Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: God of War Collection Volume II - recenzja

12 postów w tym temacie

Hmmm, czyli obie części nie mają opcji wyboru języka?? Szkoda, teraz będę miał dylemat czy kupić u nas czy w UK. Dla mnie UK ale pewnie i brat by chciał zagrać a on nie english''uje za bardzo... Hmmm, T.C. Carson czy B. Linda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 13:57, marcin-malysza napisał:

Hmmm, czyli obie części nie mają opcji wyboru języka?? Szkoda, teraz będę miał dylemat
czy kupić u nas czy w UK. Dla mnie UK ale pewnie i brat by chciał zagrać a on nie english''uje
za bardzo... Hmmm, T.C. Carson czy B. Linda??


Niestety, zostaliśmy pozbawieni wyboru. Może w kompletnej kolekcji zawierającej wszystkie części God of War (w której powstanie nie wątpię...) będzie możliwość wyboru ścieżki dźwiękowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest możliwość gry w Ducha Sparty po angielsku - wystarczy zmienić język konsoli i ustawienia regionalne na angielskie. Gry jeszcze nie mam więc nie sprawdzałem, ale na bank na płycie siedzi też wersja angielska. Może ktoś to zweryfikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na PSS bo taniej, zassałem te gigabajty. Dwie platyny zrobiłem w trzy dni z czego najcenniejszy pucharek z Chains of Olympus zabrał mi 9 godzin w jednym posiedzeniu. I na PSS jest po angielsku na pewno, nawet nie widziałem tam polskiej wersji ale jeśli to zależy od ustawienia języka XMB, to mam odpowiedź. Teraz mam 5 platyn z samych God of War :P
I nie porównywałbym osobiście tych dwóch odsłon do tych z głównej trylogii, bo design w tych pierwszych ssie że hej. Checkpointy, brak balansu, gra nie przetestowana porządnie, kamera ustawiona tak że nic nie widać, przeciwnicy atakujący "spoza" ekranu, bida i frustracja.

Ale to wciąż ten sam dobry chłopaczyna Kratos i bawiłem się całkiem nieźle. Teraz przynajmniej znam całą historię, co było dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 14:52, BSh napisał:

Wydaje mi się, że jest możliwość gry w Ducha Sparty po angielsku - wystarczy zmienić
język konsoli i ustawienia regionalne na angielskie. Gry jeszcze nie mam więc nie sprawdzałem,
ale na bank na płycie siedzi też wersja angielska. Może ktoś to zweryfikować?


Faktycznie, po zmienieniu języka w systemie konsoli na angielski, w Ghost of Sparta można grać z oryginalnym dubbingiem i angielskimi napisami. Dzięki za hint!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 22:15, Czaroxxx napisał:

CO! Ghost of sparta tylko po polsku!!? : / W sumie Linda mi nie przeszkadza ale uwielbiam
oryginalnego Kratosa


Okazuje się, że jest także po angielsku, trzeba tylko w systemie konsoli zmienić język na angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 00:17, Mejste napisał:

> CO! Ghost of sparta tylko po polsku!!? : / W sumie Linda mi nie przeszkadza ale
uwielbiam
> oryginalnego Kratosa

Okazuje się, że jest także po angielsku, trzeba tylko w systemie konsoli zmienić język
na angielski.


Już wiem przeszedłem ; ] ahh yea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obie części na PSP więc raczej nie kupie. Ale to miło z ich strony że umożliwili przejście gier ludziom którzy nie mają PSP. Ale czekam z niecierpliwością na IV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować