Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ASUS ROG VP28UQG - specyfikacja i dane techniczne monitora 4K

6 postów w tym temacie

Poprawiają mi humor reklamy tego typu. 300% więcej hehe

Czy jakiś gracz naprawdę myśli, że zobaczy więcej jak to jest  pokazane na zdjęciu? Może w lepszej jakości (oczywiście przy karcie graficznej za 3k)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C24k napisał:

Poprawiają mi humor reklamy tego typu. 300% więcej hehe

Czy jakiś gracz naprawdę myśli, że zobaczy więcej jak to jest  pokazane na zdjęciu? Może w lepszej jakości (oczywiście przy karcie graficznej za 3k)? 

Nie było innego obrazka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt drogie są jeszcze te monitory, jeśliby się chciało dobry 4k dla graczy z HDR i g-sync w moim przypadku, poczekam sobie rok,dwa, na gtxie 1080 spokojnie mogę grac przez te dwa lata w 1080p bo tutaj wiele się nie ruszy. A ja sobie poczekam aż 4k będzie już czymś normalnym dla graczy i sprawie sobie i monitor i kartę prawdopodobnie w cenie dobrego monitora full hd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danoniero napisał:

Zbyt drogie są jeszcze te monitory, jeśliby się chciało dobry 4k dla graczy z HDR i g-sync w moim przypadku, poczekam sobie rok,dwa, na gtxie 1080 spokojnie mogę grac przez te dwa lata w 1080p bo tutaj wiele się nie ruszy. A ja sobie poczekam aż 4k będzie już czymś normalnym dla graczy i sprawie sobie i monitor i kartę prawdopodobnie w cenie dobrego monitora full hd

Sam Gsync kosztuje więcej niż cały monitor 4k bez gsynca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować