Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zmarnowany potencjał - przegląd ocen ReCore

5 postów w tym temacie

Oceny nie są raczej zaskoczeniem. Po trailerze, który miał w sobie coś z Somy, coś z Jurney, coś z Indiany Jonesa i zapowiadał może nie skomplikowaną ale z całą pewnością osobistą opowieść, w której każdy z graczy mógł znaleźć coś dla siebie... nie zostało nic. Pierwsze wideo z gameplaya brutalnie i bez namysłu rozwiewało wszelkie nadzieje na spotkanie czegoś kameralno-mistycznego w zwykłą młuckę i gwałcenie prawego triggera na padzie. Kiedy Microsoft w końcu zrozumie, że nie księgowi robią gry, nie dział analityki konsumenckiej kreuje fabułę i mechanikę a zrobienia dobrego produktu potrzeba czegoś więcej niż znajomości excela ? Microsoft - gry i konsole to nie Windows - nie każdy musi mieć właśnie waszą :)

Mam wrażenie, że ReCore miał być reanimacją idei Klaka ... coś w stylu .. "nie udało się za pierwszym razem, ale to dlatego, że źle próbowaliśmy, bo sam pomysł był dobry, spróbujmy jeszcze raz"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle się po niej spodziewałem. Ale i tak nie jest to przesadnie niska ocena. Ciekawi mnie tylko, czy recenzenci/ktokolwiek wzięli pod uwagę to, że jest to gra za połowę ceny premierowych gier AAA na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować