Zaloguj się, aby obserwować  
natkasuper1

Empire Earth II - temat ogólny

144 postów w tym temacie

O dziwo korzystając z wyszukiwarki nie znalazłam żadnego "oficjalnego" tematu o wspaniałej grze Empire Earth II, więc postanowiłam go założyć. Piszcie o pierwszych (i ostatnich) wrażeniach , o misjach , których nie możecie przejść i bugach (na pewno są jakieś) w grze.

Napiszę też o swoich wrażeniach (żeby nikt mnie nie osądzał , że nie mam nic do powiedzenia). Otóż według mnie gra jest świetna, tylko jak dla mnie jest za mało misji. Na szczęście tę niedoróbkę wyrównuje najnowszy dodatek do Empire Earth II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w EE2, gdzies nawet lezy wsrod plyt i powiem ze nie podoba mi się. Część 1 była o wiele lepsza imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także uważam, że pierwsza część była lepsza z tego powodu, że bardziej intuicyjnie si.e grało. A do EE2 musiałem się przyzwyczajać z 5h.

A teraz pytanie techniczne. Jaki muszę mieć sprzęt abym mógł grać w EE2 na 1152-864, max detail i włączone na maxa cienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jescze dwa pytanka.

1. Jest jakaś oficjalna polska stronka o EE2??
2. Dlaczego tak mało osób rozmawia o EE2 na forum? Wygląda to tak jaby ta gra nie była w cale taka dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 09:14, Big Moon napisał:

2. Dlaczego tak mało osób rozmawia o EE2 na forum? Wygląda to tak jaby ta gra nie była w cale
taka dobra.


A co maja gadac wszyscy siedza i graja w nia, a nie bede gada i tracic czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 09:14, Big Moon napisał:

1. Jest jakaś oficjalna polska stronka o EE2??
2. Dlaczego tak mało osób rozmawia o EE2 na forum? Wygląda to tak jaby ta gra nie była w cale
taka dobra.


1.Nie ma oficjalnej strony o Empire Earth II. Są tylko strony fanowskie (tak to się pisze?)
2.Nie mam pojęcia dlaczego tak mało osób rozmawia o tej grze na forum. Może dlatego, że mają inne gry strategiczne (niekoniecznie lepsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna. Lubię gry w których przechodzi się przez taki szmat czasu cywilizacji (przez to lubię grać w Civilization)
Jednak jak dla mnie ta gra jest troszkę za szybka, przez co kampanie, żeby przechodzić z przyjemnością muszę mieć na niższych poziomach trudności. Po prostu nie nadążam być w kilku(nastu) miejscach jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem właśnie w Media Markt, żeby sobie kupić EE 2, a tu patrzę - cena 89.90 zł!! Ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 11:09, Mr Black napisał:

A ja byłem właśnie w Media Markt, żeby sobie kupić EE 2, a tu patrzę - cena 89.90 zł!! Ciekawe
dlaczego?


Dziwne, od niedawna powinna byc ta gra w kolekcji "Fajna Cena". Może źle szukałeś i znalazłeś tylko z taką ceną , a na innej półce mogła być z niższą ceną? (czasami tak jest).

Big Moon ---> pewnie powinieneś mieć Pentium IV, powyżej 256 MB RAMU, Kartę 3D więcej niż 64 MB. W instrukcji nie pisze jakie się powinno mieć wymagania sprzętowe aby grać na full grafice. Tylko się domyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 11:09, Mr Black napisał:

A ja byłem właśnie w Media Markt, żeby sobie kupić EE 2, a tu patrzę - cena 89.90 zł!! Ciekawe
dlaczego?

U mnie w Empiku w Wawie było tak, że jest EE 2 za 100 zł i za 50 zł i to na tej samej półce! Oczywiście ekspedient nie umiał wyjaśnić dlaczego. Wyjaśniał, że źle jest naklejona cena i odlepi, ale nie odlepił i zostały dwie gry- za 100 i za 50 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 11:50, natkasuper1 napisał:

Big Moon ---> pewnie powinieneś mieć Pentium IV, powyżej 256 MB RAMU, Kartę 3D więcej niż
64 MB. W instrukcji nie pisze jakie się powinno mieć wymagania sprzętowe aby grać na full
grafice. Tylko się domyślam.


No więc: mam IP4 3.2GHz, 768 DDR RAM, GeForce 6600GT 128RAM Gigabyte.

Dlatego się pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy CDP wyda EE Złotą Edycję z dodatkiem za 100 zł. Byłoby to całkiem niezłe wyjście kupić EE 2 od razu z dodatkiem bez potrzeby szukania i osobnego kupowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2006 o 13:18, Big Moon napisał:

No więc: mam IP4 3.2GHz, 768 DDR RAM, GeForce 6600GT 128RAM Gigabyte.

Dlatego się pytam...


Z takim sprzętem to raczej na pewno sobie pograsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 17:37, Mysza z PC TS napisał:

A jak ja mam Athlona 3200+, GF 6600GT 128MB , 1GB DDR Ramu, bedzie dobrze chodzilo ????


Będzie na pewno dobrze chodziło bo ja mam Athalona 1500 + GF (jakieś stare :P) , 256 (czy jakoś tak) MB RAMU i chodzi bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 17:37, Mysza z PC TS napisał:

A jak ja mam Athlona 3200+, GF 6600GT 128MB , 1GB DDR Ramu, bedzie dobrze chodzilo ????

Powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować