Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Mnie ciekawi jedno...co na tej liście robi TR: Underworld EK skoro w Polsce można to było zamówić chyba tylko na allegro w sklepie z WB o.O A wątpię, żeby w tamtym wydaniu był kod do KG ;p
To samo tyczy się BiA: HH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że przy wersjach konsolowych normalnie jest napisane w nawiasie na jaką konsolę jest dana gra. Zresztą jestem przekonany, że EK TR: Underworld nie było do kupienia w sklepie Cenegi ani na konsole ani na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powinienem zrobić by przestać otrzymywać spam od Kompanii Graczy?
Już mnie trochę męczy zarzucanie mojej skrzynki mejlowej spamem(reklamami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jest to wpisane w możliwość korzystania z Kompanii i nie da się tego jakoś ominąć. Za gry dostajesz pointsy za które możesz dostać jakieś nagrody, okazjonalnie trafiają się kody zniżkowe na to czy tamto [ gry ] - w zamian za to dostajesz "ulotki reklamowe" na skrzynkę by sponsorzy nagród w Kompanii coś z tego interesu mieli. Trzeba się z tym pogodzić albo ustawić filtr w skrzynce. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 19:05, Fatal-X napisał:

Co powinienem zrobić by przestać otrzymywać spam od Kompanii Graczy?
Już mnie trochę męczy zarzucanie mojej skrzynki mejlowej spamem(reklamami).

Mimo wszystko ostatnio razem ze spamem zaczęły przychodzić kody zniżkowe do sklepu cenega, więc ja tam nie marudzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojego pierwszego mejla założyłem na onet.pl i na ten adres też założyłem sobie konto na KG. Jeżeli miałeś tam pocztę lub masz nadal to na pewno wiesz ile śmiecia/reklam wysyła onet. Reklam od onetu się nie pozbędę, więc próbowałem wybadać czy przynajmniej te od KG dałoby się wyeliminować.

Kiedyś usuwałem ten cały spam na bieżąco, ale na dłuższą metę to dość upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba się skusze na tą zniżkę na gry, w KG się podpytałem dziś czy można tylko jednorazowo skorzystać i okazało się że można przez te 30 dni od otrzymania kodu kupić nań ile gier się chce, w sensie ilości tytułów i sztuk na świeżo wypuszczone premierówki jak znalazł ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 17:35, igor8472 napisał:

Ja chyba się skusze na tą zniżkę na gry, w KG się podpytałem dziś czy można tylko jednorazowo
skorzystać i okazało się że można przez te 30 dni od otrzymania kodu kupić nań ile gier
się chce, w sensie ilości tytułów i sztuk na świeżo wypuszczone premierówki jak znalazł
;-).

też to chyba wybiorę - mi też powiedzieli że przez 30 dni - więc można zamawiać kilka razy. Taka np.: pomarańczowa KK do wzięcia za 15 zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 11:49, Evil_Khan napisał:

>..............


Jak ty to liczysz, że 15zł jak cena sugerowana to 29,99zł a zniżka to tylko 40%? Jak byk wychodzi 18zł no i do tego koszty wysyłki i się nie opłaca, no chyba, że przy hurtowym zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 11:57, Citkowsky napisał:

> >..............

Jak ty to liczysz, że 15zł jak cena sugerowana to 29,99zł a zniżka to tylko 40%? Jak
byk wychodzi 18zł no i do tego koszty wysyłki i się nie opłaca, no chyba, że przy hurtowym
zamówieniu.

cena w sklepie cenegi to 24,90 - 40% = 15 zł
jak zamówisz kilka gier to koszty wysyłki się jakoś tam rozkładają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 12:00, Evil_Khan napisał:

> > >..............


Cena w sklepie to 24,90zł racja ale cena sugerowana to 29,99zł i to właśnie od tej kwoty liczy się ta zniżka. Już ktoś o tym pisał wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2009 o 12:00, Evil_Khan napisał:

cena w sklepie cenegi to 24,90 - 40% = 15 zł
jak zamówisz kilka gier to koszty wysyłki się jakoś tam rozkładają...


znizka nalicza sie od ceny DETALICZNEJ (zazwyczaj przekreslonej).
czyli w przypadku PKK 29,99 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczowa Klasyka i tak się słabo na to promo opłaca, tylko jak dodatek do innych zakupów. Premium Games i świeżo wydane premierówki to już co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 12:41, igor8472 napisał:

Pomarańczowa Klasyka i tak się słabo na to promo opłaca, tylko jak dodatek do innych
zakupów. Premium Games i świeżo wydane premierówki to już co innego...


No ale przy zamówieniu PKK z 6 sztuk, to się już opłaca lepiej, niż w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować