Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Właśnie się wkurzyłem co nie miara. Swego czasu grałem w Burnout 2 wydanie premierowe. Doszedłem już prawie do samego końca ale grę sprzedałem. Ostatnio kupiłem ją w wersji Platinium - chcę wczytać posiadanego SAVEa a tu dupa - nie ma możliwości wyboru go mimo że jest na karcie pamięci - to co savy z premierówek nie są komaptybilne z platyną ? Miał ktoś coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:31, żyrafa napisał:

lol jaki fart ze 5 maja na urodziny niekupilem sobie ps2 za 500 zl:D od piatku w mm u mnie
promocja za 399 zl:D


A jakie miasto? W Lublinie kosztuje 429 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:32, master matrox napisał:

> lol jaki fart ze 5 maja na urodziny niekupilem sobie ps2 za 500 zl:D od piatku w mm u
mnie
> promocja za 399 zl:D

A jakie miasto? W Lublinie kosztuje 429 zł.


Nowy Sącz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik. Mój szczeniak pogryzł mi przewód od dualshocka 2, widać że jest przegryziony taki granatowego koloru kabelek. Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:50, juke napisał:

Mam mały problemik. Mój szczeniak pogryzł mi przewód od dualshocka 2, widać że jest przegryziony
taki granatowego koloru kabelek. Da się coś z tym zrobić?


Hmmm zlutować ?? :P lub jakoś inaczej połączyć i taśmą izolacyją :) ale polecam lutownice :)
Jak kabel jest ostro pogryziony to dolutować kawałeczek podobnego drucika i taśma izolacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak sobie myślę że chyba czeka mnie wydatek. Nie będę go próbował naprawić bo to za źle wygląda. Mam jeszcze pytanie. Ostatnio w pewnym sklepie widziałem taki pad "Venom", za 29 złotych. Warto go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:10, juke napisał:

No właśnie tak sobie myślę że chyba czeka mnie wydatek. Nie będę go próbował naprawić bo to
za źle wygląda. Mam jeszcze pytanie. Ostatnio w pewnym sklepie widziałem taki pad "Venom",
za 29 złotych. Warto go kupić?


Ja bym nie kupował. Do plejaka wolę kupić pada Sony i mieć pewność, ze będzie działał przez baaaardzo długi czas, a w takich to nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:14, Moras1990 napisał:

> No właśnie tak sobie myślę że chyba czeka mnie wydatek. Nie będę go próbował naprawić
bo to
> za źle wygląda. Mam jeszcze pytanie. Ostatnio w pewnym sklepie widziałem taki pad "Venom",

> za 29 złotych. Warto go kupić?

Ja bym nie kupował. Do plejaka wolę kupić pada Sony i mieć pewność, ze będzie działał przez
baaaardzo długi czas, a w takich to nie wiadomo :)

to jednak czeka mnie wielki wydatek około 150 zł. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:16, juke napisał:

> > No właśnie tak sobie myślę że chyba czeka mnie wydatek. Nie będę go próbował naprawić

> bo to
> > za źle wygląda. Mam jeszcze pytanie. Ostatnio w pewnym sklepie widziałem taki pad
"Venom",
>
> > za 29 złotych. Warto go kupić?
>
> Ja bym nie kupował. Do plejaka wolę kupić pada Sony i mieć pewność, ze będzie działał
przez
> baaaardzo długi czas, a w takich to nie wiadomo :)
to jednak czeka mnie wielki wydatek około 150 zł. Dzięki.


150 zł? Co ty pleciesz. Bez gwarancji i możliwości zwrotu można kupić na Allegro pad Sony DualShock 2 za 30-40 zł, a z gwarancją i możliwością zwrotu za 60-75 zł :]
http://www.allegro.pl/6020_joy_pady.html?order=t&view=gtext
Tu popatrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2007 o 21:16, juke napisał:

to jednak czeka mnie wielki wydatek około 150 zł. Dzięki.


Nie no to było oczywiście moje zdanie, nie mówię, ze musisz tak zrobić. Hmm, poszukaj mozę na allegro DualShocka 1. Pewnie taniej dostaniesz niż dualshock 2. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:24, Moras1990 napisał:


> to jednak czeka mnie wielki wydatek około 150 zł. Dzięki.

Nie no to było oczywiście moje zdanie, nie mówię, ze musisz tak zrobić. Hmm, poszukaj mozę
na allegro DualShocka 1. Pewnie taniej dostaniesz niż dualshock 2. :]


Nie wiesz co mówisz :) DualShocka 1 prawie w ogóle nie da się nowego dostać (choć zdarzają się pojedyncze aukcje), a DS2 jest tańszy. Patrz post nad Tobą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:24, master matrox napisał:

150 zł? Co ty pleciesz. Bez gwarancji i możliwości zwrotu można kupić na Allegro pad Sony DualShock
2 za 30-40 zł, a z gwarancją i możliwością zwrotu za 60-75 zł :]
http://www.allegro.pl/6020_joy_pady.html?order=t&view=gtext
Tu popatrz :D

A tak zapomniałem sprawdzić na allegro, w pewnym sklepie za duala chcą coś około 150 zł . Nie wiedzieć czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:29, juke napisał:

> 150 zł? Co ty pleciesz. Bez gwarancji i możliwości zwrotu można kupić na Allegro pad Sony
DualShock
> 2 za 30-40 zł, a z gwarancją i możliwością zwrotu za 60-75 zł :]
> http://www.allegro.pl/6020_joy_pady.html?order=t&view=gtext
> Tu popatrz :D
A tak zapomniałem sprawdzić na allegro, w pewnym sklepie za duala chcą coś około 150 zł . Nie
wiedzieć czemu.


Taka jest oficjalna cena :) Ale sklepy, które są renomowane biorą więcej rzeczy, więc dostają upust w hurtowniach :] Proste - czym więcej tym taniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 tygodnie kupiłem PS2 i jestem bardzo zadowolony ;] Mam gry takie jak Getway Tekken 5 Soulcalibur 3 Fifa steet 2 i coś tam jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no szlak mnie normalnie trafi...:/ poszedlem dzisiaj po te ps2 za 399 zl tak jak pisalo na ulotce OFERTA WAZNA OD 11.5.Zawsze mam do szkoly na 8 00 ale dzisiaj wyjatkowa sie tak ulozyla ze mam na 11 25. Wstaje o 7 50 i jade z kumplem 20 min do mediamarkt.Juz leje sie z nas bo taki gorac byl, czekamy 5 min az otworza i ok.Ja wchodze ide tam gdzie maja byc ps2 i zamna jeszcze jakis 2 anglikow tez chcialo kupic. Patrze i niemoge znalezc .... ten anglik niewyraznie pyta sie goscia z mm gdzie sa ps2 .A ten d.... mowi ze wczoraj wykupili.A anglik na to ze przeciez pisze na ulotce ze oferta wazna od 11 a ten z mm na to ze tak ale ceny obowiazuja dzien wczesniej.No normalnie myslalem ze padne gdybym niebyl zmeczony i mokry bym go chyba w pysk strzelil:/ i wrocilem zdolowany z kumplem do domu... Nie rozumiem co te la.. z mm rozumieja pod pojeciem oferta ale ja rozumiem to tak ze poprostu oferuja cos co jest na ulotce od danego dnia.. i tak mialem ps2 ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować