Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m]

8694 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2009 o 13:28, Zagul napisał:

Ma ktoś liste z jakich tytułów 5 muszę mieć, żeby prenumerate zamówić ?

Wszystko co w premium games - ale mogą być premierówki (np.: Bioshock czy Assasin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ... to super, sam sobie zamówiłem tę prenumeratę w poniedziałek więc pewnie dostanę jeszcze ten grudniowy numer, dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 18:04, FPS_FPP_TPP napisał:

zawówiłem moge gdzies zobacz kiedy będzie wysłany pierwszy numer bo przyszedł mi tylko
jeden mail i tyle

dostaniesz z działu prenumeraty Bauera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 11:06, igor8472 napisał:

Ciekaw tylko jestem jak
jest z antologiami które w PG wyszły


Zaliczają się, zaliczają. Pytałem się o tą sprawę pracownika KG, a konkretniej o Antologię Rainbow Six Vegas.
Zarejestrowana jedynka z S$ (polska premiera odbyła się w tej serii) i wersja premierowa dwójki są zaliczane jako edycja z PG. Z innymi grami pewnie jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma co liczc na numer w tym miesiącu napisałem do nich i napisali mi tak

niestety wyslalismy zamowienia dzien przed tym jak Pan wybral nagrode, wiec prenumerata w Pana przypadku rozpocznie sie od stycznia

a ja zamówiłem w środe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

igor8472 - rozumiem, że masz obecnie prenumerate juz dlatego chcesz od kwietnia? jak zlozysz zamowienie to prenumerata zostanie automatycznie przedluzona.

Btw. ja teraz prowadze Kompanie i bede od czasu do czasu tu zagladal, jednak w pierwszej kolejnosci prosze o normalny kontakt mailowy.

Planuje tez odpalic osobne forum Kompanii, przymierzam sie do phpBB3, ale slyszalem, ze Invision Power Board lepsze, jakby ktos obeznany w forach cos poradzil bede wdzieczny ;)

Pozdrawiam
Michał (Kompania Graczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko bo już mam wątpliwości, wybrałem sobie prenumeratę CDA - zamówiłem w poniedziałek [ 16.11 ], dostałem takowego maila.

Złożyłeś zamówienie na poniższy przedmiot:

Liczba punktów: 350.00 * 1 (350)

Stan swojego konta możesz sprawdzić w każdym momencie pod adresem:
www.kompania.cenega.pl.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 30 dni kalendarzowych.


Pytanie brzmi - który numer będzie pierwszym jaki otrzymam?

EDIT: innego maila od Bauera NIE dostałem jeszcze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:11, FPS_FPP_TPP napisał:

witam czyli ja nie mam co liczc na cd action ten grudniowy skoro złożyłem zamówienie
w środe


no niestety dopiero od stycznia, numer grudniowy wychodzi chyba wczesniej niz normalnie, bo zamowienia musielismy wyslac do 17 listopada, a zazwyczaj robimy to ok. 20-go kazdego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, mam zarejestrowane gry GTA San Andreas oraz Fallout3. Obie to wersje premierowe. Czy to oznacza, że te 2 gry liczą się do ilości gier jakie trzeba mieć aby zamówić prenumeratę CDA? Dodam, że gry były rejestrowane na długo przed tym jak weszły do serii Premium Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 20:21, Pawlo09 napisał:

niestety się nie liczą.


Jakoś tak mało ci wierzę, więc poczekam aż ktoś inny odpowie aczkolwiek jest to bardzo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak wszyski premierówki które masz a są w premium to sie liczą analogi też sie liczą tylko jak masz premierówki np R6:vegas jak masz jednke z SS bo tam była premiera i masz dwójke premierową do sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:54, Citkowsky napisał:

Takie pytanie, mam zarejestrowane gry GTA San Andreas oraz Fallout3. Obie to wersje premierowe.
Czy to oznacza, że te 2 gry liczą się do ilości gier jakie trzeba mieć aby zamówić prenumeratę
CDA? Dodam, że gry były rejestrowane na długo przed tym jak weszły do serii Premium Games.


licza sie tak jak gry w Premium Games, oczywiscie jezeli ktos ma je zarejestrowane podwojnie (w wersji premierowej i Premium Games) to liczymy jako jedna gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem sobie 2 nagrody z kompani graczy - 2 tomy Balsamisty. W opisie była mowa o jakiś kosztach transportu, czy będę musiał coś zapłacic? Niestety nie znalazłem nigdzie opcji wyboru dostawy i żadnych informacji o kasztach transportu. Więc jak to w końcu jest?
EDIT. Już znalazłem w FAQ, sorki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować