Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tęskniliście za WildStar? Gra przypomina o sobie nowymi materiałami

8 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2014 o 19:52, Inferno0009 napisał:

/.../ niestety abonament mnie odstrasza ;)


Za czas gry będzie można płacić zarobioną w grze walutą, ma to działać podobnie do systemu znanego z EVE. Ciekawe co w MMO tego typu z tego wyjdzie. Możliwość jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Ale pamiętaj o tym że wpierw musisz kupić samą grę około 200 zeta. Samo przedłużenie subskrypcji za goldy jest całkiem niezłym pomysłem, ale gdy ktoś kupi ją za 20 euro z in-game shopu to zapewne będzie chciał naprawde grubo zarobić, boję się że będzie to działać na zasadzie że jeśli chcesz pograć za darmo to bardzo ucierpi na tym twój "majątek" ponieważ olbrzymią ilość golda będziesz przeznaczał właśnie na to.

Osobiście byłem sceptycznie nastawiony do tej produkcji, ale po przetestowaniu jej w beta weekendzie naprawdę jestem jak najbardziej na tak, dawno już nie bawiłem się tak dobrze przy jakimkolwiek mmo, mają mnie i jestem gotowy zabulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2014 o 21:48, DarkWolf_PL napisał:

Ale pamiętaj o tym że wpierw musisz kupić samą grę około 200 zeta.


Ba, tak to już jest z MMO w dniu premiery. Choć cena będzie zapewne niższa, szczególnie na nasz rynek. Mi jednak kupno tej gry nie grozi, gram w jedyne słuszne MMO ;)

Dnia 29.01.2014 o 21:48, DarkWolf_PL napisał:

/.../ boję się że będzie to działać na zasadzie że jeśli chcesz pograć za darmo to bardzo ucierpi na tym twój "majątek" /.../


Czego tu się bać? To dokładnie tak ma działać, a że mamy wolny rynek to ceny będą ustalać sami gracze, ktoś się pomyli, ktoś kliknie, ktoś zyska. Bardziej natomiast martwi mnie sprawa dobrze zorganizowanej ekonomii, w grze w której nie sposób stracić cokolwiek różowo nie będzie.

W WoWie też można płacić za abonament goldem, zebrać go dość łatwo, a AH w to niezły bajzel. Oczywiście nie oficjalnie.

Dnia 29.01.2014 o 21:48, DarkWolf_PL napisał:

/.../ mają mnie i jestem gotowy zabulić.


Zobaczymy ilu stałych graczy uda im się zatrzymać tak w trzy - cztery miesiące po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stylistyka jak dziwna hybryda WoW i SWTOR. Nie wiem czy w dzisiejszych czasach naprawdę ktoś chce jeszcze zaczynać grać w mmo, które wymaga abonamentu. Na pewno jakaś baza graczy się utworzy, ale nie wróżę przyszłości żadnemu mmo w tym momencie. WoW powoli traci graczy od kilku lat, EVE stoi mniej więcej na tym samym poziomie, a każde płatne mmo, które ostatnio wyszło, dość szybko notuje odpływ subskrybentów. Za dużo F2P nikt się już nie chce bawić w abonamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z abonamentem będzie im ciężko, nawet w przypadku istnienia alternatywy płacenia walutą z gry (zapewne trzeba będzie jej farmić naprawdę dużo, a i pewnie pojawią się dodatkowe płatności, oczywiście z możliwością pójścia na skróty za prawdziwe pieniądze). Stylistycznie gra osobiście mi się nie podoba. Miks fantasy i sci-fi, ale jakoś tak zrobiony bez polotu. Również z zaprezentowanych grywalnych ras żadna nie wygląda zbyt dobrze, więc jeśli chodzi o walory estetyczne, to tutaj wyboru dla mnie żadnego by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować