Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multi-beta Assassin`s Creed: Brotherhood we wrześniu

13 postów w tym temacie

Przecież od dawna o tym wiadomo. Już się nie moge doczekać. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i ów muliplayer będzie dobrze wykonany.
BTW a nie jest przypadkiem tak, że dostęp do bety będą mialy osoby, które zakupią pre-order?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renzov - owszem, w "wybranych sklepach". niestety, piątek wieczór, co zrozumiałe, nie jest najlepszą porą, żeby coś z naszymi sklepowcami ustalić :) dlatego w kwestii dostępności tego bonusa u nas muszę się wstrzymać od głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już dawno wiadomo :)
I czy gram.pl rozszyła kody na betę jeśli się zamówiło pre-order na PS3?

@pepsi - a kiedy będzie wiadomo? Bo musze wiedzieć, czy złożyć pre-order gdzie indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi niestety na to pytanie odpowiedzieć. Najpewniej po weekendzie będziemy w stanie to wyjaśnić, dlatego proszę o jeszcze kilka dni cierpliwości. myślę, że to nie jest wielkie wyrzeczenie, zwłaszcza, że do bety jeszcze ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 19:55, Harrolfo napisał:

Ok, dzięki za informację i czekam na informację ;)

No to nie czekaj. I o takie rzeczy pytaj w odpowiednim temacie ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=3743 -będzie wygodniej dla Ciebie). Dzisiaj Akne potwierdziła to o co pytasz ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=3713 ).
Ja już się nie moge doczekać. Zapowiada się (IMO) najlepszy multiplayer w grach akcji ever. Czuje, że prędko od tej gry się nie oderwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft... zj*baliście . Mam nadzieję, że obawy pepsiego okażą się prawdą i będą wtedy mieli :)
(Multi jest absolutną nowością dla serii, zatem dużo bezpieczniej byłoby przeprowadzić testy na wszystkich platformach. A nuż coś w pozostałych wersjach pójdzie nie tak i, co gorsza, okaże się to dopiero w dniu premiery?")

Wyłączność bety ha.

Tak wgl to ja się zastanawiam jakiego neta to to multi będzie wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować