu. I lepiej przyjrzyj się jak wygląda to forum pod różnymi względami, żeby nie zmierzyć się oko w oko z moderatorem, wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 15:29, chris609 napisał:

Zainspirowal mnie temat kamciu609 uznaliscie ze bez sensu jest temat frytki bez keczupu
a wiec co sadzicie o frytkach z keczupem ? W koncu jezeli frytki bez keczupu sa bez sensu
a wiec frytki z keczupem to temat z sensem ;]
Ja osobiscie kocham frytki z keczubem a wy ? xD :P


Dla mnie spamowanie z premedytacją zasługuje na ostrzeżenie.
Temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować