TobiAlex

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4906
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-3 Słaba

O TobiAlex

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. Gram w CoD WWII i grałem podobnym style i czytając ten tekst coś mi nie pasowało - po prostu wcale nie jest tak łatwo wycelować i zabić. Odpaliłem film... no i wszystko jasne - wersja konsolowa a tam jest aim asist. Niech gościu spróbuje tak zrobić w wersji PC! Powodzenia!
 2. Rozwala mnie, jak ludzie piszą, że nie mając jakiegoś tam telewizora to nie zobaczą różnicy. Ja mam stary telewizor 32" 720p (tak!). Ale gram na monitorze FullHD 24". I trzeba być ślepym, żeby nie widzieć różnicy, tu akurat odwołam się do PS4, między PS4 (który generuje obraz w full hd) i PS4 Pro (który generuje obraz w 1800p i robi downscale do full hd). Mam obie konsole (niestety pierwszej wersji PS4 nie udało mi się sprzedać a teraz nawet już nie opłaca, niech lepiej leży dla syna) i róznice w jakości obrazu widać gołym okiem.
 3. Najlepszym telefonem dla graczy jest Galaxy S8 i tego przed długi czas nic nie zmieni, nawet ekran 120Hz.
 4. A ja nie do końca w to wierzę. No chyba, że mowa tu o ludziach, którzy zagrali w prolog a którzy tak naprawdę nie zakupili gry, bo prolog jest darmowy. Na Steamie obecnie nie gra nikt. W PS Store grę zakupiło dosłownie 48 (wersja standardowa) + 8 (wersja seasson pass) osób!!! Przypuszczam, że na XBOX ONE jest podobnie.
 5. Może EA chciało za mało zapłacić
 6. No ja właśnie zastanawiam się nad zakupem Switcha w wersji z tą grą. Ale mam dylemat, bo chcę też XBOX ONE X
 7.   jasnygwint - mamy takie czasy, że nic nie stoi na przeszkodzie przeprowadzić się do miasta :) onizuka81 - nie szanowny kolego, ja nie mówię o suchych danych, tylko o praktyce. I proszę Cię, internet 23MB? No proszę Cię, nie rozwalaj mnie. Gdzieś Ty się uchował? W zwykłej osiedlowej sieciówce mam więcej. I o czym Ty mówisz? O zwykłym transferze jednego pliku z napędu DVD, a plików nie jest jeden a są setki. Zapomniałeś o czymś takim jak prędkość dostępu.
 8. Gwiazda polskiego kina... buhahahahaha
 9. Tak się zastanawiam, czy wszedłem na onet.pl. Hmm, no nie, gram.pl. Poważnie? Długie pobieranie gry? Zajęło mi to jakieś 45 minut. Gdyby gra znajdowała się powiedzmy na 6 DVD (Elex!) to jej instalacja na najszybszym napędzie DVD i dobrym kompie zajełaby ok. 2 godzin.  Mało tego, to gra, która jest non-stop rozwijana, więc wersja na płycie byłaby już nieaktualna w dniu premiery. Nawet po jej zainstalowaniu trzeba by pobierać po 5gb.
 10.   Shaddon ale Ty bzdury piszesz. Tak, zapłaciłem już za grę... a co by było, gdyby pół roku później blizzard zamknął serwery? Prziecież ma do tego prawo. Grę zakupiłeś, pograłeś, i spadówa. Świetny tok myślenia, nie ma co. To nie te czasy, że utrzymanie serwera to mało używany komputer pani Basi z recepcji. Dariusz zgadzam się z Tobą w 100%
 11. O przepraszam bardzo, ja w DS3 bawiłem się super.
 12. Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.
 13. Zależy jak na to spojrzeć. Z tej setki mam jakieś 40. Chętnie zagram w Full HD.