Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy 007 Legends na bruku. Załoga Eurocomu uszczuplona o 75 proc.

9 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

150 osób zatrudnionych dotąd w Eurocomie straciło pracę. Oficjalną przyczyną jest zmniejszone zapotrzebowanie na gry, choć z pewnością i kiepska jakość ostatniego projektu studia nie była pomocna.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy 007 Legends na bruku. Załoga Eurocomu uszczuplona o 75 proc." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to co zrobili z 007: Legends powinni całe studio zamknąć. Takiej profanacji legendy 007 dawno nie widziałem. Już nawet 007: BloodStone było lepsze. Szkoda, że nie wzięli tego co w BloodStone było udane. Zamiast tego zrobiono kiepskiego FPSa, który z filmami o 007 ma bardzo niewiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 21:29, Moooras napisał:

To było do przewidzenia... No to tera czekamy na informację o zamknięciu studia odpowiedzialnego
za MoH: Warfighter


@ up
Im dłużej gram w nowego MOHa, tym bardziej się zastanawiam jak można było wydać wersje ALFA... Bo gra się fatalnie a serwery zaczynają świecić pustkami.

@ news
Nie grałem w tą grę, ale prawda jest taka że dużą część za błędy i niedopracowania ponoszą wydawcy. Którzy naciskają na studia żeby gry wydawać wcześniej lub w zapowiedzianym terminie. Tym samym ponoszą odpowiedzialność za porażkę i winnych powinni również poszukać w swoich zarządach. Niektóre gry teraz w dniu premiery są mniej grywalne, niż kilka lat temu w fazie beta. Ostatnimi czasy coraz mniej gier jest robionych z pasją a jeżeli dla zysku, i coraz ciężej dostać dobry produkt wart swej cenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

> Ostatnimi czasy coraz mniej gier jest robionych z pasją a jeżeli dla zysku

pobudka, tak to działa od lat.Pod skrzydłem wielkiego wydawcy nigdy nie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nagły spadek zainteresowania grami konsolowymi

No tak, zwolnienia nie mają oczywiście najmniejszego związku z miernotą, którą wypuścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 18:02, SpecShadow napisał:

@up

> Ostatnimi czasy coraz mniej gier jest robionych z pasją a jeżeli dla zysku

pobudka, tak to działa od lat.Pod skrzydłem wielkiego wydawcy nigdy nie jest dobrze.


Żadna pobudka, człowiek już dawno przejrzał na oczy. Teraz dostać grę ukończoną finalnie w 100% jest nie możliwością, bo w dniu premiery jest zapowiedziane DLC, albo część zawartości będzie niedostępna w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować