Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard potwierdził, że Diablo 3 zadebiutuje na Xbox One

13 postów w tym temacie

> 18 a ja dalej nie mam potwierdzenia ze wyslaliście reaper of souls -_-, fajnie nigdy
> więcej zakupów na gram.pl

U mnie w zakładce już od 8 pisało, że zamówienie zostało wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 18 a ja dalej nie mam potwierdzenia ze wyslaliście reaper of souls -_-, fajnie nigdy
> więcej zakupów na gram.pl
I tak jutro nie pograsz bo serwery będą przeciążone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie od 7 rano status przesyłka wysłana, a gry nie dostałem, dokładnie to samo nigdy więcej nie zamówię preordera na gram.pl, z empika ludzie już podostawali pudełka w piątek, co za chała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> U mnie od 7 rano status przesyłka wysłana, a gry nie dostałem, dokładnie to samo nigdy
> więcej nie zamówię preordera na gram.pl, z empika ludzie już podostawali pudełka w piątek,
> co za chała...

Ciężko się nie zgodzić.Ja właśnie wróciłem z media i ludzie wychodzili z podstawką(99zł) oraz z kolekcjonerkami(249zł), a my musimy czekać do jutra.Ci co zamawiali w Empiku, to już dzisiaj sobie od 00:01 będą grać, a my co?Do jutra.Nie mówię, że gram jest jakieś złe, bo mam 100% zaufania(nie to co się działo w Ultimie), ale z tymi wysyłkami i nie raz cenami, to mogliby panowie i panie ogarnąć! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2014 o 17:58, Kajmal napisał:

To co.Cięcia do 720p? :D


Ekchm... to co - granie na jednego przy komputerze bez split-screena? ;]

Dnia 24.03.2014 o 17:58, Kajmal napisał:

U mnie w zakładce już od 8 pisało, że zamówienie zostało wysłane.


Błędy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo kupic klucz elektroniczny za 109 zl tydzien temu i nie bawic sie w pudelkowe pierdoly. Ale nie, przeciez trzeba swiecic kolorowym pudlem przed kolegami.... Poza tym gra ruszyla dokladnie o 23.55 i nie bylo nawet malego laga, nie mowiac o dc. Jestescie takimi prorokami, jak ja spiewakiem operowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to trochę: podstawkę dostanie XBO, a podstawkę i dodatek PS4. Czy ktoś coś wie, o co chodzi? A co wersją na PS3? Była testem przed wydaniem na nextgeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować