Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2008 o 19:44, bzuq99 napisał:

1. Ile kosztuje usługa xbox live gold na 12 miesięcy i gdzie mozna zakupic te usługe?


http://allegro.pl/item498355543_xbox_live_gold_12_miesiecy_abo_europa_i_usa.html

Cena na dobrą sprawę zależy od kursu euro:) A że teraz euro stoi wysoko to i ceny są ponad 120zł za rok:)
Ja kupiłem na allegro i na maila dostałem kodzik, wszystko pięknie się zgadzało i działało:) A transakcja była ekspresowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2008 o 15:53, WorldWar3PL napisał:

Kreskę nad Ś to dali, ale kreskę w Ł to nie. ;-)


Oj, się czepiasz. Od czegoś trzeba przecież zacząć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz ;). To przyszedl czas i na mnie ;). W MM jest X-Box360 z PoPem za 899PLN. Mam jednak dwa ''problemiki''.

Jeden wiekszy: brak jakiegos milego, czytaj - kolo30cali, telewizora co najmniej HD ready, wiec niestety bede sie musial zadowolic, monitorem 17cali lub kineskopowym telewizorem, ktory ma ekran mniejszy niz moj laptop ;(. Jest wiec sens kupowac teraz konsole? Choc w sumie okres jak kazdy inny. Watpie, by konsola staniala jeszcze bardziej ...

Oraz mniejszy: czy ktos moze mi powiedziec, ktora wersja konsoli jest w zestawie z gra prince of Persia? Chodzi mi tutaj o awaryjnosc i/lub problemy z przegrzewaniem sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2008 o 18:12, Piotrek K. napisał:

Jeden wiekszy: brak jakiegos milego, czytaj - kolo30cali, telewizora co najmniej
HD ready, wiec niestety bede sie musial zadowolic, monitorem 17cali lub kineskopowym
telewizorem, ktory ma ekran mniejszy niz moj laptop ;(. Jest wiec sens kupowac teraz
konsole? Choc w sumie okres jak kazdy inny. Watpie, by konsola staniala jeszcze bardziej


Nie widzę większego problemu. Jeżeli wygodnie grało ci się na takim monitorze w gry na PC, będzie ci się wygodnie grało na xbox''ie. Sam gram na razie na 14'' calowym CRT (do stycznia). Nie narzekam. Na szczęście wszystko jest ostre i wyraźne :]. Kineskopowego telewizora radzę unikać. Naprawdę paskudzi grafikę.

Dnia 16.12.2008 o 18:12, Piotrek K. napisał:

Oraz mniejszy: czy ktos moze mi powiedziec, ktora wersja konsoli jest w zestawie
z gra prince of Persia? Chodzi mi tutaj o awaryjnosc i/lub problemy z przegrzewaniem
sie ;)


O ile mi wiadomo nie ma oficjalnego zestawu z grą Prince of Persia. Widocznie sprzedawca "dorzuca" dodatkowo grę do pudełka. Jeżeli ma HDMI (powinno pisać) to konsola jest dość nowa, nie powinna się przegrzewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:12, Piotrek K. napisał:

No coz ;). To przyszedl czas i na mnie ;). W MM jest X-Box360 z PoPem za 899PLN. Mam
jednak dwa ''problemiki''.

Jeden wiekszy: brak jakiegos milego, czytaj - kolo30cali, telewizora co najmniej
HD ready, wiec niestety bede sie musial zadowolic, monitorem 17cali lub kineskopowym
telewizorem, ktory ma ekran mniejszy niz moj laptop ;(. Jest wiec sens kupowac teraz
konsole? Choc w sumie okres jak kazdy inny. Watpie, by konsola staniala jeszcze bardziej
...

Sam gralem na poczatku na zwylkym tv 26'''' (doladnie 14 miesiecy :P ) i gralo sie dobrze ale skoro twoj tv ma mniej niz 17 '''' to moim zdaniem sie nie oplaca bo bedziesz sie strasznie meczyc no i bedzie strasznie nie wyraznie

Dnia 16.12.2008 o 18:12, Piotrek K. napisał:


Oraz mniejszy: czy ktos moze mi powiedziec, ktora wersja konsoli jest w zestawie
z gra prince of Persia? Chodzi mi tutaj o awaryjnosc i/lub problemy z przegrzewaniem
sie ;)

ciezko powiedziec powiedz jaki jest dysk twardy jesli 60gb to kupuj smialo jest nakmniej awaryjna jesli premium z wejsciem HDMI to tez nie jest az tak awaryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:38, KrisK91 napisał:

Nie narzekam. Na szczęście wszystko jest ostre i wyraźne :].

No to przynajmniej to ;)...

Dnia 16.12.2008 o 18:38, KrisK91 napisał:

O ile mi wiadomo nie ma oficjalnego zestawu z grą Prince of Persia.

Wierz mi. Tez bylem zaskoczony, bo to miala byc moje pierwsza gra jaka bym kupil, a tutaj taka niespodzianka ;). W Media Markt jest to:
http://kotaku.com/5098512/europes-prince-of-persia-360-bundle


>>> miodus
Telewizor ma sporo za malo, ale mam tez dwa rozne monitory w okolicy, na ktorych mam nadzieje sobie pograc ;). Jak nie to w niedalekiej przyszlosci dokupie sobie jakiegos lcd 26 lub 32 cale. poczekam tylko az stanieja po swietach ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:12, Piotrek K. napisał:

No coz ;). To przyszedl czas i na mnie ;). W MM jest X-Box360 z PoPem za 899PLN. Mam
jednak dwa ''problemiki''.

Tak się składa, że kupiłem tą wersję z Popem, którego nawet dziś przeszedłem. Fajna gra, lekka i przyjemna :)

Dnia 16.12.2008 o 18:12, Piotrek K. napisał:

Jeden wiekszy: brak jakiegos milego, czytaj - kolo30cali, telewizora co najmniej
HD ready, wiec niestety bede sie musial zadowolic, monitorem 17cali lub kineskopowym
telewizorem, ktory ma ekran mniejszy niz moj laptop ;(. Jest wiec sens kupowac teraz
konsole? Choc w sumie okres jak kazdy inny. Watpie, by konsola staniala jeszcze bardziej

Sam gram na monitorze 17'' i nie narzekam, gra się dobrze. Obecnie mam problem jednak z głośnikami komputerowymi, bo wiem jaką przejściówkę muszę mieć jednak nigdzie nie mogę jej dostać :P

Dnia 16.12.2008 o 18:12, Piotrek K. napisał:

Oraz mniejszy: czy ktos moze mi powiedziec, ktora wersja konsoli jest w zestawie
z gra prince of Persia? Chodzi mi tutaj o awaryjnosc i/lub problemy z przegrzewaniem
sie ;)

Wersja premium 60gb, mam już ją parę dni i po zgraniu na dysk danej gry chodzi cichutko. To już nie są starsze wersje, które bywają awaryjne itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,ja już świeżo po zakupie Xboxa Premium Pro CoD 5 Bundle(60 gb dysk,HDMI i reszta).Kupiłem w Saturnie za 899 z Codem i dołożyłem GTA IV i Prince Of Persia. Na razie gra się zajebiście,a GTA po prostu masakra.Niezdecydowanym jak najbardziej polecam!

Zdjęcia potem :P

Dodam,że jadę na NXE,przez pena zgrałem.Ale po tym stało się coś dziwnego.Konsola się zawieszała,gdy grałem w GTA z płyty.Przerzuciłem na dysk i śmiga jak złoto.Ciekawe,czego to przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:00, albinskia napisał:

A kilka znajomych osób ma ,że jak z dysku się wiesza. ^^ Gratuluję zakupu. ;)
PS: ile dałeś za gry w saturnie?

Pozdr.



GTA za 199 a PoP za 219 albo 229.Do tego kabel HDMI oraz kabel audio do głośników Dali.Jak w Coda grasz wojna panie,wojna :P
Na święta jeszcze planuję zakup Burnouta Paradise,Xbox Live Gold(czy jest darmowy miech golda w bundle packu?) i 2 pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:04, desmon napisał:

GTA za 199 a PoP za 219 albo 229.Do tego kabel HDMI oraz kabel audio do głośników.

Drogo.

Dnia 16.12.2008 o 19:04, desmon napisał:

Na święta jeszcze planuję zakup Burnouta Paradise,Xbox Live Gold(czy jest darmowy miech
golda w bundle packu?) i 2 pada.

Miesiąc za darmo na każdym założonym koncie (max. 3 konta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:31, mcQba napisał:

> GTA za 199 a PoP za 219 albo 229.Do tego kabel HDMI oraz kabel audio do głośników.
Drogo.
> Na święta jeszcze planuję zakup Burnouta Paradise,Xbox Live Gold(czy jest darmowy
miech
> golda w bundle packu?) i 2 pada.
Miesiąc za darmo na każdym założonym koncie (max. 3 konta)



Drogo drogo,ale że stary się napalił,to ja na tym skorzystam :P.A co do live''a to mogę sobie 3 konta założyć o mam 3 miechy golda,czy jak to działa?Sry,zielony jeszcze jestem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:38, desmon napisał:

Drogo drogo,ale że stary się napalił,to ja na tym skorzystam :P.A co do live''a to mogę
sobie 3 konta założyć o mam 3 miechy golda,czy jak to działa?Sry,zielony jeszcze jestem
^^


Przykład:

konto o nazwie lol ma miesiąc Golda
konto o nazwie rotfl ma miesiąc Golda
konto o nazwie lmao ma miesiąc Golda

Później kolejne założone już nie będzie miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiam, kupiłem pare dni temu Premiuma z HDMI który ma date produkcji czerwiec 2008. Czy to jest już ta najnowsza wersja z poprawionym chłodzeniem?

Nie wiem czy to jest zgodne z regulaminem ale oddam ponad 60wpln za ms points USA. Jeśli nie zgodne to zaraz edytuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra - ja mam pytanie dotyczące gry skate. Gram w nią dosyć długo (za chwilkę X-games) Ale dalej nie wiem jak zrobić trick polegający na przeskoczeniu barierki z pozostawieniem deski na ziemi (Znaczy, jest barierka, deska przejeżdża pod nią a ja nad nią przeskakuje po czym ląduje na deskę) Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o trick gdy robisz dajmy na to kickflipa, skater przelatuje nad barierką, a deska pod barierką? Jeśli tak, to po prostu musisz wyskoczyć w idealnie odpowiednim momencie. Dobre miejsce na ćwiczenie tego "tricku" to barierki na samej górze parkingu niedaleko stadionu X-games. Trik ten jest bardzo trudny, choć widziałem jak mój kolega zrobił go może za 15 razem (ja pewnie za 50) . Po prostu ćwicz i próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nic innego nie nacisnąć? A ten moment... To ma być blisko barierki, średnio, daleko? :) Bo się zastanawiam:)
st63 - no dobra ;)
Co do Halo - nie wiem bo nie grałem
Co do Wersji konsoli - tak mam tą samą i to jest ta wersja z HDMI(premium 60gb?) No chyba, że chodzi ci o Jasper, który wyszedł niedawno.
Co do ms-points - to raczej nie jest zbyt zgodne z regulaminem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:02, st63 napisał:

To może mi ktoś podpowie o co chodzi z sekretami w Halo 3? Podniosłem tą czaszkę i trzymam
w ręku :D co dalej??


Nic. Dostajesz achievementa i wyrzucasz czaszkę. 10G na twoje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic innego. Jeśli chodzi o moment....Popróbuj. W końcu zobaczysz, że jak za wcześnie wyskoczysz, to normalnie nad barierką przeskoczysz, jak za późno, to piszczelami przejedziesz. Jak znajdziesz ten najlepszy moment, to próbuj cały czas. Parking jest o tyle dobry, że tam są linie, i na ich podstawie możesz sobie wyszukać ten moment. Polecam także powtórkę gdzie dokładnie widać błąd. Mój najczęstszy to było zawadzenie tylną stopą o barierkę. To wystarczy żeby zryć asfalt zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować