Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Kod/token do live jest uniwersalny, działa z każda grą (poza Dirtem 2 bo on ma kody jakies inne). Ja grę odinstalujesz kod znowu wolny do użycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 17:39, igor8472 napisał:

Kod/token do live jest uniwersalny, działa z każda grą (poza Dirtem 2 bo on ma kody jakies
inne). Ja grę odinstalujesz kod znowu wolny do użycia.

a acziki pozostaja na pierwszym koncie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Kiedy zakładam konto to w miejscu gdzie mam kraj jest napisane Polska i nie da się zmienić, jak zrobić, żeby dało zmienić się kraj? Czy to zależy od poczty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,niedawno kupilem sobie gowa platynowa kolekcje i jak chce sobie pograc w multiplayer,mam sie zalogowac na windows live,pobiera mi uzytkownika i wyskakuje blad http://img684.imageshack.us/img684/8646/beztytuuomx.png mam bezprzewodowke,GoW oryginalny.Mojemu kumplowi dziala i ma stacjonarny net,sciagalem clienta itp i ciagle to samo,sciagnalem windows live clienta,probowalem na oddzielnym koncie systemu i tez nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 20:17, Albii napisał:

Jak próbujesz zalogować się przez komputer, nie przez grę, to co Ci wyskakuje ?

kaze mi jakas poprawke do windowsa sciagnac,jak wyskakuje instalacja to pisze ze mam zrobic kopie zapasowa plikow,czy to jest bezpieczne?bo nie chce od razu tego robic a potem stracic ogrom prac studenckich brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:39, sindbade9999 napisał:

> Jak próbujesz zalogować się przez komputer, nie przez grę, to co Ci wyskakuje ?

kaze mi jakas poprawke do windowsa sciagnac,jak wyskakuje instalacja to pisze ze mam
zrobic kopie zapasowa plikow,czy to jest bezpieczne?bo nie chce od razu tego robic a
potem stracic ogrom prac studenckich brata

ok sciagnalem,jak wlanczam live wyskakuje blad "blad polaczenia",i cos tam ze internet nie laczy >.< a internet chodzi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie to lubicie ten Games for Windows.
Bo moim zdaniem jest to zbędne, wkurzające i tak żałosne jak Steam przy 16kb/sek. albo prawdopodobna grafika w Bioshock 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować