Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test Drive Unlimited 2 liderem w Wielkiej Brytanii

11 postów w tym temacie

Adam Berlik

Długo oczekiwany Test Drive Unlimited 2 znika ze sklepowych półek w Wielkiej Brytanii w mgnieniu oka. Dead Space 2, po dwóch tygodniach obecności na pierwszym miejscu, spadło w końcu na drugą lokatę. Podium zamyka FIFA 11.

Przeczytaj cały tekst "Test Drive Unlimited 2 liderem w Wielkiej Brytanii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, cieszę się że miałem możliwosc pogrania w TDU 2 przed jej zakupem bo wyrzucilbym kase w błoto.

Model jazdy to porażka - nic nie zmienili od czasu Bety. Grafika jest bardzo przeciętna i niezoptymalizowana.

Czekałem na ta grę od czasu jej ogłoszenia w sieci i po pierwszej przejażdżce miałem dość, kilka miesiecy niecierpliwego czekania na marne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to wynika z faktu, że nie jestem znawcą samochodówek. Przed TDU2 jedynie BLUR był dla mnie świetną rozrywką. To faktycznie nie są symulatory i zapewne dlatego fani wyścigów często czują się rozczarowani. Na siłę nikogo się nie przekona dla mnie to był strzał w dziesiątkę i cieszą mnie bardzo dobre wyniki sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda! Gra nie jest warta zakupu, również miałem okazje pograć w Betę - Godzina (na siłę) wystarczyła, aby się kompletnie zniechęcić! Polecam Dirt 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No to faktycznie możesz coś powiedzieć o finalnym produkcie :) 1h bety to nic. Zmienili model jazdy, który idealny nie jest, ale gra się przyjemnie. Jako samochodówka ta gra to dobry tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jako samochodówka ta gra to dobry tytuł to jestem szczęśliwym graczem, bo nie wiem co to są złe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przyzwoita grafika, dużo samochodów, dwie duże wyspy do zwiedzania, może nie najlepszy model jazdy (ale ujdzie), sporo wyzwań. Mi to wystarczy. Poza TDU 1 nie znam innej takiej gry (jeszcze poza Fuel).
Jedyne co mi nie pasuje to ta simsowatość (ale bezproblemowo da się z tego nie korzystać).
Więc nie wiem na co wiele osób narzeka. Może ja jestem mało wymagający ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować